Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM


kozaki12

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego - zmień sobie rocznik furki w profilu bo chyba masz błędny :wink4:

Nie wstydź się tego - ja też mam B7 z 2004 roku :decayed:

musimy się trzymać razem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się przyda

nsBIJ.jpg

WIELKIE DZIEKI :) to bedzie naprawde przydatne wrzuce to chyba na frezarke i sie porobi :P[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:17_________________________________________________

Kolego - zmień sobie rocznik furki w profilu bo chyba masz błędny :wink4:

Nie wstydź się tego - ja też mam B7 z 2004 roku :decayed:

musimy się trzymać razem :decayed:

nie ma sprawy juz zmieniam tak sobie dalem 2005 bo mam jakos z 3 grudnia hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja sztuka jest kupe młodsza - z 20 grudnia 2004 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nasze juz ledwo jezdza, tyle czasu na drodze to musi sie odbic na furze :D[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:43_________________________________________________a moge jeszcze wiedziec jak dodac ten obrazek zeby byl odrazu na forum widoczny?[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:44_________________________________________________0b11257b9f61.jpg.html[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:50_________________________________________________0b11257b9f61.jpg.html[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:58_________________________________________________tam braktuje pare wymiarow odnosnie teog podlokietnika, jeeden jest dosc istotny chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nasze juz ledwo jezdza, tyle czasu na drodze to musi sie odbic na furze :D[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:43_________________________________________________a moge jeszcze wiedziec jak dodac ten obrazek zeby byl odrazu na forum widoczny?[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:44_________________________________________________0b11257b9f61.jpg.html[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:50_________________________________________________0b11257b9f61.jpg.html[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:58_________________________________________________tam braktuje pare wymiarow odnosnie teog podlokietnika, jeeden jest dosc istotny chyba...

Najlepiej wejdź na www.fotosik.pl tam masz wszystko opisane jak zdjęcia wklejać aby były widoczne.

Te zdjęcia co dałeś linki są w maksymalnych rozmiarach i źle się otwierają.

Najlepiej wszystkie fotki zapodaj w 1 poście bo zawsze wszyscy lookają na 1 post gdzie jest opis i fotki auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RS4 18" 225,40.18 troszkę twardo jest ale wygląd :evil::kox::shocked: Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam 17",235,45 ale zakupiłem i czekam de dostawę 19",235,35 oponki firmy toyo. Dużej różnicy między 17'' a 18''niema a więc dużego efektu też nie będzie

Bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej moj plan to 18" wzor rs4 235 45 [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:10_________________________________________________48428563ad40.jpg.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:13_________________________________________________http://zapodaj.net/48428563ad40.jpg.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:14_________________________________________________mam pytanie co to za kontrolka ? bo to cos ze swiatlami chyba ale zwracam sie o pomoc do Was..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:10_________________________________________________48428563ad40.jpg.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:13_________________________________________________http://zapodaj.net/48428563ad40.jpg.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:14_________________________________________________mam pytanie co to za kontrolka ? bo to cos ze swiatlami chyba ale zwracam sie o pomoc do Was..

O ile dobrze pamiętam, ta kontrolka mówi, że system samopoziomowania reflektorów Ci padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to do tej pory ok 3 razy zaswiecilo podczas 2,5roku uzytkowania.

Cos z systemem samopoziomowania, ale bledow brak i po restarcie silnika wszystko odchodzi i nie wraca przez 3/4 roku :)

A samopoziomowanie mi dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a mi sie to juz 2 raz zaswicilo przez 2 tygodnie jakos... no ale fakt po restacie silnia kontrolka znika i samopoziomowanie tez dziala a sa jakies kontrolki dotyczace doswietlania zakretow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię że mi pikało średnio raz na minutę :naughty:

Sprawdź kabelek od czujnika poziomowania xenonów i wtyczkę do niego. U mnie po zimie linię życia przerwano kabelkowi ;)

Wystarczyła naprawa przewodów i konserwacja wtyczki.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...