Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy lepszy filmik z Niemiec - podcięta belka

Często bywam w Niemczech, bo mam tam rodzinę i jeździ tam trochę tego. Bez przeglądu raczej nie wypuszczaliby się na ulicę z powodu bardzo wysokich mandatów.

no i pokaz mi gdzie on ma badania techniczne czlowieku to sa show cary do pokazow i na jazde nie sa dopuszczone do ruchu na normlanej drodze

zreszta jak znasz tygrysa to sie go zapytaj po co zakladal dpf do przegladu

po drugie podczas wypadku pokrywasz cale koszty wypadku -- DALETEGO ZE SAMOCHOD NIE JEST DOPUSZCZONY DO RUCHU CZYLI NIE MA PRAWA BYC NA JEZDNI

a filmiki z yt to nie jest przyklad dopuczonego auta do ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy filmik z Niemiec - podcięta belka

Często bywam w Niemczech, bo mam tam rodzinę i jeździ tam trochę tego. Bez przeglądu raczej nie wypuszczaliby się na ulicę z powodu bardzo wysokich mandatów.

no i pokaz mi gdzie on ma badania techniczne czlowieku to sa show cary do pokazow i na jazde nie sa dopuszczone do ruchu na normlanej drodze

zreszta jak znasz tygrysa to sie go zapytaj po co zakladal dpf do przegladu

po drugie podczas wypadku pokrywasz cale koszty wypadku -- DALETEGO ZE SAMOCHOD NIE JEST DOPUSZCZONY DO RUCHU CZYLI NIE MA PRAWA BYC NA JEZDNI

a filmiki z yt to nie jest przyklad dopuczonego auta do ruchu

Nie są dopuszczone do ruchu, a jeżdżą po drogach publicznych.... :gwizdanie: I nie krzycz, bo ryczysz jak panienka i zaśmiecasz Flyerowi wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Brysio ma racje :) - ale skonczcie juz ten OT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pierwszy :polew:

mam nadzieje ze do Bukowiny zdąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech duzo projektow jezdzi na bocznych coolerach, albo drogich centralnych (takich, ze nie tnie sie belki).

dokładnie.

w niemczech ze wszystkim musisz jechać na TUV, a to dodatkowe koszty i małe prawdopodobieństwo że ci taki TUV podbiją z pocięta belką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda ingerencja w strukture sztywnosci konstrukcji nie bedzie akceptowana przez TÜV

sa inne belki ktore maja TÜV ale sa obliczane i zatwierdzone w badaniach wytrzymalosciowych one maja tzw a test ABE (Allgemeine Betriebserlaubnis - ogolne dopuszczenie do ruchu) i tylko takie czesci mozesz legalnie na auto zakladac na nie dostaniesz oczywiscie TÜV

wpis w karte pojazdu jakies 80euro ale to zalezy od obszernosci przeprowadzania badan przez stacje diagnostyczna jak np Dekra

firma ABT np ma do modeli swoich inne BODY KIT'y na ktore jest ABE

jak rowniez na Chipowanie maja specjalne zezwolenie np 3.0tdi z ich Turbina chipuja z 240PS na 310PS :)

i na to jest gwarancja akceptowana przez Audi

Fly -- sorry za OT musze coponiektorych na ziemie sprowadzic z ich surrealnych marzen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek wywalamy srodkowy, zobaczymy czy bedzie lepiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek wywalamy srodkowy, zobaczymy czy bedzie lepiej :decayed:

Fly - Ty masz wydechy od 2.5tdi jeszcze? bo jesli tak moze to nic nie dac

one lepiej wytlumiaja niz w benzynie a wiec i nie ma takiego fajnego dzwieku a srodkowy malo co wytlumia no ale testuj moze sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, dlatego podejmiemy decyzje na miejscu co robimy, bo moze szkoda kasy na to...

i tak musze jechac pogadac o coolerze + poprawic wydech na plecionkach (gdzies popuszcza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wersja non-resonanted jest dużo głośniejsza od resonanted ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie na pewno koks, ale to nie pasuje do B6, poza tym nie jestem szejkiem zeby wydawac na wydech 5k :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie na pewno koks, ale to nie pasuje do B6, poza tym nie jestem szejkiem zeby wydawac na wydech 5k :kox:

Wydech :kox: posiedzisz dłużej w robocie i dasz radę. Cena powala :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez kredyt :tongue4::naughty:

mieszkaniowy juz mi wystarczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ktos dobrze zna to wyspawa taki wydech za max 1000zl robocizna + materialy

tym razem sie mylisz :decayed:

same materialy - tlumiki 2-3x, rury, zlaczki, kolanka, koncowki 2x to mniej wiecej 1000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...