Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam 16 borbeta i oponki 225/50,ale rozwazam zmiane na 205/55.Co o tym sadzicie??Audi to nie bolid F1 wiec po co mi takie buciki??no chyba ze sie myle....

Opublikowano
ja mam 16 borbeta i oponki 225/50,ale rozwazam zmiane na 205/55.Co o tym sadzicie??Audi to nie bolid F1 wiec po co mi takie buciki??no chyba ze sie myle....

http://opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp :wink:

Opublikowano

Czas czas czas a wlasciwie jego brak ogranicza moj rozwoj... :twisted:

Graty sa.

Opublikowano

A ja mam felgi 8x17" z AUDI A8 pięcioramienne polerowane z oponami michelin pilot alpin 235/45r17,

na standardowym zawiasie wcale nie widać że to 17".

Opublikowano

Łysy to wrzuć fotki

Opublikowano

Moje jeździ latem na felach 8x17" szerokie ramiona , pięcioramienne polerowane z oponami michelin pilot a zima 16" stalowe , oponki 225x16"Dunlop...coś tam.. :)

Opublikowano

włoskie ronale, wzór gwiazda betlejemska :lol:

[ Dodano: 2006-03-11, 23:21 ]

zdaje się chyba, że ta firma upadła, nie tak?

Opublikowano

To ja też sie bede chwalił :mrgreen: AEZ 225/40/18

Opublikowano

A to ja tez nie bede gorszy 8) OZ Palladio 225/45/17. Ale nie wiem jak wygladaja na moim aucie, bo dopiero okaze sie to na wiosne :D

Opublikowano
To ja też sie bede chwalił :mrgreen: AEZ 225/40/18

hejka , nie mógł być mi na priv dac fotki w przybliżeniu?? mam te same felgi

chyba AEZ Bimo tyle że 17'' do Avanta czarnego i już się doczekać nie mogę a tu znowu zasypało - opony dulnop sp sport 9000 - nówki , czy miał byś mozliwość zmierzenia sruby / długość i długość samego gwintu /

do tych AEZów?? kurcze , kupiłem uzywane i bez śrub i nie wiem czy oryginalne z alu15 nie beda za krutkie

Opublikowano

EZ najlepiej 35-45 ??? Bo widzialem felgi na allegro ktore sa w passacie b6 o ET 55, a niby z paska pasuja do A4 to jak to bedzie ? :roll:

Opublikowano

ja kupiłem po passacie B6 17'' i ET mają 35 - otwór centrujący identyczny czyli 57,1

natomiast ET 55 - z tego co wiem to czym mniejsze tym lepiej ale zalezy jakie bo

może jak szerokość 7 cali to mogą nie wystawać za obrys błotnika .

Jak pamietam to mniejsze ET - felga bardziej w do wewnatrz siedzi a jak wieksze to

wychodzi na zewnatrz - przy małym ET chyba dystanse trzeba załozyć

natomiasta duże ET moze wystawać za nakole.Jeżeli się mylę i pisze odwrotnie

niech mnie ktoś poprawi !!

Opublikowano
ja kupiłem po passacie B6 17'' i ET mają 35 - otwór centrujący identyczny czyli 57,1

natomiast ET 55 - z tego co wiem to czym mniejsze tym lepiej ale zalezy jakie bo

może jak szerokość 7 cali to mogą nie wystawać za obrys błotnika .

Jak pamietam to mniejsze ET - felga bardziej w do wewnatrz siedzi a jak wieksze to

wychodzi na zewnatrz - przy małym ET chyba dystanse trzeba załozyć

natomiasta duże ET moze wystawać za nakole.Jeżeli się mylę i pisze odwrotnie

niech mnie ktoś poprawi !!

Im mniejsze ET tym felga jest bardziej wysunięta na zewnątrz.Natomiast dystanse stosuje się w felgach o bardzo dużym ET :wink:

felgi.jpg

Opublikowano

no tak , miałem 50% i nie trafiłem :) dlatego te ostatnie zdanie dopisałem

Opublikowano

No bo znalazlem takie felgi i niewiem ?? : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=92852258 Hugo spojrz fachowym okiem i ocen ;) Sam dostrzegam ze troche profil za mały ... oraz to ze opony za szerokie, ale calą ocene pozostawiam Tobie .[glow=red][/glow]

Opublikowano

u mnie jak widac na zdjeciu po lewej :) są TOORA T670 rozmiar 215/45 ZR17 pozdro :)

Opublikowano

Witam

w zime jezdze na 205/55/16 chcialem na 60 ale nie znalazlem :D

w lato jezdzilem na 205/55/16

a na wiosne zmieniam na nowe RH :lol:

i beda 225/45/17

zobaczymy...juz mam twarde zawieszenie nie wiem co bedzie na 17"

pozyjemy zobaczymy :D

Opublikowano

ja w zimie na 165/65/15

w lecie 2005 na 205/55/16

a teraz zakupiłem 17'' i 225/45/17

myslę ze w nastepną sobotę

już będe wiedział jak się jeżdzi na czymś takim

Opublikowano
No bo znalazlem takie felgi i niewiem ?? : http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=92852258 Hugo spojrz fachowym okiem i ocen ;) Sam dostrzegam ze troche profil za mały ... oraz to ze opony za szerokie, ale calą ocene pozostawiam Tobie .[glow=red][/glow]

ET za duże i bardzo sie schowają w nadkola i przy tej szerokości opony na pewno będą obcierały :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.