Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam ze sa podobne gabarytowo. Jak cos pakuj z RS4 B5 np sa sporo wieksze i powinny dac rade a pozatym mam takie na sprzedanie :P

Radę by dały, chciałem je nawet brać od Ciebie, tylko jest problem z coolerami od RS4 bo podobno nie wejdą do B7, przynajmniej jeden z dobrych tunerów tak twierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a nie chodzilo tu o coolrey z rs4 b7 ze nie wejda bez innego zderzaka?

bo cos mi sie tak jakos gdzeis przewidzialo ale nie wiem wiec tylko strzelam moze Nosb temat rozjasni ?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chodzilo tu o coolrey z rs4 b7 ze nie wejda bez innego zderzaka?

bo cos mi sie tak jakos gdzeis przewidzialo ale nie wiem wiec tylko strzelam moze Nosb temat rozjasni ?:))

a powiedz po co w wolnossaku miałby znaleźć się coolery? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby chłodzić właściciela :polew:

żeby nie było OT fajny silnik Flyer :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic pl mysle ze podobnie dalby rade FMIC z nowszej A3 z dospawanymi nowymi tankami :

http://allegro.pl/intercooler-golf-v-5-octavia-a3-caddy-touran-1k0-i1435998370.html

sek w tym ze to pod pojedyncze turbo raczej by bylo. Cholera nie pamietam ile on ma grubosci ale tak czy siak kawal powierzchni. Minus taki ze moze powodowac spory spadek cisnienia za nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic pl mysle ze podobnie dalby rade FMIC z nowszej A3 z dospawanymi nowymi tankami :

http://allegro.pl/intercooler-golf-v-5-octavia-a3-caddy-touran-1k0-i1435998370.html

sek w tym ze to pod pojedyncze turbo raczej by bylo. Cholera nie pamietam ile on ma grubosci ale tak czy siak kawal powierzchni. Minus taki ze moze powodowac spory spadek cisnienia za nim.

Spory, ciekawe ile ma objętości :mysli: do Flyera chyba ciężko, ale może do b7 :mysli: tylko jaką ma grubość :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic, wyrezaj sobie 2 duze grube boczne z alu boczkami (na dobrym rdzeniu), bedziesz mial prawie jak ori - a poza tym to sio do swojego tematu! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic, wyrezaj sobie 2 duze grube boczne z alu boczkami (na dobrym rdzeniu), bedziesz mial prawie jak ori - a poza tym to sio do swojego tematu! :decayed:

Już znikam, tylko daj mi namiar na tego magika od coolerków, u którego masz zamiar robić do siebie.

BTW. jakie są dobre, wydajne rdzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzalem te z rs4 b5 i nie widze powodu dla ktorego mialyby sie nie zmiescic :mysli: na wysokosc sa takie same jak z s4 bez mala tylko szersze. mytic foty podesle Ci potem na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat. Sprzedaje felgi jednak :evil: Jak ktos zainteresowany to walic na PW :wink4:

Replika MTM od RH / 8J ET35 18"

Trzy maja przytarte lekko ranty, wiec pewnie wypadaloby pomalowac na lato... Oddam za jakies 1200PLN.

mtm_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY jak mogłeś takie koło kupić- ani to ładne :mysli::cool1: ta felga ładnie na B5 wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło bardzo ładne, ale ze ja zmieniam felgi co sezon, to juz idzie na sprzedaz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY jak mogłeś takie koło kupić- ani to ładne :mysli::cool1: ta felga ładnie na B5 wyglada

Lepiej wygląda na B6 niż na B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam jakoś s ię nie widzą-ale to kwestia gustu- FLY co zakładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys Marcin zobaczyl felgi na zywo, to zmienilbys zdanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie upieram się-może bym i zmienieł- ale Fly coś ukrywasz :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ukrywam? :decayed:

Wracam prawdopodobnie do AVUS'ow, bo w koncu dorwalem odpowiednie dystanse zeby moc je zalozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...