Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poproszę zdjęcie z przodu :naughty:

jak rozwiązałeś problem montażu środkowej kratki? czy nie będzie jej w ogóle?

piękna ta Twoja sztunia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkretami jest chwycona :decayed:

Z przodu coolera praktycznie nie widac, a jak dojda kratki boczne bez otworow, to juz w ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jest naprawde za***iście, zupelnie inne brzmienie.

W srodku jest tylko ciut bardziej basowo, zadnego buczenia, pelna kulturka.

Na zewnatrz tez nie robie wiochy i nie budze wszystkich w okolicy, za to w koncu slychac V-ke :)

Z ostatnich zmian - nowe koncowki wydechow, 90mm, relingi w czarnym polysku, a dzis dojada lusterka w czarnym polysku... potem felgi w grafit i malowanie zaciskow.

SNC01331.jpg

no FLY czarne relingi przy Twoim kolorze robią super robotę a już z całą resztą po malowaniu bedzie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mruczy tak jak wygląda to naprawdę rewelacja :good:

mnie te listwy nie pasują w tym kolorze i myślę, że ciemne koła nic to nie zmienią, może na żywo jest inaczej ale na zdjęciach, jakby były z innej bajki :kwasny:

ale to Tobie, a nie mnie się ma podobać :wink4:

sleeper jest z tej kanapy piekny :wink4:

jak zrobisz okolice 400 będzie się pięknie odpychać na wprost, problemem pozostanie podsterowność i nadwaga, ale to byś musiał 1/5 wagi auta się pozbyć i umiejscowienie silnika zmienić, aby skręcało.

ale dupowóz pierwsza klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś końcówki i za ile ? Daj jakiś cynk :good:

Nie pamietam kurde... na allegro gdzies. Ostatnio ta sama aukcja znowu wisiala - po 350PLN szt. (ja kupilem przed zima za 300PLN szt) - ktos wklejal linka na forum.

Tylko oni sprzedaja fele po prostowaniu na maszynie i trzeba poprawiac :thumbdown:

Jestem ciekaw ile nowki kosztuja... :mysli:

http://allegro.pl/rh-artec-fmgs-18x8-et35-5x112-i1661268249.html

piszesz o tych, oni piszą że są nowe i co że one niby jakies wadliwe ze trzeba je prostowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nigdy nie bedzie wyscigowka :) Podobnie jak moje :) To ma byc po prostu fajne i szybkie auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mruczy tak jak wygląda to naprawdę rewelacja :good:

mnie te listwy nie pasują w tym kolorze i myślę, że ciemne koła nic to nie zmienią, może na żywo jest inaczej ale na zdjęciach, jakby były z innej bajki :kwasny:

no wlasnie - mi sie wydaje, ze kola sa z innej bajki ;) - jak beda ciemne w koncu, to zrobie porzadna sesje.

doszly w weekend lusterka w czarnym polysku, wiec teraz fajnie sie komponuja z listwami i relingami "glossy" :) na zdjeciu tego nie widac.

jak zrobisz okolice 400 będzie się pięknie odpychać na wprost, problemem pozostanie podsterowność i nadwaga, ale to byś musiał 1/5 wagi auta się pozbyć i umiejscowienie silnika zmienić, aby skręcało.

czy beda okolice 400 to czas pokaze... takie sa/byly plany, ale nie wiem, czy sam soft mi nie wystarczy w tym aucie.

400+ to juz kolejne spore koszty i bardziej warsztatowe auto niz dupowoz (nie wiem co powie skrzynia [juz mi chyba lekko wyje] i reszta przy tej mocy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... auto coraz fajniejsze. A czarne koła maja swój urok tylko na żywo :). Z daleka auto się nie rzuca w oczy, dopiero z blisko widać że jest jednak bardzo ciekawe (mi taka opcja bardzo odpowiada) :)

tylko trzeba bardzo uważać, łatwo o kropki w powłoce z krawężników :/ ja już mam 2 na swoich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mruczy tak jak wygląda to naprawdę rewelacja :good:

mnie te listwy nie pasują w tym kolorze i myślę, że ciemne koła nic to nie zmienią, może na żywo jest inaczej ale na zdjęciach, jakby były z innej bajki :kwasny:

no wlasnie - mi sie wydaje, ze kola sa z innej bajki ;) - jak beda ciemne w koncu, to zrobie porzadna sesje.

doszly w weekend lusterka w czarnym polysku, wiec teraz fajnie sie komponuja z listwami i relingami "glossy" :) na zdjeciu tego nie widac.

jak zrobisz okolice 400 będzie się pięknie odpychać na wprost, problemem pozostanie podsterowność i nadwaga, ale to byś musiał 1/5 wagi auta się pozbyć i umiejscowienie silnika zmienić, aby skręcało.

czy beda okolice 400 to czas pokaze... takie sa/byly plany, ale nie wiem, czy sam soft mi nie wystarczy w tym aucie.

400+ to juz kolejne spore koszty i bardziej warsztatowe auto niz dupowoz (nie wiem co powie skrzynia [juz mi chyba lekko wyje] i reszta przy tej mocy).

Fly jak malowałeś lusterka ? całość ? czy w połysk poszło tylko to "plastikowe" miejsce? sam myślałem by zrobić lusterka w czarny mat u siebie, ale jakoś wydawało mi się iż będzie to już zbyt dużo czarnych wstawek. Jak masz jakies foto, gdzie można zobaczyć lusterka,jak się komponują z resztą z góry dzięki za wstawkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje jeszcze ten twój projekt? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly jak malowałeś lusterka ? całość ? czy w połysk poszło tylko to "plastikowe" miejsce?

lustra chyba są z nosbowej padaczki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje jeszcze ten twój projekt? :decayed:

a czemu ma nie zyc? zyje i ma sie dobrze.

Fly jak malowałeś lusterka ? całość ? czy w połysk poszło tylko to "plastikowe" miejsce?

lustra chyba są z nosbowej padaczki :mysli:

nie, lustra moje, kupilem od Wandeja :)

malowane przez lakiernika na czarny polysk, wyszly spoko, wkleje fote w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal ty dewoto nie rob bajek :decayed::wink4:

kupiłeś czarną fure , myślałem ze to Twoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem, gadalem... i kupilem k04 :D ...ale jeszcze nie wiem co z nimi zrobie :kox:

W niedziele jade z kumplem po Golfa GTI do DE, jak po sofcie bedzie mi za bardzo odchodzil, to chyba nie bedzie wyjscia... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele jade z kumplem po Golfa GTI do DE, jak po sofcie bedzie mi za bardzo odchodzil, to chyba nie bedzie wyjscia... :decayed:

opierdoli Cie tak, że nie będziesz widział gdzie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele jade z kumplem po Golfa GTI do DE, jak po sofcie bedzie mi za bardzo odchodzil, to chyba nie bedzie wyjscia... :decayed:

opierdoli Cie tak, że nie będziesz widział gdzie jest...

aj noł

obstawiam, ze seria bedzie jechala rowno z tym co ja mam :)

lekka buda, oska i DSG zrobia robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...