Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

ja żałuje, że butter nie obił mordy pudzianowi (wyjątkowo go nie lubię) - było go na to stać:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butterbean-tak,jak inni szuka szansy w MMA,bo w boksie już nie szło...ale niestety MMA,to niestety "bójka",tam nie ma odlicznia do ośmiu po knock down'ie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obgadujecie że żenująca walka Pudziana to idź któryś i wyzwij chociaż Najmana na początek i zobaczymy wtedy żenującą walkę :naughty: Pudzian zarabia na tym dobre kokosy już 1mln

...kto ma z kim wychodzić zastanów się co ty wypisujesz za bzdury :wallbash: Jak ktoś w wieku 32 lat może zaczynać robić karierę jak do tej pory robił w ogolę co innego i jeszcze tym bardziej w KSW a Najmanowi to już w ogóle w niczym nie wychodzi z tymi panami są ubogie gale dla ubogiego społęczeństwa i następna bzdura zarobione przez Pudziana miliony w KSW chyba ci się pomyliło zarobił ale w w Strongmenach ... :cool1:

Jest sporo w Polsce młodych zawodników co z poprzechodzili z king boksingu , dżudo czy karate do KSW i naprawdę zależy im aby zaistnieć w tym sporcie i to właśnie takich powinna promować telewizja a nie już tych wypalonych sportowców.... :gwizdanie: :cool1:

Proszę nastepna bzdura w takim razie Panie wszechwiedzący :naughty:

http://www.sfora.pl/Pudzianowski-zarobi-milion-w-MMA-Juz-dzisiaj-a24342

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian wy.......ił cielaka, oklepał po mordzie i koniec.

dla kibiców koniec a on został z 300 tysiączkami :kox:

Ciekawe ile ten oklepany kotlecik wziął. W sumie tak ostro nie dostał i chyba najlepiej wyszedł ze wszystkich przegranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@endriuu a ja szanuje Pudziana za ambicje bo tej naprade trzeba mieć duże do podnoszenia ciężarów. Kiedyś troche podrzucałem.

Do tego tyle razy reprezentował Polskę w strongmanach że należy mu sie szacunek.

@truckmaniac, no właśnie też teraz doczytałem, bo zacząłem przeglądać jeszcze poprzednie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 tys. zł dostał Mariusz Pudzianowski za walkę z „Butterbeanem” Eschem. Amerykanin zainkasował 90 tysięcy. Saleta zarobił 80 tys. zł, a Marcin Najman 50 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 tys. zł dostał Mariusz Pudzianowski za walkę z „Butterbeanem” Eschem. Amerykanin zainkasował 90 tysięcy. Saleta zarobił 80 tys. zł, a Marcin Najman 50 tys.

a ja wydałem kasę na piwo :disgust:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 tys. zł dostał Mariusz Pudzianowski za walkę z „Butterbeanem” Eschem. Amerykanin zainkasował 90 tysięcy. Saleta zarobił 80 tys. zł, a Marcin Najman 50 tys.

a ja wydałem kasę na piwo :disgust:

:polew:

a ja 160 cisnąłem na tą walkę na nieozgrzanym silniku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem same straty :decayed:

jestem przeziębiony żeby sie wyleczyć zrobiłem tak ... aspiryne popijałem piwem pozniej zrobiłem sobie koktail 1/2 szklanki spirytusu dwie cytryny i miod pozniej zjadłem dwie torebki suszonej żurawiny

po około 20minut dostałem takiego uderzenia, że omal serce mi nie wyskoczyło

byłem taki z ciśnieniowany że Pudzian by leżał na dechach po jednym strzale...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/2 szklanki spirytusu dwie cytryny i miod

dobry przepis , sam stosuje , tylko trzeba najpierw sie wykąpać i położyc do łóżka

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie go kolankiem trafił. Trochę szczęścia chociaż całej walki nie widziałem więc nie jest mi dane krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kolanko każdego by powaliło, trafił w punkt :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________

mirco się kończy

czasy świetności mijają kazdemu :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kolanko każdego by powaliło, trafił w punkt :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________

mirco się kończy

czasy świetności mijają kazdemu :cool1:

czas Pudziana nadchodzi :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kolanko każdego by powaliło, trafił w punkt :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________

mirco się kończy

czasy świetności mijają kazdemu :cool1:

czas Pudziana nadchodzi :polew:

a zatem pora kończyć ten wątek... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...