Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon Xenon od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mission acomplished :-)

Jest kox :decayed:

Co prawda były momenty zwątpienia szczególnie ze względu na ilość miejsca - nie wiem jakby to było w 4.2...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

No i dobrze że dałeś radę:wink:

Opublikowano

Też się cieszę. Jak się zrobi ciepło to rozkleję je i uszczelnię na nowo, na razie wypróbowłem metodę "płukanki" :decayed:

Z lamp wyjąłem soczewkę z odbłyśnikiem, żarówki, przetwornice i zrobiłem kąpiel w wannie :kox:

Najpierw wlewałem wodę z płynem do naczyń energicznie mieszając, potem płukałem samą wodą a na koniec zrobiłęm ostatnią płukankę wodą destylowaną z dodatkiem izopropanolu. Później czas relaksu i suszenie lamp za pomocą opalarki :wink: Polecam czyszczenie soczewek każdemu kto się nad tym zastanawia - efekt wart zachodu. Soczewka z odbłyśnikiem wychodzą bez problemu tyłem, są zamontowane na 4 torxy. Nie trzeba nawet rozdzielać soczewki i odbłyśnika, da radę wyczyścić drugą stronę soczewki. Ja robiłem to delikatną mikrofibrą i izopropanolem.

Co do wiązki prawej lampy, to rzeczywiście pożałowali miedzi i trzeba niestety wyciągnąć trochę wiązki, zabawa jest ale wiadomo jak to jest z rezaniem :decayed:

Z mojej strony mogę dać mały hint innym rezaczom:wink: - podepnijcie kostkę do lampy przed jej ostatecznym osadzeniem, ułatwicie sobie znacznie zadanie. Co do reszty to jak koledzy mówili - wiązkę trzeba puścić górą.

Pozdrawiam wszystkich rezających :wink:

Opublikowano

Wystarczy pare zaczepów rozpiąć w nadkolu i kabla starcza

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

wczoraj udało mi sie w dobrych pieniądzach dostac lampy z b8"po lifcie"

soczewki zewnetzrenie wygladają bardzo podobnie. mocowania takie same.

roznia sie kilkoma detalami na odbłysnikui mają troszke inną soczewkę.

na dniach postaram sie zrobić porównanie obu projektorów.

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

wczoraj udało mi się w dobrych pieniądzach dostać lampy z b8"po lifcie"

soczewki wyglądają bardzo podobnie. mocowania takie same.

różnią się kilkoma detalami na odbłyśniku i troszkę inną soczewkę.

na dniach postaram się zrobić porównanie obu projektorów.

Opublikowano
wczoraj udało mi sie w dobrych pieniądzach dostac lampy z b8"po lifcie"

soczewki zewnetzrenie wygladają bardzo podobnie. mocowania takie same.

roznia sie kilkoma detalami na odbłysnikui mają troszke inną soczewkę.

na dniach postaram sie zrobić porównanie obu projektorów.

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

wczoraj udało mi się w dobrych pieniądzach dostać lampy z b8"po lifcie"

soczewki wyglądają bardzo podobnie. mocowania takie same.

różnią się kilkoma detalami na odbłyśniku i troszkę inną soczewkę.

na dniach postaram się zrobić porównanie obu projektorów.

jakby sie dalo to zrob dokladne zdjecie przeslony :hi:

Mnie korcą nowe bi xenony z hondy albo renault koleos po lifcie- nie wiem co tam siedzi ale swieci lepiej niz projektor z b8.Jesli jest tam valeo czy hella to kapelusz z glowy o tak :hi::hi:

Opublikowano
wczoraj udało mi sie w dobrych pieniądzach dostac lampy z b8"po lifcie"

soczewki zewnetzrenie wygladają bardzo podobnie. mocowania takie same.

roznia sie kilkoma detalami na odbłysnikui mają troszke inną soczewkę.

na dniach postaram sie zrobić porównanie obu projektorów.

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

wczoraj udało mi się w dobrych pieniądzach dostać lampy z b8"po lifcie"

soczewki wyglądają bardzo podobnie. mocowania takie same.

różnią się kilkoma detalami na odbłyśniku i troszkę inną soczewkę.

na dniach postaram się zrobić porównanie obu projektorów.

jakby sie dalo to zrob dokladne zdjecie przeslony :hi:

Mnie korcą nowe bi xenony z hondy albo renault koleos po lifcie- nie wiem co tam siedzi ale swieci lepiej niz projektor z b8.Jesli jest tam valeo czy hella to kapelusz z glowy o tak :hi::hi:

renault koleos to chodzi ci o ten lift w 2012 roku? i o jaką hondę. moze trafią mi sie lampy to porównam projektory

Opublikowano

Z Opla insignia podobno sa ok. Ale tylko xen bo jest problem z sterowaniem przesłoną.

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

Porównanie B8 &B8 Lift

Jutro Będą zamontowane wiec porównam wiązke tych 2 soczewek.:)

61.JPG

62.JPG

63.JPG

64.JPG

65.JPG

66.JPG

67.JPG

68.JPG

69.JPG

Opublikowano

odbłysnik soczewki tez jest trochę inny w górnej czesci jest prążkowany.

Opublikowano

Trzeba przetestować nowe lampki wieczorkiem

71.JPG

Opublikowano
wczoraj udało mi sie w dobrych pieniądzach dostac lampy z b8"po lifcie"

soczewki zewnetzrenie wygladają bardzo podobnie. mocowania takie same.

roznia sie kilkoma detalami na odbłysnikui mają troszke inną soczewkę.

na dniach postaram sie zrobić porównanie obu projektorów.

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

wczoraj udało mi się w dobrych pieniądzach dostać lampy z b8"po lifcie"

soczewki wyglądają bardzo podobnie. mocowania takie same.

różnią się kilkoma detalami na odbłyśniku i troszkę inną soczewkę.

na dniach postaram się zrobić porównanie obu projektorów.

jakby sie dalo to zrob dokladne zdjecie przeslony :hi:

Mnie korcą nowe bi xenony z hondy albo renault koleos po lifcie- nie wiem co tam siedzi ale swieci lepiej niz projektor z b8.Jesli jest tam valeo czy hella to kapelusz z glowy o tak :hi::hi:

renault koleos to chodzi ci o ten lift w 2012 roku? i o jaką hondę. moze trafią mi sie lampy to porównam projektory

ta

chodzi mi o lift koleosa 2012 a co do hondy to crv bi xenon-drogie lampy do niej sa ,nawet uszkodzone.

Mozliwe ze np w accord siedzi taki sam projektor.

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Insignia odpada ze wzgledu na system AFS ktory tym steruje.

Przeslona obraca sie wokol wlasnej osi i na rozne sposoby reguluje zasieg i rozszczepienie wiazki,zaleznie od predkosci i warunkow na drodze.

Jak mozesz to zrob zdjecie przelsony z gory z bliskiej odleglosci tego projektora z b8 lift

Nowy projektor jest dluzszy od tego z b8 przed liftem ? tez produkcja AL ?

Opublikowano

Tak ale można zastosować tylko jako Xenon soczewkę z Insigni.Długie masz na odbłyśniku. Trzeba zobaczyc jak wypada z b8. Wałek samoczynnie się nie będzie obracał.

Opublikowano
Tak ale można zastosować tylko jako Xenon soczewkę z Insigni.Długie masz na odbłyśniku. Trzeba zobaczyc jak wypada z b8. Wałek samoczynnie się nie będzie obracał.

to juz wole ori bi xenon niz sam xenon z insigni

Opublikowano

Grzesiek, monitoruj temat lepszych soczewek. Wiesz że jestem onanistą w tym temacie :decayed:

Opublikowano
Grzesiek, monitoruj temat lepszych soczewek. Wiesz że jestem onanistą w tym temacie :decayed:

obserwuje.

dowiedziałem sie, ze te co masz teraz w lampach montowane są tez w lampach a6c7 soczewkowych bixenonowych:)

Opublikowano

Grzesiu - a jak tam moje zdjęcia ?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Grzesiek, monitoruj temat lepszych soczewek. Wiesz że jestem onanistą w tym temacie :decayed:

obserwuje.

dowiedziałem sie, ze te co masz teraz w lampach montowane są tez w lampach a6c7 soczewkowych bixenonowych:)

No to mnie satysfakcjonuje :grin:

Opublikowano
Grzesiek, monitoruj temat lepszych soczewek. Wiesz że jestem onanistą w tym temacie :decayed:

obserwuje.

dowiedziałem sie, ze te co masz teraz w lampach montowane są tez w lampach a6c7 soczewkowych bixenonowych:)

a jakie ma teraz ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ha ha - 3 miesiące lampy w garażu przeleżały, nabrały mocy urzędowej i dzisiaj wreszcie zamontowałem... :decayed:

Wygląda zajeb...

tylko... i tu help do Grzegorza...

załączam długie i nic się nie dzieje!!! przesłona nie rusza się...

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam Panowie! Mam w B6 soczewki i chciałbym zmienić na xenon i tutaj moje pytanie: czy jak kupie ori xenon to podejdą p&p pod instalacje jak w soczewkach ? I czy jak mam ręczną regulacje świateł, to mam wnioskować, że potrzebuje samopoziom czy nie musze tego robić żeby nie oślepiać innych i tylko mi zostaje montaż sprysków?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.