Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pytanie do posiadaczy B5 AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja powiem tak :

Miasto Łódź:

mooocno dynamicznie 10l/100km

tak normalnie dmuchając 7-7.5l/100km

na dziadka 6.5l/100km

Trasa :

testowo na dziadka 3.7/100km 80km/h/5bieg

na dziadka 5l/100

dynamicznie 6.8/100

to tak kiedyś patrzyłem :) teraz już nie patrzę jakoś na spalanie i delektuje się jazdą :) nie szaleje ale zawalidrogą napewno nie jestem :)

Opublikowano

wlasnie to jest super w tym silniku, ze

(przynajmniej mi) nawet jak mu deptam,

to 6,6 - 6,8 nigdy nie przekroczy.

Warunkiem jest tez dobry olej, moj np LIQUI MOLY Top Tec 4100 5W-40

nowe filtry, i standardowe parowki 195/65/15

Ale jak sie wlaczy klime to chyba 7 l lyknie, ale nie liczylem dokladnie.

Opublikowano
  • Autor

no na tych kapciach to moze tyle palic.Ja mam 225/17

Opublikowano

Mi pali około 7 litrów czasem troszke mniej przy wlaczonej klimie w jezdzie po miescie.

Natomiast w trasie jadac spokojnie pali 4.5 litra.

Opublikowano

mi 5,5 w trasie po mieście około 7

Opublikowano

Panowie ale piszcie ile robicie za poszczególna kwotę kilometrów, a nie kto jaką ma średnią :gwizdanie:

1.Ile wam pali przy dosc oszczednej jezdzie ja robie za 50zł 150km-170km i rezerwa

2.Czy szarpie wam po rozgrzaniu(chodzi o sprzeglo albo nastawnik)nieraz przez 3msc jest ok a nieraz ma trudne chwile ze przez tydzien sobie poszarpie.

3.I ile wam pali przy ostrej jezdzie?Jak mi pokazywalo ze mam 1/4baku zrobilem 130km predkosc okolo 190 to juz rezerwa sie zapalila pod koniec

4.I na jakiej dawce jezdzicie ja sobie na probe ustawilem ponad 7mg i byl oszczedny ale z 50-60ps mial wtedy.

Opublikowano

kwota kwocie nierówna jeden kupuje po 3.8 drugi po 4.5 tak więc przedstawienie w taki sposób jest raczej bardziej miarodajny.

Opublikowano

kwota kwocie nierówna jeden kupuje po 3.8 drugi po 4.5 tak więc przedstawienie w taki sposób jest raczej bardziej miarodajny.

to dopisywać cene ropy i po sprawie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ZA 100zł wchodzilo 23-25litrow na nestle 25.5 BP ULTIMATE 23 z hakiem

Opublikowano

Mój szerszeń po Gliwicach - dojazd do pracy w zimie ok 5km, 5x światła i postój - średnio 7,5l -8l.

Lato ta sama trasa - 6,5l -7,5l.

Przelotowa Gliwice - Rzeszów 5,8l - 6,4l - średnia dopuszczalna przez przepisy :naughty: - i dodam że nie lubię jeździć w pociągu spedycyjnym :evil: .

Miasto na baku ok 900km - trasa -1250 km ; to chyba średni wynik :hi:

Opublikowano

ja mam u siebie oponki 225/50/17 ostatnio za 100zl ok. 25l zrobilem 380km z tego 200km po miescie i 180km na trasie, stylem jazdy takim normalnym nie jak dziadek do 2tys obr. nie jak wariat powyzej 4tys obr. cos pomiedzy :) z moich obliczen wynika miasto okolo 6-8litrow trasa 5-7litrow, troche moze opony zawyzaja. :tongue4:

Opublikowano

Ja dzisiaj zalałem za 200zł ~ 45l +plus to co zostało(rezerwa) trasa prędkosci 140-160, tyle według fisa wyjezdze

20100504578.jpg średnie spalanie przy 140km/h ok 8l

Opublikowano

aleś kowi nadymił w aucie teraz to spalanie drastycznie wzrośnie :polew:

Opublikowano

a jak u ciebie ze spalaniem rafi paput??

Opublikowano

a jak u ciebie ze spalaniem rafi paput??

:gwizdanie: jest ok kiedyś jak zalałem 47 litrów zrobiłem ponad tysiaczka a tak to trasa np do LBN wychodzi mi jakieś 5,6 przy spokojnej jeździe koło 7l przy katowaniu tak więc nie jest źle

p.s co Ty od 9 po nocce nie śpisz tylko posty smarujesz :>????

Opublikowano

w koncu wolne nie mozna spac :) mialem na strzelanie jechac ale nie wypalilo :( no ja tez na 50l zrobilem okolo 1100km przy spokojnej jedzie ale mam filmik z 90konnego b5 z moim rekoredem spalania na trasie pulawy radom :) i tak da rade w realu

http://w577.wrzuta.pl/film/2xpSTfrDOwN/20100306008

Opublikowano

w koncu wolne nie mozna spac :) mialem na strzelanie jechac ale nie wypalilo :( no ja tez na 50l zrobilem okolo 1100km przy spokojnej jedzie ale mam filmik z 90konnego b5 z moim rekoredem spalania na trasie pulawy radom :) i tak da rade w realu

http://w577.wrzuta.pl/film/2xpSTfrDOwN/20100306008

na jakie strzelanie? :naughty:

3,6l wow :shocked:

Opublikowano

kolega bawi sie w strzelanie jakims kalachem mialem sie pobawic z nim :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.