Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż.

Widać, że niestety ambicja wzięła u Mariusza górę nad umiejętnościami.

No cóż. Miejmy nadzieję, że dalej będzie lepiej.

Dużo ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie , że przy takiej sile jaką dysponuje , problemem dla niego , jest wywrócenie gościa na glebę :mysli::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie , że przy takiej sile jaką dysponuje , problemem dla niego , jest wywrócenie gościa na glebę :mysli::cool1:

No wiesz. Taki gość stawia trochę większy opór niż opona :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podcięcie, pchnięcie i gleba , chyba jedyną taktyką jaką pudzian powinien dysponować jest PP (pierwsze pierdolnięcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co śpiewała to na początek powinna dostać klapsa od pudziana zeby chłopak sie rozgrzał :naughty:

Teraz pudzian ma z nastulą walczyć pod koniec roku :gwizdanie:

Błędem było, ze walczył po 2 tygodniach a jak juz chciał coś takiego robić to mógł sie prać pierwsze ze silvia a potem z kawaguthim zeby ostatnia walka była wygrana a nie przegrana bo teraz to będzie wisieć nad nim do nastepnej walki :)

Ja tam w niego wierze ale jak przegra kolejną walkę to zaczne sie z niego śmiać :decayed:

jeśli będzie walczył z nastulą to podejrzewam, że widmo przegranej walki pozostanie nad nim trochę dłużej :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chłopak odłożył trochę tego koksa przed walką i siła spadła...

dla mnie żaden najsilniejszy

nie jeden długoletni kowal by go łapą położył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie , że przy takiej sile jaką dysponuje , problemem dla niego , jest wywrócenie gościa na glebę :mysli::cool1:

No wiesz. Taki gość stawia trochę większy opór niż opona :decayed:

:polew:

Ive a próbowałeś kiedyś kogoś powalić na glebę przytulając się do niego :naughty: Silva może i ma chude nogi ale pewnie na nich stał, wiem z doświadczenia że czasem większe problemy są żeby doje&**ć chudemu gościowi niż mięśniakowi :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive a próbowałeś kiedyś kogoś powalić na glebę przytulając się do niego :naughty: Silva może i ma chude nogi ale pewnie na nich stał, wiem z doświadczenia że czasem większe problemy są żeby doje&**ć chudemu gościowi niż mięśniakowi :decayed: :gwizdanie:

no właśnie - technika , której nie ma :cool1: , wszystko się da , odpowiednie pochylenie i przeniesienie ciężaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/zlamana-noga-mariusza-pudzianowskiego,1,3229431,wiadomosc.html

heheeh pudzian okazuje sie ze bidny walczyl ze zlamaną nogą hehehhehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem większe problemy są żeby doje&**ć chudemu gościowi niż mięśniakowi

ive,to teraz wiesz,co zrobiłby z tobą chudy kiler Mario :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttteennn MMMMaaarrrriioooo :silacz::wstydliwy::banan3: , co 49.9999999999% najebal Bieńkowi ??!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączcie tvn jest powtórka majewskiego :kox:

pudzian składa obietnice (po ostatniej walce wiemy że bez pokrycia) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tim Sylvia Vs Mariusz Pudzianowski do zassania:

mixed-martial-arts-mma-logo.jpg

downloadq.png

http://sharingmatrix.com/file/5659845/Sylvia.vs.Pudzianowski.rmvb

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie walkę na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim stopniu złamanie nogi uniemożliwiło pudzianowi walkę. Adrenalina pewnie uśmieżyła z początku ból ale złamanie mogło mieć wpływ na to że się poddał. Jednak trzeba przyznać że nie miał sposobu i nie wiedział jak ugryść doświadczonego amerykanina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim nie ma techniki. sama siłą to może spacerować po farmersku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem powtórkę walki .... i dobrze że powtórkę .... Pudzian trochę zawodzi mimo że przeciwnik nie był najsłabszy - ale najsilniejszy też nie ..... tak jak wcześniej wiara pisała niech się skupi na jednej dyscyplinie może dwóch a nie mu w głowie tańce, gotowanie, śpiewanie i inne duperele .... nie ma chłop w ogóle doświadczenia a obiecuje ludziom mistrzostwo świata ... odrobinkę za wcześnie ....

mam nadzieję że walka ta nie podetnie mu skrzydeł bo w głębi serca kibicuję mu i mam nadzieję że w przyszłości poćwiczy, unormuje ruchy i psychikę żeby nie tracił sił w 2 min i coś zamiesza w MMA :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/zlamana-noga-mariusza-pudzianowskiego,1,3229431,wiadomosc.html

heheeh pudzian okazuje sie ze bidny walczyl ze zlamaną nogą hehehhehehe

:polew: :polew: :polew:

jedyna szansa dla Mariusza, ogłosić jakąś kontuzję i powoli, cichutko wycofać się z MMA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest walka z dzwiękiem i komentarzem(tylko że po amerykandżańsku) http://www.smog.pl/wideo/35558/mariusz_pudzianowski_vs_tim_sylvia_porazka_dominatora/ .Wyczytałem również na wp.pl że jednak nie miał złamanej nogi tylko mocno obite śródstopie.Szkoda chłopiny,ale urwał :( a mógł rowerem jezdzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Mariusz nie wyciągnie odpowiednich wniosków z tej walki,to marka Pudzian w krótkim czasie straci wartość i zacznie śmieszyć.

Podszedł do MMA jak totalny amator,jak mówiłem gdy zaczynał ten cyrk,jeśli nie zbije wagi do ok.120kg, to niczego w sportach walki nie osiągnie,a ten zamiast zacząć biegać i się rozciągnąć pakuje ostro przed sezonem.

Jestem pewien,że zgubiła go chciwość, a szkoda,bo to fajny gość i jest naprawdę kimś..no i z mojego rocznika.

Mam jednak nadzieje,że koksy nie zabiły wszystkich jego szarych komórek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...