Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Zmiana na RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Padł mi silnik w mojej Audi a4 b6 2,5 v6 180km ;( i myślę nad zamontowaniem czegoś mocniejszego np.od RS4 4.2 FSI V8 420KM :rolleyes: tylko teraz taka sprawa czy będzie pasowała moja skrzynia quattro 6 biegów pod ten silnik no i reszta klamotów......:mysli: co myślicie o tym ?? Czy lepiej pozostać przy 2,5 V6 :gwizdanie:

Opublikowano

...zdajesz sobie sprawe ze to bedzie "wiecej" kosztowac?

jak masz 2,5TDI to moze lepiej pomyslec o zmianie na inny TDI (mniej przerobek) na przyklad 3,0TDI+ soft= Banan :decayed:

Przy zmianie na V8 4,2 to raczej do wymiany wszystko oprocz karoserii i wnetrza. Na moj gust 40 000 zeta mogloby ci nie starczyc...

Opublikowano

Witam wszystkich

Padł mi silnik w mojej Audi a4 b6 2,5 v6 180km ;( i myślę nad zamontowaniem czegoś mocniejszego np.od RS4 4.2 FSI V8 420KM co myślicie o tym ??

Bardzo fajna sprawa, czekamy na fotostory i zamieścimy w wątku warsztat.

Opublikowano
  • Autor

silnik ze skrzynią ,instalacja, pompy i parę pierdół 13tyś nie tak źle :)

Opublikowano

piszesz o zlotych czy o euro? :kox:

Opublikowano

szkoda że skrzynia z diesla też nie bardzo pasuje pod benzyne...

piszesz o zlotych czy o euro? kox

:polew::good:

Opublikowano

na moje koszta będą ogromne, kompa tez musiałbyś zmienić

Opublikowano

Witam wszystkich

Padł mi silnik w mojej Audi a4 b6 2,5 v6 180km ;( i myślę nad zamontowaniem czegoś mocniejszego np.od RS4 4.2 FSI V8 420KM :rolleyes: tylko teraz taka sprawa czy będzie pasowała moja skrzynia quattro 6 biegów pod ten silnik no i reszta klamotów......:mysli: co myślicie o tym ?? Czy lepiej pozostać przy 2,5 V6 :gwizdanie:

nie lepiej zrobić tak jak planuje Flyer :gwizdanie: bardziej rozwojowa jednostka i mniejsze koszta ..
Opublikowano
  • Autor

13 tyś zł :wink4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 13:29_________________________________________________to na jaki silnik radzicie zmienić ?? :mysli:

Opublikowano

to na jaki silnik radzicie zmienić ?? :mysli:

Jakim budzetem dysponujesz? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

chce wsadzić coś co nie padnie tak szybko jak AKE :angry:

Opublikowano

niektorzy maja 2,5TDI opanowane i nic im nie pada... :)

chce wsadzić coś co nie padnie tak szybko jak AKE :angry:

1z? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Z jakiej przyczyny padł ci ten silnik ? :kwasny:

Opublikowano

niektórzy to maja fantazje, zrobić przekładkę diesla na V8 :evil:

Opublikowano
  • Autor

fantazje czy nie ale wszystko da rady :cool1:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 15:58_________________________________________________padła mi cała prawa strona wałki,głowica i przy okazji tłoki :kwasny:

Opublikowano

Kup sobie nowe R8 i przełóż silnik :polew:

Po co sie rozdrabniac z jakims 4.2

Jak juz to poleciec w 6.0 TDI V12 z Q7

1000nm masz przynajmniej jak w scani :polew:

Opublikowano

O LOL to niezle , tylko buda ci zostanie kompa i skrzynie bedziesz musial mies tez od benzynki no i oczywiscie dobrego mecheche :) ale ogolenie ciekawy pomysł :evil:

Opublikowano
  • Autor

tez się będę śmiał jak juz wsadze ten silnik :tongue4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 17:21_________________________________________________wszystkie klamoty podchodzą z eSki :hi:

Opublikowano

Hehe,tylko S4 to nie FSI :P

Opublikowano

wszystkie klamoty podchodzą z eSki :hi:

no to w koncu chesz od eSki czy od RSki ??

i czemu masz w podpisie s4 ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.