Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] OGrowóz


OGr

Rekomendowane odpowiedzi

Doszło trochę modów i napraw:

# ringi na zegary z FIS'em,

# nadkola przednie z S4,

# dolna osłona silnika,

# dolna osłona skrzyni biegów,

# rozpórka z A6 C5,

# naprawa wyświetlacza FIS w liczniku.

Dodatkowo w końcu udało mi się zrobić małą foto-sesję ;-) Wszystko w pierwszym poście ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis masz :good:

Mogłeś dać znać jak robiłeś zdjęcia to bym podjechał, bo blisko mam :)

Podjedź na spota bo wieki Cię nie było i zobaczę coś tam wyrezał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto-sesja wypadła spontanicznie ;-) Mała poszła spać po wizycie na basenie więc miałem około 2h czasu ;-) Na spota bym się w końcu wybrał tylko kolidują mi z godziną kąpania. W ten weakend będę na weselu ale może akurat na wieczór wrócę to wpadnę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto-sesja wypadła spontanicznie ;-) Mała poszła spać po wizycie na basenie więc miałem około 2h czasu ;-) Na spota bym się w końcu wybrał tylko kolidują mi z godziną kąpania. W ten weakend będę na weselu ale może akurat na wieczór wrócę to wpadnę ;-)

jak już sesja to mogłeś auto porządnie wymyć :thumbdown:

tam jest kurzu na tym aucie jak na pustyni :decayed::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, kolego, zobacz sobie okolicę i weź pod uwagę że co chwilę ktoś tam zasuwał i roznosił ten pył ;-) Tak w woli ścisłości auto było myte przed wyjazdem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, kolego, zobacz sobie okolicę i weź pod uwagę że co chwilę ktoś tam zasuwał i roznosił ten pył ;-) Tak w woli ścisłości auto było myte przed wyjazdem ;-)

polecam Ultimate Quik Detailer'a, przed samą sesją wycierasz go z kurzu i jest wszystko cacy :naughty:, zobacz sobie zdjęcie zbliżone atrapy ile tam kurzu jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czas na to aby pół dnia spędzić na czyszczeniu ;-)

Tomasz, czepiasz się ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czas na to aby pół dnia spędzić na czyszczeniu ;-)

Tomasz, czepiasz się ;-)

Quik Detailerem to 10 minut pracy :good:, ja lubię pedantyczne podejście przez to się czepiam jak mucha na lep :decayed: więc wybacz ale ja bardzo lubię detailing :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się cieszyłem jak dziecko że w końcu się wyrwałem z domu, a Ty mi cała tą radość w przepaść rzucasz hehe. Następnym razem będzie lepiej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się cieszyłem jak dziecko że w końcu się wyrwałem z domu, a Ty mi cała tą radość w przepaść rzucasz hehe. Następnym razem będzie lepiej ;-)

spoko auto i tak mi się podoba :kox:, kolor też super bo miałem taką B4'kę (uważam że ten kolor jest najlepszym kolorem w utrzymaniu czystości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bym się cieszył z dołożenia Quattro ;-) Zwłaszcza w zimie ;-) A apropo zimy to muszę w końcu kupić nowe opony - tym razem chyba spróbuję 205/50 R17 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jazda z tą rozpórka A6 C5 ? coś gdzieś czytałem ze plastiki nie trzeszczą :decayed:

Nie wiem. Nie trzeszczały wcześniej to tym bardziej teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;-)

Jak mała spała udało mi się na szybko zlikwidować tylna wycieraczkę ;-)

audi_a4_b5_avant_zaslepka_tylnej_wycieraczki_01.jpg

Na wiosnę to już musi wlecieć gwint i większa felga ;-) No chyba że trafi się fajne B1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na zime zakładasz tą wycieraczke spowrotem?? ja zamiast usuwać zamontował bym jakaś aero, pare razy widziałem takie przeszczepy z nowszych audi do B5, jednak przydatna jest z tyłu wycieraczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...