Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie podpuszczajta chlopaka :>

Opublikowano

2.5 ma dluzsza skrzynie niz 2.0/1.9.

Opublikowano

2.5 ma dluzsza skrzynie niz 2.0/1.9.

wiem wiem, napisałem to pare postów wyżej, ale nie wierze żeby osiągnął 250km/h z prostej przycyzny- zabraknie mu mocy.

Opublikowano

Rogal zadbal o moc :tongue4:

Opublikowano

199 koni to troche za mało na 250km/h w 2.5 tdi

Opublikowano
  • Autor

nie wiedzialem ze tu sie tyle podzialo od mojej ostatniej wizyty

siemian predkosc mialem ciut ponad 250kmh max maxow wiecej sie nie da chyba ze z jakisj gorki ale mysle ze silnik bedzie odcinal przy jakis 4300obr

wtedy jak mialem 250 silnik jest na 4200 obr okolo moze ciut powyzej ca 4250obr szczerze nie przygladalem sie bo bylo tylko 2 pasy ruchu i nie bylem sam na drodze a zawsze jakis palatn z za tira mnie wyhamowal

ta predkosc osiagnalem na prostej przy 2,5tdi jest bardzo dlugi 6 ty bieg

240 osiagam bez zadnego problemu na prostej drodze ale te ostatnie 10km to juz sie pare km musze rozpedzac niestety i tak z pol milimerta ponad 250 to jest max maxow jakie da sie osiagnac w moim pudle

nastepnym razem wstawie razem z obrotomierzem jak moj pofajdany telefon zechce to sfotografowac zeby nie bylo rozmazane

licznik jak najbardziej w porzadku

u mnie nie bylo jeszcze czerwonego pola jak na zdjeciu siemiana dzis po pracy sprawdze od ilu sie ono zaczyna u mnie

Opublikowano

kurcze czyli przydałaby mi się dłuższa skrzynia...

Opublikowano

No jakbys mial wymieniac skrzynie, to tylko od 2.5TDI Q / 3.0TDI - na VI przy 3000rpm masz 180km/h.

...ale bez wymiany sprzegla i kola zamachowego ni dy rydy.

Opublikowano

No jakbys mial wymieniac skrzynie, to tylko od 2.5TDI Q / 3.0TDI - na VI przy 3000rpm masz 180km/h.

...ale bez wymiany sprzegla i kola zamachowego ni dy rydy.

a z 2.7 tdi? albo 2.5 tdi? w ośce?

sprzęgło i koło też inne?

Kurcze szkoda że o tym nie pomyślałem jak mi padło sprzęgło... :confused4:

Opublikowano

199 koni to troche za mało na 250km/h w 2.5 tdi

siemian, a co Ty powiesz na to że ja swoją poprzednią B7 2.0 140 km też przekroczyłem licznikowe 250km/h ???

Opublikowano

Jakie miales kola?

Opublikowano

17'' 235/45

Opublikowano

To niezle Ci licznik zawyzal :naughty: :naughty:

Opublikowano

199 koni to troche za mało na 250km/h w 2.5 tdi

siemian, a co Ty powiesz na to że ja swoją poprzednią B7 2.0 140 km też przekroczyłem licznikowe 250km/h ???

na początku myślałem że dostane ataku śmiechu, ale potem ochłonołem i odpowiem że to nic specjalnego.

Ja wczoraj też przekroczyłem licznikowe 250km/h.

Co więcej w garażu i że zgaszonym silnikiem.

Podczas testu liczników. :decayed::naughty:

Opublikowano

199 koni to troche za mało na 250km/h w 2.5 tdi

siemian, a co Ty powiesz na to że ja swoją poprzednią B7 2.0 140 km też przekroczyłem licznikowe 250km/h ???

na początku myślałem że dostane ataku śmiechu, ale potem ochłonołem i odpowiem że to nic specjalnego.

Ja wczoraj też przekroczyłem licznikowe 250km/h.

Co więcej w garażu i że zgaszonym silnikiem.

Podczas testu liczników. :decayed::naughty:

a ciekawe jak bym miał fote ale o tym nie myślałem przy tej predkości, niejednemu z was by gały wyszły ale WY wolicie wszystko kpiną załatwiać i taki jest wasz styl rozmowy, sam byłem zdziwiony że tyle poleciała ale co ja moge

Opublikowano

199 koni to troche za mało na 250km/h w 2.5 tdi

siemian, a co Ty powiesz na to że ja swoją poprzednią B7 2.0 140 km też przekroczyłem licznikowe 250km/h ???

na początku myślałem że dostane ataku śmiechu, ale potem ochłonołem i odpowiem że to nic specjalnego.

Ja wczoraj też przekroczyłem licznikowe 250km/h.

Co więcej w garażu i że zgaszonym silnikiem.

Podczas testu liczników. :decayed::naughty:

a ciekawe jak bym miał fote ale o tym nie myślałem przy tej predkości, niejednemu z was by gały wyszły ale WY wolicie wszystko kpiną załatwiać i taki jest wasz styl rozmowy, sam byłem zdziwiony że tyle poleciała ale co ja moge

gigantyczne przekłamanie licznikowe albo miałeś auto po dość mocnym wirusie i nawet o tym nie wiedziałeś...[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 18:46_________________________________________________musiałbyś mieć 2 z przodu w mocy a na seryjnym turbo ciężko to osiągnąć, a po drugie przy 250 miałbyś ok. 4750 obr. a przy małym turbo tym bardziej nie będzie tam już mocy...

Opublikowano

199 koni to troche za mało na 250km/h w 2.5 tdi

siemian, a co Ty powiesz na to że ja swoją poprzednią B7 2.0 140 km też przekroczyłem licznikowe 250km/h ???

na początku myślałem że dostane ataku śmiechu, ale potem ochłonołem i odpowiem że to nic specjalnego.

Ja wczoraj też przekroczyłem licznikowe 250km/h.

Co więcej w garażu i że zgaszonym silnikiem.

Podczas testu liczników. :decayed::naughty:

a ciekawe jak bym miał fote ale o tym nie myślałem przy tej predkości, niejednemu z was by gały wyszły ale WY wolicie wszystko kpiną załatwiać i taki jest wasz styl rozmowy, sam byłem zdziwiony że tyle poleciała ale co ja moge

gigantyczne przekłamanie licznikowe albo miałeś auto po dość mocnym wirusie i nawet o tym nie wiedziałeś...[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 18:46_________________________________________________musiałbyś mieć 2 z przodu w mocy a na seryjnym turbo ciężko to osiągnąć, a po drugie przy 250 miałbyś ok. 4750 obr. a przy małym turbo tym bardziej nie będzie tam już mocy...

Nie wiem co było z autem nie tak, auta nigdy nie hamowałem więc nie wiem czy coś było grzebane czy nie, a co do licznika to jestem pewien że działał normalnie tzn +- 5 km/h raz capneli mnie na suszarkę i co do licznika jestem pewien, ale faktem jest to że 250 pękło i nie jest to mit.

Opublikowano

a ciekawe jak bym miał fote ale o tym nie myślałem przy tej predkości, niejednemu z was by gały wyszły ale WY wolicie wszystko kpiną załatwiać i taki jest wasz styl rozmowy, sam byłem zdziwiony że tyle poleciała ale co ja moge

Fizyki nie oszukasz.

Opublikowano

a ciekawe jak bym miał fote ale o tym nie myślałem przy tej predkości, niejednemu z was by gały wyszły ale WY wolicie wszystko kpiną załatwiać i taki jest wasz styl rozmowy, sam byłem zdziwiony że tyle poleciała ale co ja moge

Fizyki nie oszukasz.

wiem że to jest dziwne i niezrozumiałe ale co ja moge na to

Opublikowano

możesz się okłamywać dale... albo uwierzyć, że Cię licznik okłamał :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.