Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie - przy prawej lampie byly troche za krotkie, wiec za jakis czas bede musial je przedluzyc o 2-3 cm zeby nie byly tak naprezone jak obecnie. Co sie okazalo - przetwornice w BI sa wieksze i jakies kable musielismy przekladac w inne miejsce (obok zbiorniczka plynu wspomagania), ale ogolnie bez komplikacji.

Gorzej, ze raz nam spadla koncowka srubokreta na oslone pod sinikiem :D. A jeszcze jedna na niej lezy...

Najciekawsze, że dokładnie Wam mówiłem na co trzeba uważać. O końcówkach śrubokręta wspominałem chyba ze dwa razy :) Mam nadzieję, że rzeczywiście spadła aż do osłony silnika i nie została gdzieś w trybikach :) Trzeba chyba jakiś tutorial spisać coby następni uważali.

Co do przedłużania okablowania to chyba nie będzie to taka prosta sprawa. Wiązka ma chyba z 12 przewodów :( Pewnie można w Audi kupić odpowiednia przedłużkę z gotowymi końcówkami w cenie 999,- plus VAT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taa.. pamietalem o tym dokladnie, ale ze srubokreta uciekla "kuleczka" i nic sie go nie trzymalo o czym dowiedzielismy sie po fakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mowilem o vmaxie :cool:

V-max, ktore wycisnalem z mojego auta to 225km/h. Na nowym odcinku autostrady do Poznania. Byly bardzo dobre warunki i wlasnie minalem policyjnego passata, ktory na poboczu zlapal jakiegos sciganta, wiec postanowilem sprawdzic autko. Wytrzymalem jednak przy tej predkosci tylko kilkanascie sekund :)

To bylo prawie rok temu i przed modyfikacja programu. Podejrzewam ze teraz moze byc kilka km wiecej, ale niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-max, ktore wycisnalem z mojego auta to 225km/h. Na nowym odcinku autostrady do Poznania. Byly bardzo dobre warunki i wlasnie minalem policyjnego passata, ktory na poboczu zlapal jakiegos sciganta, wiec postanowilem sprawdzic autko. Wytrzymalem jednak przy tej predkosci tylko kilkanascie sekund :)

To bylo prawie rok temu i przed modyfikacja programu. Podejrzewam ze teraz moze byc kilka km wiecej, ale niewiele.

Tylko uwazaj na A2 do poznania bo tam nie tylko passatem łapią :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa :chytry:

Swoja droga - nie zapomne tekstu przechodniow z Olsztyna na moj widok "O! Jest i eSa!" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer

nie zapomne tekstu przechodniow z Olsztyna na moj widok "O! Jest i eSa!"

to cieszy... po to pakujemy kasę żeby chociaż ktoś się nabrał... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl jak ma się już żonę (nawiasem mówiąc bardzo sympatyczną) to

auta mają jeździć
ale jak się dopiero szuka to auto ma
wyglądać
:polew: (Michał i nie myśl że to o Tobie, bo może być to na przykład o mnie) :polew: KONIEC OT ! :>

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 21:47 _________________________________________________Ty Gościu ten twój paździoch ma już te dwie rury proste czy tak Ci się spodobały te nie zapełnione dziury po wydechach że ich nie zakładasz ?? :polew: chwal się!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 rury w dol, jak na prawdziwego diesla przystalo, hah :D

A tak na powaznie - brak czasu zeby jechac na zmiane koncowek, mialem zrobic to w sobote, ale... zaspalem :) Moze w tym tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz bedzie wszystko cacy, to poprosze malika o profi sesje zdjeciowa i pochwale sie szanownemu gronu. Fotki mialy byc ostatnio, ale bodyguard z promenady przeszkodzil nam. Poki co auto idzie na wiekszy przeglad + rozrzad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienione, bo pewnie za jakis czas bede od nowa malowal zderzaki (kiepsko dobrany lakier).

Ty umów się w końcu niech zrobią to porządnie, a nie siarę odwalili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...