Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

:polew:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 00:45_________________________________________________może następnym razem jebną duet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian jeszcze tylko pas polsatu i do domu :polew: :polew:

I czego rżysz. Jeszcze przed chwilą się jarałes Najmanem :evil2:

no z pudziana wielkiego zawodnika mma :polew: :polew: :polew: mogl najnam wjechac w salete jak ten krecil z niego beke :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian jeszcze tylko pas polsatu i do domu :polew: :polew:

I czego rżysz. Jeszcze przed chwilą się jarałes Najmanem :evil2:

no z pudziana wielkiego zawodnika mma :polew: :polew: :polew: mogl najnam wjechac w salete jak ten krecil z niego beke :polew: :polew:

No no mógł wjechać w niego różową koszulką playboya :) Pierwszym atakiem na Saletę chciał pokazać jaki z niego Pudzianowski ale po minucie się zmachał i wykorzystal to przeciwnik. Oczywiście kibicowałem Salecie bo nie lubię buractwa jakie reprezentuje pseudo sportowiec Najman :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudzian jeszcze tylko pas polsatu i do domu :polew: :polew:

I czego rżysz. Jeszcze przed chwilą się jarałes Najmanem :evil2:

no z pudziana wielkiego zawodnika mma :polew: :polew: :polew: mogl najnam wjechac w salete jak ten krecil z niego beke :polew: :polew:

No no mógł wjechać w niego różową koszulką playboya :) Pierwszym atakiem na Saletę chciał pokazać jaki z niego Pudzianowski ale po minucie się zmachał i wykorzystal to przeciwnik. Oczywiście kibicowałem Salecie bo nie lubię buractwa jakie reprezentuje pseudo sportowiec Najman :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Saleta już dawno przestał być fighterem. Jest tylko celebrytą.

Najaman też chciałby nim być, ale żeby stać się celebrytą, najpierw trza sobie natrzepać dobrze na koncie w banku, a tam u niego tak, jak w głowie...

...pusto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ze mnie Pudzian zaskoczyl...po Walce z Najmanem ledwo oddychal a tu spokojnie , ladnie "technicznie" (wyczekal atak na nogi , w stojce po ryju dostawal ale ... dobrze odchodzil), po grubym Flo spodziewalem sie wiecej, ale jak juz sie obalil to nie mogl sie obrocic. Mialem wrazenie ze dopiero 6 cios albo 10 poczul i sie zaczol obracac tylko juz bylo zapozno :polew: :polew: , gosc w boxie nawet mial cios tyle ze z kelnerami walczyl. Mariusz zrobil postep, byl bardzo zmotywowany i czekal swojej szansy.

Saleta Najman...nie lubie zadnego znich ale bylem za Saletra, przynajmniej cos w sporcie osiagnol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam szkoda troszkę grubaska. Jak żuczek jak się wywrócił to go pudzian zbił.

Spodziewałem się że to będzie tak wyglądało.

A Silva i tak by go obił jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wyscie sie tak wszyscy uczepili pudziana? samo to ze jest najsilniejszy na swiecie to juz jest za***isty + i cos naprawde niecodziennego, w MMA dopiero zaczyna wa prawda jest taka ze pewnie zaden z was ( no i ja oczywiscie tez) pewnie nigdy nie byl nawet najsilnieszy na sojej dzielni, czy wiosce wiec nie wie ile kosztuje to zeby byc takim czlowiekiem jak on...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ButerBean powinien zmienic ksywe na biedronka bo jak sie przewroci na plecy to juz wstac nie moze :polew:

k**wa text miesiąca :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Pudzian :oklaski:

Udowodnił,że żaden z niego dużo gadający szpaczek.

Wziął się (jak zwykle) ostro do roboty i jestem pewien,że zajdzie daleko na ringu. Przestańcie przeżywać,że nie jest wielki,będzie jak obije jeszcze kilka kotletów. W walca z Sylwią przegrał kondycyjnie,myślę że gdyby on był dziś jego przeciwnikiem,to siedział by mu na klacie całą walkę.

Jeszcze raz brawa dla Mariusza :good:

prawda jest taka ze pewnie zaden z was ( no i ja oczywiscie tez) pewnie nigdy nie byl nawet najsilnieszy na sojej dzielni, czy wiosce wiec nie wie ile kosztuje to zeby byc takim czlowiekiem jak on...

mów za siebie synuś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najman przyjął styl pudziana i chciał Salete wziąść na szok i gwałt. Chciał go walić cepami. Pewnie przymyślał że lata teningów boksu i tak nic nie dadzą i trzeba iść na cepa. Szkoda że nie poboksowali troche.

Wydaje mi sie że Saleta był od niego silniejszy, bo niedość że sie uwolnił z opresji to jeszcze załatwił go w ten sam sposób bez problemów.

Saleta juz 4 lata nie walczy a mimo to pokazał Najmanowi gdzie jego miejsce.

Cała ta gala to taka szopka jak ta cała telewizja "polsat cyfrowy" dla ubogich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"walka" Saleta-Najman.

Najman wyskoczył jak pijany na wiejską solówkę,zero umiejętności,zero zasad,zero mózgu. Kwestia czasu i będą go kopać bezdomne dzieci na ulicy.

Saleta,to już stary człowiek.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...