Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walki MMA


Rekomendowane odpowiedzi

takie kolanko każdego by powaliło, trafił w punkt :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________

mirco się kończy

czasy świetności mijają kazdemu :cool1:

czas Pudziana nadchodzi :polew:

a zatem pora kończyć ten wątek... :gwizdanie:

:polew: :polew: Panowie - niestety to całe KSW to jest uczta tylko dla właścicieli tego wymysłu. Jak na polskie warunki nie ma co się siepać czy ładnie, czy bogato itd. Wychwala się nazwiska a nie zawodników, którzy mają serce do walki i umiejętności, bo na nich się tyle NIE ZARABIA co na pacanach typu Pudzian, Saleta, czy Najman (dla którego respekt za wypowiedzi po walce, bo Saleta jednak okazał się mega pajaem i błaznem).

Ciekawe ile KSW zarobiło na Pudzianie, skoro on sam zainkasował już 1mln :gwizdanie: Promowac powinno się takich fighterów jak chociażby Janek Błachowicz, a nie Kułaka, czy Dowdę, którzy na gali pościskali się troszkę, zasapali i poleżeli na macie.........

Coraz większa żenada im dłużej się te gale ogląda - niestety taka prawda, ale nic lepszego nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kolanko każdego by powaliło, trafił w punkt :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 21:30_________________________________________________

mirco się kończy

czasy świetności mijają kazdemu :cool1:

czas Pudziana nadchodzi :polew:

a zatem pora kończyć ten wątek... :gwizdanie:

:polew: :polew: Panowie - niestety to całe KSW to jest uczta tylko dla właścicieli tego wymysłu. Jak na polskie warunki nie ma co się siepać czy ładnie, czy bogato itd. Wychwala się nazwiska a nie zawodników, którzy mają serce do walki i umiejętności, bo na nich się tyle NIE ZARABIA co na pacanach typu Pudzian, Saleta, czy Najman (dla którego respekt za wypowiedzi po walce, bo Saleta jednak okazał się mega pajaem i błaznem).

Ciekawe ile KSW zarobiło na Pudzianie, skoro on sam zainkasował już 1mln :gwizdanie: Promowac powinno się takich fighterów jak chociażby Janek Błachowicz, a nie Kułaka, czy Dowdę, którzy na gali pościskali się troszkę, zasapali i poleżeli na macie.........

Coraz większa żenada im dłużej się te gale ogląda - niestety taka prawda, ale nic lepszego nie ma....

mi się podobało jak Kułak walczył, zasapany to był Dowda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowda to już na maksa, ale po zjebanych reklamach i zapowiedziach spodziewałem się, że Kułak będzie chciał go zjeść, a nie głaskać.......

Mi się podobał fiński nazista :kox: za***isty fighter jak na nasze warunki :decayed: Nie pod publikę walczący, ale pięknie technicznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowda to już na maksa, ale po zjebanych reklamach i zapowiedziach spodziewałem się, że Kułak będzie chciał go zjeść, a nie głaskać.......

Mi się podobał fiński nazista :kox: za***isty fighter jak na nasze warunki :decayed: Nie pod publikę walczący, ale pięknie technicznie :good:

Anakonda była dobra, widać było wariata w jego oczach :naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka walka saleta - najman to nie na ringu tylko pod budka z piwem o dziewczne powinna sie toczyć..... a nie inkasować kase za totalny brak umiejętności w ksw..... to fakt nie docenia sie prawdziwych zawodników którzy oddali dla tego sportu całe życie. a Saleta fakt po walce sie troche tymi wypowiedziami wygłupił, brak skromności przez niego przemawiał nie wspominając o najmanie który od dawna jest pajacem medialnym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowda to już na maksa, ale po zjebanych reklamach i zapowiedziach spodziewałem się, że Kułak będzie chciał go zjeść, a nie głaskać.......

Mi się podobał fiński nazista :kox: za***isty fighter jak na nasze warunki :decayed: Nie pod publikę walczący, ale pięknie technicznie :good:

dokładnie, a przez całą walke miał wyraz twarzy jakby zabierał sie do załączenia komputera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Mariusz w parterze będzie sobie radził, boksuje już całkiem przyzwoicie, tylko trochę szybkości mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie już jak sie zasapał po 3 minutach treningu :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Gdańsku blisko mojego osiedla :decayed: w sobotę

może zobaczą puzdziana na noszach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna gdzies na zywo looknac w necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że gala jest do 22:00[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 22:04_________________________________________________Ale napierdalają się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...