Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

seria, jestem w trakcie szukania jakiegos kitu, chociaz cos w stylu -40mm, a najlepiej gwint :) teraz na 15'' wyglada jak allroad :)

Opublikowano
tą stronkę to już chyba wszyscy znają , jutro u mnie w realu z rana to się okaze jak a dzisiaj zmieniałem w aucie żony / megane grand - też auto tylko inaczej :mrgreen: /

No i tak , zamiast na autko poszły do prostowania - gołym okiem nie było widać uszkodzeń

wiec pewnie kilka setek trafi

Opublikowano

No to jak seryjny to nawet ładnie wyglada .... zobaczymy jak moj bedzie ...

"Peter" - Kiedy zakladasz fele ?? Masz juz opony zalozone na nie, wywazone ?? Ja w sobote zmieniam w rodzinnych autach :mrgreen: - w Xsarze i Megane ...

Opublikowano
Witam, w lato latam na 17" oettingera, oponki Dunlop SP SPORT 9000 235/45/17, w zimie stalowki 195/55/15. Jezdzi sie calkiem dobrze, czasami pojawiaja sie male problemy z trakcja :lol:

Ładnie ta felga wygląda i wyglądają dość solidnie, podobaja mi się. :)

Opublikowano

Wojtas jutro jade zalozyc :D Jutro wszystko bedzie zrobione 8)

Opublikowano

Daj znac i fotki ;)

Opublikowano

A przymierzajac opony (obok auta) - 225/45/17 to nie widac zeby wyzej stal niz standartowo na stalowych felgach, oponach 195/65/15 ?? Chyba wyzej nie powinien stac ? :|

Opublikowano

Co jestescie tak niecierpliwi :P Jutro wrzuce foty bo juz dzisiaj czasu nie mialem. Ale auto stoi strasznie wysoko :D

Opublikowano
  • Autor
Co jestescie tak niecierpliwi :P Jutro wrzuce foty bo juz dzisiaj czasu nie mialem. Ale auto stoi strasznie wysoko :D

No to Peter jest ok jak wysoko bo te dziury i wylomy :? prawie jak Q7 :mrgreen:

Opublikowano

zajebi..... mi sie podoba :) od razu inaczej autko wyglada :D i widac ze wysoko stoi wiem bo napatrzylem sie na twoje autko przy robieniu virtual tuningu ;) gangsta 8)

Opublikowano

Mi sie podoba, jest super !!

Opublikowano
  • Autor

Nie no Peter w pudełku w podpisie wygladały o niebo lepiej niz w samochodzie ZARTUJE :mrgreen: teraz troszke nizej do ziemi i bedzie super :D

Opublikowano

Zawiasik i będzie miodzio :mrgreen:

Opublikowano

Peter - ile masz nabite powietrza w tych oponach?? ja jutro zakładam

Opublikowano

Mike68 to rowniez prosimy o fotki ;)

Opublikowano
Dobra macie i sie nacieszcie :P OZ Palladio 17x7.5

Ładnie , ładnie powiedz jeszcze jaka różnica w jeździe.

Opublikowano

Ja własnie dostałem paczuszki z Niemiec i jutro porobie fotki.

Na razie w pudełkach bo musze jeszcze opony kupić :wink:

Opublikowano
Mike68 to rowniez prosimy o fotki ;)

Ja w sobotę , jednak pożyczę aparat - mój padł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.