Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon Xenon od A do Z


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie to wyglądało tak :facepalm:

IMG_20150215_165328.jpg?noCache=14254704

IMG_20150215_165336.jpg?noCache=14254704

IMG_20150215_165359.jpg?noCache=14254704

IMG_20150215_165412.jpg?noCache=14254704


co niektórzy mają po prostu fantazję


dla wyjaśnienia przeróbka D1S na D2S :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to k.... jest!?

Kabel od D2S przerobiony na palnik D1S???

Resztę masz ori? Jeśli tak to kup same kable i nowe palniki D1S.

Przy okazji sprawdź jak wygląda odbłyśnik bixa.

Jak wypalony to się nie czai tylko kupuj soczewki z B8 :-)

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczenia bo zbadaniu tego całego g..na są następujące

w lampach spaliły się/przestały działać przetwornice ori pod D1S i któś "inteligentny" zamiast poszukać takich samych jak w ori wkleił pod D2S z kablami i potem żeby sie to trzymało w koszyku na żarnik D1S przywiązał żarniki drutem!! :facepalm:

Na szczęście lampy nie parują i to jedyny powód dla którego je zostawiłem, zorganizowałem sobie już mocowanie żarników tak jak to przewidział producent i odbłyśniki też są w bardzo dobrym stanie dlatego się z tym trochę pobawię.

Już sobie zorganizowałem przetwornice i kable pod D1S czyli wróci wszystko do serii.

Ale fantazje trzeba mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mozee tu ktos pomoże. Mam problem z lewa lampa wszystkich razi. Na poczatku myslałem że się podniosła bo ją wyciągalem i wymienialem żarokę od postojówki. Probowałem ją opuścić ale już jest koniec regu;acji w dół. Podniosłem max do gory i nagle cos opadło i było widać granicę światła opuściłem i bylo oki do czasu włączenia długich, i znowu to samo. Klapka od długich na soczewce nie domyka sie do końca ( tak mi się wydaje) co z tym zrobić. Na kompie brak błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest jakaś różnica w przetwornicy pod D2S z ta pod D1S czy wystarczy same kable przelutować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i chyba tu je zadam bo w innym dziale zostanie wywalone zapewne;) chodzi mi o to jaki zarnik przychodzi do b7 zwykły xenon. Bo zonie lampa zgasła i nie wiem jaki zamowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraź się ale taki sam jak miałeś teraz

wyjmij żarnik i zobacz jaki teraz jest zamontowany i zamów taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lampie mam naklejkę i czy mozna z niej rozkodować jaki zarnik jest w xenonie? Bo aby stary wyciągnąć to chyba muszę zderzak ściągać i wyciągnąć lampę bo dojścia całkowicie brak.

Napis na naklejce:

automotive lighting 0301219272

8e0941004am 31s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona tylko w dzień jeździ wiec nie był potrzebny;) a po czym to sprawdziłeś? Tak na przyszłość chciałbym wiedzieć;)

Ale lampę trzeba odkręcić a teraz już nie pamietam czy da radę to zrobic bez odciągania zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wymienić trzeba wyjąc lampę, ale robisz to bez ruszania zderzaka. 2 min roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: Kolego żeby przez miesiąc myśleć nad jedną żarówką...

Na Twoim miejscu podszedłbym do auta, wyciągnał 100x tą lampę i sprawdził jak nie jesteś pewien i nie wierzysz, a nie cały miesiąc posty pisal...

Edytowane przez Lukasz_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był w domu przy aucie to bym tak zrobił, a na odległość to bym musiał być copperfieldem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy, to sie w dwie minuty rozwiązuje

Jak masz taki ogromny problem to miech żona podejdzie od pierwszego lepszego mechanika, w 2 min wyciagnie lampę i wszystko w tym temacie.

Nie trzeba się wcale miesiącami z tym bujać ani być copperfieldem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nie trzeba wygłaszać na forum wszelkich mądrości, bo chyba nie od tego to forum jest, no chyba, że sie mylę. Spróbuj pojechać z niemowlakiem do mechanika to ci pózniej pogratuluje. Dobra dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nie trzeba wygłaszać na forum wszelkich mądrości, bo chyba nie od tego to forum jest, no chyba, że sie mylę. Spróbuj pojechać z niemowlakiem do mechanika to ci pózniej pogratuluje. Dobra dzięki za pomoc

Naprawdę trochę przesadzasz z tą żarówką... W czym baby przeszkadza żeby na 5 minut do pierwszego lepszego elektryka podjechać :-]

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nie trzeba wygłaszać na forum wszelkich mądrości, bo chyba nie od tego to forum jest, no chyba, że sie mylę. Spróbuj pojechać z niemowlakiem do mechanika to ci później pogratuluje. Dobra dzięki za pomoc

Jak już tym jest tak wielki problem dla ciebie weź ten numer lampy do tego VIN niech ci żona poda i zadzwoń do pierwszego ASO jakie znajdziesz na googlach i po sprawie powiedzą ci co ty tam masz a odkręcenie lampy to masz 4 śruby do odkręcenia, moja kobieta (która nie ma pojęcia o mechanice) podając jej przez telefon co ma zrobić, z niemowlakiem na rękach sobie z tym poradzi, trochę więcej wiary w możliwości manualne żony ale z drugiej strony jak ty chcesz ściągać zderzak żeby żarówkę wymienić to :eusathink: jak czegoś nie wiesz a tutaj nikt ci nie chce odpisać lub nie uzyskujesz wyczerpującej dla ciebie odpowiedzi to włącz kolegę Google lub koleżankę Szukajkę na forum i sobie znajdź co cie interesuje wydaje mi się że to nie jest takie trudne tym bardziej jeżeli chodzi o demontaż lampy.

Edytowane przez #Przemo#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...