Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon Xenon od A do Z


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

akurat jestem po przeczytaniu tematu

zdjęcie chyba z 13 strony, tak wygląda ten otwór potrzebny do regulacji (okrągła dziura w błotniku):

20091022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinke temu ogarnalem temat. Popatrzylem podotykalem i na oko wstrzelilem sie idealnie z obu stron;) Najpierw mniejszym wiertlem i pozniej większym.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt1 lampy nie były ustawione. Tylko "położone" auto. Nie mam fotki po regulacji. I tak będe zmieniał bo jestem na etapie robienia nowych bi-xen na d4s z nowymi palnikami. Zrobie porównanie jak skończę.

---------- Post dopisany 22-12-2012 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 23:27 ----------

Zmieniłem ori przetwornice na Denso d4s+ Nowe Planiki+B8 soczewki

38.jpg

39.jpg

40.jpg

41.jpg

42.jpg

43.jpg

44.jpg

45.JPG

46.JPG

47.JPG

48.JPG

49.JPG

50.JPG

51.JPG

52.JPG

53.JPG

54.JPG

55.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zbłaźnię pytaniem, ale zapytam w czym lepsze są te przetwronice Denso od fabrycznych Valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zbłaźnię pytaniem, ale zapytam w czym lepsze są te przetwronice Denso od fabrycznych Valeo?
Artur we wszystkim:decayed: nie no one nie padają jak valeo gdy zmienisz palniki a nie daj boże jak palnik będzie nie ori:facepalm: co byś pod nie nie podpiął to będą śmigać:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych co mówią że Koito nie wchodzą w lampę nie xenonową.

2012-12-22%2013.33.03.jpg

2012-12-22%2013.32.17.jpg

2012-12-22%2013.10.33.jpg

2012-12-22%2013.44.12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam BIXy... z soczewkami A4 B8, od Gwerty

i też ciąłem pod lampą na przetwornicę...wygląda prawie identycznie jak na zdjęciach z jednym ALE....

otóż nie przykrywałem samej przetwornicy deklem, tylko tak wyciąłem w lampie aby przetwornica opierała się na plastiku w lampie jednocześnie siedząc idealnie równo z lampą...uszczelniłem tylko silikonem po brzegach...

nie zakrywałem przetwornicy ze względu na chłodzenie, aby miała lepsze chłodzenie...szczególnie, że u mnie całe LATO mam temp ponad +30 stopni... nawet w nocy...

dsc0571dj.jpg

druga lampa troszkę mniej wycięta, łatwiej się ją uszczelniało...ale to wiadomo....doświadczenie, pierwsze koty za płoty...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klapka była potrzebna podwójnie. Od miesiąca jeżdżę bez połowy zderzaka i trochę woda mi chlipie od dołu ; )

Znacie jakieś dobre ledy co by błędami nie sypały do postojówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby fajnie ale mam bixy i przetwornica jest z tyłu lampy nie pod spodem:(

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki jak mozna zamontowac przetwornice d4s w ori lampy bix b6 i z zewnątrz nic nie widacz ze nie ori przetwornice:

84b33881108ffe42m.jpg

f8e735275f9024c2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, powiedzcie prosze jak poradzić sobie z wiazka prawej lampy bo nie chcę ciągnąć na chama żeby niczego nie wyrwać... Tylko proszę tak step by step :-)

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie ciągnij i nic się nie ma prawa stać, dużo nie musisz jej wyciągnąć a potem całą wiązkę spróbuj puścić górą lampy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie ciągnij i nic się nie ma prawa stać, dużo nie musisz jej wyciągnąć a potem całą wiązkę spróbuj puścić górą lampy:wink:

Też tak robilem. Lekko wyciągnąć i puścić górą. Cięzko jest ale da się rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...