Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

Mozemy sie chociaz za cos zamienic , za jakis dobry telefon komorkowy czy wiertarke :gwizdanie: :kox::polew:

ok, mam wiertarkę Boscha i mogę dorzucić telefon na który czekam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie dekory bym sobie wstawil gdyby nie cena http://allegro.pl/item1159776907_carbon_audi_rs4_s4_a4_b6_b7_karbon_listwy_dekory.html :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 22:44_________________________________________________B6 sprzedane wiec auto zostaje w klubie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo i dobrze , szkada takiego auta oddawac za pol darmo , to teraz kierunek Mineralna -> po banan na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już do nich dzwoniłem nawet, najbardziej zależy mi na tym, by sprawdzić w jakim stanie jest układ wtryskowy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie w sierpniu nie pije. :naughty: (nie dotyczy wczoraj)

to pewnie dla tego tak się dzieje ;(

a Ty byś lepiej na spota do nas wpadł :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no Filip widziałem że fura załapała się nawet na sesję na spocie letnim :naughty:

ale powiem jedno widziałem kilka razy na żywo i na żywo wygląda o niebo lepiej :kox: może mnie kiedyś też będzie stać na takiego dziada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka niczego sobie;) i te drewno tak nie razi jak w B5..:)

takie małe OT...

o co kaman, pakiet schowek, i pakiet biznes? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe słowa :hi:

drewienko już było ostatnio prawie wymienione :decayed: ale ktoś mnie wyprzedził z dekorami alu szczotkowanymi i je kupił szybciej :confused4:

a co do pakietu biznes- to uchwyt pod telefon m.in. , po kodach wyposażenia mi taki wykazało, a pakiet schowek to dodatkowe schowki pod fotelami z przodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ten samochód na allegro

faktycznie, było chwilę wystawione, bo miałem 2 AUDI i któreś trzeba było sprzedać, ale szybko zdecydowałem, że sprzedam te drugie bo tego szkoda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, w Twoim paździochu już nie masz co rezać bo z taśmy zeszło na full'u

Nic nie modzisz i wątek zleciał trochę na dół więc go odgrzebałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak DVD+ TV, lodówki w schowku, kamery cofania, solar dachu, podgrzewanej tylnej kanapy, pełnej elektryki siedzeń, elektryki szyb z tyłu, pamięci lusterek i foteli, s-line wewn. , homelink, nazywasz fullem?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...