Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konto w banku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamierzam założyć "lewe" konto w banku, żona nie zawsze powinna wiedzieć ile mam "lewej" kasy

Mam już dość trzymania forsy jak to sie mówi w skarpecie, i teraz pytanie do was

Jaki bank polecacie, głównie będę korzystał z konta przez net, czasami zakupy kartą no i korzystanie z karty za granicą.

Mam złe doświadczenie z bankiem Pekao z "Żubrem" , teraz myślę o Inteligo w MBanku

Opublikowano

Alior Bank. Wszystko za darmo, wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo itp. Trzeba mieć chyba jakiś tam wpływ każdego miesiąca ale tego nie jestem pewien.

Opublikowano

teraz myślę o Inteligo w MBanku

to o ilteligo czy o Mbanku bo nie zrozumialem? :gwizdanie:

mBank jest jak najbardziej okey jezeli mieszkasz w okolicy gdzie masz wplatomat, zeby kase na konto mozna wplacic...

Opublikowano

Polecam mBank.Mam już konto z 8 lat i jestem zadowolony :hi:

Opublikowano

ING :good:

Potwierdzam :) Teraz i tu zrobili wsztstkie darmowe bankomaty :)

Opublikowano

Alior Bank :good:

Opublikowano

BOŚ też ma darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i przelewy krajowe. http://www.kontowyjatkowe.bosbank.pl/

Opublikowano

ING ... Alior... MBank :good:

Opublikowano

Ja mam 2 konta w WBK, jedno od jakichś 7 lat a drugie od 3 i jakoś nie narzekam.

Opublikowano

ING. Mam wraz z żoną (konta oczywiście osobne :gwizdanie:) i jest wszystko w porządku :good:

Opublikowano

Ja mam PKO BP i nie mam problemów.

Opublikowano

Ja mam PKO BP i nie mam problemów.

problemów nie, ale ?

1.za przelew do innego banku? płacisz,

2.za dostęp do konta przez internet? płacisz,

3.za wypłaty z innych bankomatów? płacisz,

to samo za granicą.

4. za prowadzenie konta? płacisz

To jest bank dla emerytów i rencistów którzy nie ufają niczemu co nie jest państwowe.

W Aliorze wszystko to jest za darmo, naprawdę polecam.

Opublikowano

W Aliorze wszystko to jest za darmo, naprawdę polecam.

podepnę się do tematu,

a jak jest z tym zasilaniem co miesiąc ?? konieczne??

Opublikowano

W Aliorze wszystko to jest za darmo, naprawdę polecam.

podepnę się do tematu,

a jak jest z tym zasilaniem co miesiąc ?? konieczne??

Oj nie jestem pewien bo mi to ryba bo wypłata wpływa co miesiąc. Musiałbyś się dowiedzieć bo nie jestem pewien...

Opublikowano

Ja pracuje w Aliorze. Pytaj o co chcesz :)

Opublikowano

W Aliorze wszystko to jest za darmo, naprawdę polecam.

podepnę się do tematu,

a jak jest z tym zasilaniem co miesiąc ?? konieczne??

Oj nie jestem pewien bo mi to ryba bo wypłata wpływa co miesiąc. Musiałbyś się dowiedzieć bo nie jestem pewien...

Dla mnie też było ładnie pięknie w Aliorze dopóki nie podnieśli stawek za kartę oraz konieczność wpływów koło 2tyś aby nie płacić kolejnego myta.

Tak więc rozstałem się z tym bankiem na zaskórniaki :gwizdanie:

Opublikowano

Dla mnie też było ładnie pięknie w Aliorze dopóki nie podnieśli stawek za kartę oraz konieczność wpływów koło 2tyś aby nie płacić kolejnego myta.

Tak więc rozstałem się z tym bankiem na zaskórniaki :gwizdanie:

:good:

Wal do mBank'u

Opublikowano

Dla mnie też było ładnie pięknie w Aliorze dopóki nie podnieśli stawek za kartę oraz konieczność wpływów koło 2tyś aby nie płacić kolejnego myta.

Tak więc rozstałem się z tym bankiem na zaskórniaki :gwizdanie:

:good:

Wal do mBank'u

Ja też polecam mbank :good:

Opublikowano

Dla mnie też było ładnie pięknie w Aliorze dopóki nie podnieśli stawek za kartę oraz konieczność wpływów koło 2tyś aby nie płacić kolejnego myta.

Tak więc rozstałem się z tym bankiem na zaskórniaki :gwizdanie:

:good:

Wal do mBank'u

Ja też polecam mbank :good:

Ja już jestem w mBank-u od paru lat :gwizdanie: ale chciałem sobie sprawdzić lokatę nocną :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.