Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon Xenon od A do Z


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie żarnik mówi pier&^* nie robie, a tak serio jeśli jedna strona ci tak gasnie i mruga to zamien je z prawej na lewą i zobacz czy bedzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 to moje pierwsze auto z bixenonem i kompletnie się nie znam. Poleccie mi jakieś bardzo dobre "żarówki", zależy.mi na jasnym i.mocnym świetle podczas jazdy nocą. A właśnie jarznik czy zarnik? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak chyba nie powinien wyglądać odbłyśnik?

9c3397eee876ff4b6aaafdd4c199d439.jpg

wysłane z Commodore 64

Ty to takiej tragedii znów nie masz :grin: Widywano tu na forum gorsze, całe czekoladowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś klamoty do samopoziomu na zbyciu?

wysłane z Commodore 64

No dobra cisza...

To drugie pytanie...

Czy przy montażu samopoziomu trzeba zmieniać MCE na high?

Edytowane przez elmer80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryg. ksenon w B6 wystarczy zmienić lampy na bi ksenony i bedzie wsio czy jeszcze muszę pod waga podpinać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a po przełożeniu Bi -ksenonu za zwykłe lampy , jak przekodowaliście w B7 ,żeby działały. Nie mogę ogarnoć tematu.

POMOCY nie mam długich.

PZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panocki

kupiłem nie dawno i zamontowałem lampy BIxenon w zamian za zwykłe "świeczki" co były seryjnie.

Lampki super, nie parują (bez niczego przejechałem trase 2500km do Danii w śnieżycy, ulewach i testując je na myjkach ćiśnieniowych, nic nie paruje), świecą całkiem całkiem, jest tylko tak że żarniki zamontowane kupiłem razem z lampami i lewy świeci gorzej i na żółto, a prawy mocno i na niebisko/biało (tak jak xenon powinien :) )

Niestety jakiś debil nie miał albo i zgubił te druciki którymi się mocuje żarniki i przywiązał je na drutach tak żeby się całość trzymała na miejscu.

Konkludując mój wywód, czy możecie mi napisać jaki żarnik montowany jest do Bixenona?

jak trzeba to wieczorem mogę wkleić zdjęcia jak to teraz wygląda.

Z góry dzięki za info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jaki masz ma lampie na naklejce d1s lub d2s, sprawdź. Barwa ori 4300k

tak tylko na zarniku debil jak przytwierdzal zarniki to żeby lepiej dolegaly zakleil ich tylna czesc nakas skorzana podkladka i nic nie widac a na żarówce nic nie pisze.

moze macie info co tam najlepiej działa bo i tak planowałem zakup obu nowych.

P.S. Żeby nie bylo obie strony są tak samo "przymocowane" ori druciki do zamontowania zarnikow juz mam tylko co tam najlepiej włożyć muszę sie dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie w B6 były D1S

to jakie masz musisz sprawdzić jak wygląda żarnik, jego mocowanie...

pierwsze zdjęcie to jest D1S, drugie mniejsze D2S

sku_138534_1.jpgd2s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie w B6 były D1S

to jakie masz musisz sprawdzić jak wygląda żarnik, jego mocowanie...

pierwsze zdjęcie to jest D1S, drugie mniejsze D2S

sku_138534_1.jpgd2s.jpg

dzieki wielkie czyli mam D1S

witam panocki

Jak by ktoś był zainteresowany mam na zbyciu oryginalny żarnik D1S kupiłem hurtowo akurat kumpel miał na zbyciu

oddam w dobrej cenie.

Info na PW

Panowie HELP

Kupiłem nowe żarniki OSRAM. Prawa lampa świeci bez problemu lewa niestety świeci jedynie przez jakieś 30 sekund po czym mi wyłącza ją i wywala błąd spalonej żarówki. po wyłączeniu świateł i odpaleniu ich jeszcze raz świeci znowu tylko przez 30 sekund.

zamieniłem żarniki znowu to samo lampa prawa świeci bez problemu lewa przez 30 sekund po czym ją wyłącza.

Najlepsze w tym jest to że jak założyłem do lewej lampy stary żarnik NO NAME (zmieniałem bo już świecił bardziej na żółto niż biało-niebiesko) lampa świeci bez problemu cały czas.

Ktoś już miał takie cóś u siebie zna jakieś rozwiązanie tego problemu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze podmienić przetwornicę od kogoś kto ma sprawną na sto pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko dlaczego na jakiejś gownianej chińszczyźnie działa a na Osram juz nie i tylko ta jedna lampa.

ale w sumie warto sprawdzić a jest ktos kto mi moze użyczyć na chwilke

dzieki za podpowiedz.

Edytowane przez #Przemo#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przetwornicę też możesz mieć jakąś biedną i przy solidnym żarniku nie daje rady i nie trzyma napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak próbowałem efekt zawsze taki sam
w przyszłym tygodniu zajadę do kumpla i podepnę inną przetwornicę i zobaczymy co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tego typu iż chce wymienić,żarniki,bo już ledwo co świecą i myślałem,że mam D1S,a dziś jak zaglądnąłem do lampy to okazało się,że są tam żarniki z wystającymi kabelkami jak w uniwersalnych zestawach HID i nie wiem jak to teraz ugryźć :( Dodam,że spryski i samopoziomowanie posiadam w aucie. Pewnie ktoś ładnie coś narzeźbił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...