Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zmiana kluczyka na scyzory,czy to mozliwe?


lilantoine

Rekomendowane odpowiedzi

A jak chcesz zrobić przez jakąś firmę to możesz spróbować np tutaj, ja ich już testowałem i dają radę

http://www.pogotowie-zamkowe.pl/index.php?id=foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zmieniałem kluczyk na scyzoryk, całkowity koszt 110 zł . Kupiłem nowego ori "banana" na allegro od gościa który dorabia klucze, za 10 zł zamontował mi surowy grot pasujący do rocznika '95 , docięcie już u siebie 5 zł, przełożenie immo ze starego kluczyka i rogal na twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno zafundowałem sobie scyzoryk. Miałem 1 kluczyk do samochodu, więc przełożyłem z niego immo, surowy grot+docięcie - 30 zł, Sterownik z dwoma pilotami typu scyzoryk - 90 zł. Podłączenie do pompki i kierunkowskazów - 30 min. Banan na twarzy - bazcenne;p Wiadomo, że nie jest to ori, no ale zawsze praktyczniejsze;) Jak ktoś chciałby się podłączać do pompki od centrala, to mogę podać kolory kabli, etc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.dosometalking.com/images/banana.gif

http://photos03.allegro.pl/photos/400x300/218/90/59/218905970_3[br]Dopisany: 28 Lipiec 2007, 21:10 _________________________________________________oto i banan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam podobny problem. Mam klucz ale nie scyzoryk ktorym odpalam auto (jest z immo) i pilota (od VW Passata) ktorym tylko otwieram central. Teraz pytanko. Czy moge kupic pilota z czystym kluczem do dociecia, przelozyc z tego pilota od VW plytke, a klucz skopiowac z tego co odpalam fure??? Bedzie wtedy wszystko dzialac, tzn czy tym nowym kluczem odpale silnik, czy tylko otworze drzwi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak murzyn pisal ze rozni sie immo w starych a nowych i jest ciezko przelorzyc stare immo do nowego pilota to jak to wkoncu robicie ? Trzeba docinac? kombinowac zeby spasowalo ?

Jak masz "crypto 48" czyli taka "zarowke" to musisz uwazac bo jest krucha, latwo mozna to uszkodzic. Masz '97 wiec pewnie masz taka zwykla pastylke, ktora kazdy lepszy punkt dorabiania kluczy ci sklonuje bez wyciagania i bedziesz mial nowa do scyzoryka (jak chcesz zeby stary klucz nadal dzialal).

Ja tez mam podobny problem. Mam klucz ale nie scyzoryk ktorym odpalam auto (jest z immo) i pilota (od VW Passata) ktorym tylko otwieram central. Teraz pytanko. Czy moge kupic pilota z czystym kluczem do dociecia, przelozyc z tego pilota od VW plytke, a klucz skopiowac z tego co odpalam fure??? Bedzie wtedy wszystko dzialac, tzn czy tym nowym kluczem odpale silnik, czy tylko otworze drzwi???

Zeby odpalic silnik potrzebny jest grot i immo, jak przelozysz/dolozysz/ imo do nowgo to bedzie dzialac,

Co do bananowca...

Srodeczek:

3853c606f70e647dm.jpg

Wkladka na immo:

fe16e76f809bbadfm.jpg

Plytka:

6abb673c689eb5a3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...