Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zbiórka krwii dla mojej mamy.


Rogalotti

Rekomendowane odpowiedzi

Z małopolski napewno nie dotrze ... :( Ale i tak dziś oddałem krew mam nadzieje że komuś pomoże :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis oddałem. mam nadzieję, że dotrze. potwierdzenie oddania na imię i nazwisko Twojej mamy dostałem. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero przeczytałem wątek ale to i dobrze bo w

środę t.j. 02.05. idę oddać krew jako wieloletni krwiodawca.

Rogal nie ma sprawy :good:.

współczuje i życzę aby wszystko wróciło do normalności.

człowiek dopiero docenia zdrowie gdy mu się wymyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal, z tego co wiem to oddac krew ze wskazaniem na osobe mozna w dolonym punkcie w kraju i musza to przekazac Twojej Mamie. wiele razy organizowalismy podobne akcje dla znajomych (tak to juz dziwnie czesto sie zdarza wsrod motocyklistow) i raczej dzialalo sprawnie. choc na ogol chodzilo o to zeby byl zapas krwi w czasie operacji...

jezeli faktycznie maja byc problemy z przekazaniem to napisz dokaldnie gdzie trzeba sie udac, bo i tak co najmniej raz w tygodniu jestem w warszawie, a srode jade z pracownikami, mysle ze kazdy ma na tyle serca zeby pomoc. w koncu nic to nie kosztuje a zdrowie jest bezcenne...

życz mamie zdrowia i głowa do góry - bedzie dobrze. MUSI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Po raz kolejny dziekuję za pomoc i słowa otuchy !!

Wreszcie dowiedziałem się od lekarzy jak to wygląda, w telegraficznym skrócie...

PROSIŁBYM Wszystkich którzy oddali swoja krew na rzecz mojej Mamy aby niestety przesłali mi zaświadczenia, w innym przypadku nie bedzie szansy aby wykorzystała ja moja mama.

Przepraszam za dodatkowe utrudnienia ale biurokracja znów zwyciężyła.

Kolejna rzecz jaka wyszła dzisiaj to brak płytek krwii we wszystkich warszawskich punktach krwiodawstwa !! Wyniki mojej Mamy są podobne do jej kolerzanek z pokoju. Wszystkie trzy kobiety maja pomiedzy 12-15razy mniej płytek krwii niz dolna granica.

Pozdrawiam.

PS. Olo możecie krew oddac na banacha w samym szpitalu badz w punktach krwiodawstwa w Warszawie. Napisz mi ew. na pw jaka bedziesz miał marsz rute - jakimi ulicami bedziecie jechali ja ustale najbliższy punkt.

Jeszcze raz bardzo dziękuje nie wiedziałem że bedzie to miało aż taka siłe działania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można oddawać same płytki krwi - raz w miesiącu (pełną krew co 2 miesięce), więc jeśli krew już jest a brakuje płytek to może teraz oddawać płytki (ja nie mogę niestety bo jestem świeżo po operacji :-(, ale koledzy krwiodawcy chętnie pomogą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną wiem, że krew oddało już ponad 50at osób na konto mojej mamy. BARDZO DZIĘKUJĘ !!

Jezeli to mozliwe z tego co wiem od lekarzy to ważniejsze są w chwili obecnej płytki krwii wiec jeżeli ktoś bedzie miał chęc/możliwosc proszę o oddawanie płytek krwii.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłałem wiadomość do znajomych Krewniaków w 3mieście.

Mam nadzieję, że pomoże.

Ja sam postaram się pojechać oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddalem dzis pelna krew 0 rh+ w Olsztynie i babka w okienku niestety powiedziala,ze póki co to u nas tyle krwi brakuje, ze nie moga jej nikomu odeslac:/ nie bardzo chce mi sie w to wierzyc,ale co zrobic:/ mam nadzieje ze za 2 miesiace uda mi sie jakos wpasc do wawy i wtedy tam oddac

trzymaj sie kolego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddalem dzis pelna krew 0 rh+ w Olsztynie i babka w okienku niestety powiedziala,ze póki co to u nas tyle krwi brakuje, ze nie moga jej nikomu odeslac:/ nie bardzo chce mi sie w to wierzyc,ale co zrobic:/ mam nadzieje ze za 2 miesiace uda mi sie jakos wpasc do wawy i wtedy tam oddac

trzymaj sie kolego!!

to samo mówili u mnie w Płocku. Dlatego pojechałem do warszawy na saską aby nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego,

Po pierwsze pamiętajcie, że wiara czyni cuda. Po drugie powiedz mi czy spływa do was duża ilość krwi i czy nadal potrzeba. Jestem w stanie oddać krew z moją partnerką 0 Rh+ ( jeśli chodzi o 0 Rh- mogę, paru znajomych zmobilizować do oddania krwi). Po trzecie daj tylko znać, a zacznę działać w tej sprawie.

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem wątek - krew nadal potrzebna? Jutro dowiem się gdzie i jak oddać i w piątek mobilizuję ludzi do oddania!

Będzie dobrze! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli temat aktualny to zagadam z bratem bo ma chyba 0 RH- :)

głowa do góry kolego i pozdrów mamę od klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie duzo osób oddało krew za co BARDZO DZIĘKUJĘ. Na chwile obecna (od wczoraj) moja Matula jest w na przepustce w domu. Na poczatku lipca wracamy na badania szpiku i wtedy podjete beda kolejne kroki leczenia. Także dam w tym watku znac jak bedzie wygladała sytuacja w lipcu.

Pozdrawiam !!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rogaloti posiadam grupe krwi 0 RH - wiec jesli w lipcu bedzie taka potrzeba chetnie oddam.Prosze o info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, :friends: f*ck jak mi głupio, że dopiero teraz przeczytałem to info :(:embarrassed:

Jeśli krew nadal będzie potrzebna, to sam oddam natychmiast 450 ml i puszczę wici wśród znajomych. Daj mi tylko znać na tel. jak wygląda sytuacja.

Witek zdrowia dla Twojej Mamy, a Ty Przyjacielu trzymaj się :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 20 lipca tez już mogę oddać krew albo płytki krwi :) Tylko chyba trzeba będzie jechać do Warszawy bo z Olsztyna nie wyślą bo sami maja braki krwi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...