Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon Xenon od A do Z


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy ktoś z was ma seryjnie zamontowane bixenony lub zmieniał z xenona na bi dla silnika 1.8T? Jeśli tak prośba o zdjęcie jak macie zamontowaną prawą lampę (strona pasażera). W moim przypadku przeszkadza obudowa filtra powietrza. Obudowa filtra jest inna dla TDI i dla benzyny.

Panowie, czy ktoś z was ma seryjnie zamontowane bixenony lub zmieniał z xenona na bi dla silnika 1.8T? Jeśli tak prośba o zdjęcie jak macie zamontowaną prawą lampę (strona pasażera). W moim przypadku przeszkadza obudowa filtra powietrza. Obudowa filtra jest inna dla TDI i dla benzyny.

No i się wyjaśniło. Filtr powietrza może być różny w zależności na jaki kraj był robione. Ja auto mam ze Szwajcarii i jest założona obudowa filtra na kraje z zimny klimatem. Pytanie, czy ktoś może się bawił w przerabianie obudowy filtra i czy może mieć to wpływ jak go zmienię?

Możesz podać numer tej obudowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Możesz podać numer tej obudowy?<br/>

Ale mojej zamontowanej obecnie?

06B133837AK

Edytowane przez mikrus36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi o puszkę filtra powietrza a nie paliwa. Za prawą lampą jest uchwyt na kable który w wersji dla bixenon jest inny - po jego wymianie na prawidłowy lampa wchodzi idealnie. Koszt kilka zł w aso

Cześc . Możecie podać namiar na ten uchwyt dla bixenonu. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na sprzedaż, ale pochodzi z mojej zapasowej lampy, którą stwierdziłem, że sprzedaję, nie wygląda jak nowy, ale 2 lata temu wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi o puszkę filtra powietrza a nie paliwa. Za prawą lampą jest uchwyt na kable który w wersji dla bixenon jest inny - po jego wymianie na prawidłowy lampa wchodzi idealnie. Koszt kilka zł w aso

Cześc . Możecie podać namiar na ten uchwyt dla bixenonu. Dzięki

nr uchwytu dla wersji z BI-XENON

8E0 971 845 AB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi o puszkę filtra powietrza a nie paliwa. Za prawą lampą jest uchwyt na kable który w wersji dla bixenon jest inny - po jego wymianie na prawidłowy lampa wchodzi idealnie. Koszt kilka zł w aso

Cześc . Możecie podać namiar na ten uchwyt dla bixenonu. Dzięki

nr uchwytu dla wersji z BI-XENON

8E0 971 845 AB

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem albo sam sobie go szukam ... mianowiscie gdy miałem seryjne lampy swiatła drogowe h7 swieciły idealnie daleko przed auto, obecnie włącza sie razem z bi xenon b8 i nie powiem bo duzo lepiakej widac droge i pobocze ale na drogowych oświetla drzewa gdzies w bok i wysoko ... krecic w poziomie lampami mozna ale w jakiej pozycji dokładnie je zostawić ?

p.s na przeglądzie gosc powiedział że wszystko jest ok ale skad on ma wiedziec jak maszyne dostawił do lampy i sam sobie na promien swiatla najechał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś kto ma silnik 1.8T może zrobić mi zdjęcie obudowy filtra powietrza i jego okolic? Będę wdzięczny. oczywiście najlepiej jakby miał zamontowane bixenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować, bo chce w końcu zamontować te lampy, a ta obudowa filtra mnie blokuje, nie wiem czy nie będę musiał jej wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avj z drugiej strony musiałem wywalić mocowanie 2 wtyczek i leza teraz na zbiorniczku od wspomagania bo by lampa nie weszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować, bo chce w końcu zamontować te lampy, a ta obudowa filtra mnie blokuje, nie wiem czy nie będę musiał jej wymieniać.

Melduj na bieżąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avj z drugiej strony musiałem wywalić mocowanie 2 wtyczek i leza teraz na zbiorniczku od wspomagania bo by lampa nie weszła :)

Kupiłem z drugiej strony trzymanie kabli pod bixenon , 20zł więc tamtą stronę mam załatwioną, martwi mnie ta druga. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...