Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie felgi polecacie??

Opublikowano

16" nie kupuj bo bedziesz potem tego zalowal. 17" jest chyba najlepszym kompromisem miedzy wygladem a komfortem. Jezeli kupisz jakies dobre felgi to wydaje mi sie ze nie powinno byc problemow ze znieksztalceniem sie felg(jezeli urzytkujesz je z glowa). A co do obnizenia auto to bede wiedzial dopiero na wiosne, ale wydaje mi sie ze obnizenie o 30 mm i powinno byc OK.

Opublikowano

czemu miałbym żałować 16"?

Opublikowano
  • Autor

Bo nie zauwazysz roznicy na 16 i pozniej bedziesz myslal dlaczego jednak sie ich nie posluchalem i nie zalozylem 17 :mrgreen: a pozatym 17 jest doskonalym zamiennikiem do 15.

Opublikowano
czemu miałbym żałować 16"?

I z tego co pamiętam to opony 17" są chyba w tej samej cenie co 16" , a może i tańsze :wink:

Opublikowano

ja smiagam na 16' i jest calkiem calkiem i takie bym polecal :)

do 17 trzeba by juz obnizyc autko zeby dobrze wygladalo, bo na seryjnym zawiasie, tył auta bedzie strasznie wysoko, chyba ze niskoprofilowe opony, ale wtedy bedzie dosyc twardo i czuc kazda nierownosc...

Opublikowano
ja smiagam na 16' i jest calkiem calkiem i takie bym polecal :)

do 17 trzeba by juz obnizyc autko zeby dobrze wygladalo, bo na seryjnym zawiasie, tył auta bedzie strasznie wysoko, chyba ze niskoprofilowe opony, ale wtedy bedzie dosyc twardo i czuc kazda nierownosc...

Niskoprofilowe opony nic nie dadzą :wink: Jak założyłem do swojej B5 18" na seryjną zawieche to wyglądał jak allroad :lol:

Opublikowano
ja smiagam na 16' i jest calkiem calkiem i takie bym polecal :)

do 17 trzeba by juz obnizyc autko zeby dobrze wygladalo, bo na seryjnym zawiasie, tył auta bedzie strasznie wysoko, chyba ze niskoprofilowe opony, ale wtedy bedzie dosyc twardo i czuc kazda nierownosc...

Niskoprofilowe opony nic nie dadzą :wink: Jak założyłem do swojej B5 18" na seryjną zawieche to wyglądał jak allroad :lol:

no wlasnie ;) a tak zapytam obnizyles autko wtedy jak tak to jaki zawias kupiles amorki i sprezyny, czy wlozyles mniejsze fele i dalej na seryjnym ?

Opublikowano

Ja mam felgi Audi S-Line szprychowe 17 cali :)

w jakąś wrocławską dziurę to miałbym chyba kłopot. Dobrze myślę?

Albo masz ubezpieczone fele :wink:

Opublikowano
Ja mam felgi Audi S-Line szprychowe 17 cali :)
w jakąś wrocławską dziurę to miałbym chyba kłopot. Dobrze myślę?

Albo masz ubezpieczone fele :wink:

Ja myśle że teraz od Wrocławia to żadna miejscowość się nieróżni u mnie są takie dziury że płakać się chce.

Opublikowano

ja mam stalowe "15 na zime i Competition "16 na lato + czerwone eibach'y :twisted:

na żadne nie narzekam 8)

lepsze do szczęscia mi nie potrzebne :wink:

Opublikowano

Tak wyglądało moje B5 na oryginalnych felach z RS4 i seryjnym zawiasie :mrgreen: Jako , że wystawały poza nadkola to je sprzedałem i śmiga na nich kolega z RS-a :D

http://img150.imageshack.us/my.php?image=koo7xm.jpg

Opublikowano
  • Autor

:shock: duuuze kóleczka a auto wyglada jak C5 jak sie ja podniesie na maxa :D

Opublikowano
Tak wyglądało moje B5 na oryginalnych felach z RS4 i seryjnym zawiasie :mrgreen: Jako , że wystawały poza nadkola to je sprzedałem i śmiga na nich kolega z RS-a :D

http://img150.imageshack.us/my.php?image=koo7xm.jpg

Hugo, czy te fele to 18" ?

Właśnie szukam takich 17" ale łąmię się co do obniżenia zawiechy nie chciałbym ruszać a tan wzór to mój jedyny wybór, albo te albo żadne :D

Opublikowano

minimum 18 na zime a 19 na lato

Opublikowano
Na seryjnym zawiasie :lol:

Fajnie wygląda , kombi zawsze lepiej wygląda na większych felgach bez zmiany zawiechy jak sedan.

Opublikowano
Na seryjnym zawiasie :lol:

Fajnie wygląda , kombi zawsze lepiej wygląda na większych felgach bez zmiany zawiechy jak sedan.

To nie chodzi o kombi...

Maja A4 ma jakies inne zawieszenie. Normalnie stalaby jak audica Huga.

Profil opony to 235/45/18 Pirelli Pzero Rosso

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.