Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] OGrowóz


OGr

Rekomendowane odpowiedzi

To na 5mm jeszcze się opiera ? Śruby zostają te same ?

Kowi, będzie dobrze ;-) Cały zestaw będzie kupowany ;-)

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Tak tak, auto z francji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to czy cały zestaw, tyle że AJM robi duży moment obrotowy, a sprzęgło z 1Za nie ogarnie na długą mete takiego momentu:wink: Na forum pare osób ma to sprzęgło ale po wzmocnieniu u radzika, reszta wróciła w bardzo krótkim czasie do dwumasa:wink: a cenowo jak za nowe niewiele drozej to wychodzi:wink: a AWX i 390nm daje sobie świetnie rade:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 5mm jeszcze się opiera ? Śruby zostają te same ?

Kowi, będzie dobrze ;-) Cały zestaw będzie kupowany ;-)

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Tak tak, auto z francji ;-)

chyba takie same, zobaczysz ile ci bedzie wystawac leb sruby po nalozeniu dystansu, 5 mm jeszcze opiera kapke ciutke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę ? Widzę że na Allegro jest tego trochę.

dystanse,dystanse krakw,ring auto tuning - o firmie daleko nie masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje kupowałem u tego gościa Informacje o Użytkowniku Tomcio1508 i wszystko ok, ładne wykonane bez badziewiarstwa, nie bija :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje kupowałem u tego gościa Informacje o Użytkowniku Tomcio1508 i wszystko ok, ładne wykonane bez badziewiarstwa, nie bija :decayed:

Ring tunning te robi robi polecane dystanse, przynajmniej mechanik Ogr-a je poleca ;) A Ogr ma tam rzut beretem zeby podjechac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki, zadzwonię tam jutro ;-) Szybciej tam chyba dojdę niż dojadę ;-)

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 19:47 ----------

Zamówiłem Symphony pod CARPC ;-) Będzie trochę zabawy ale powinien wejść ekran 10" w obudowę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przezimował sobie trochę ;-) Muszę zaaktualizować trochę zarówno temat jak i bloga o nowe rzeczy ;-)

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

Prosiaki siadły lux ;-) Jak wcześniej wystawały poza obrys tak teraz się elegancko zlały z linią nadwozia ;-) Jeszcze muszę kapsle zrobić ;-) Na lekkiej glebie felgi z przodu się schowały i rant nie wystaje już poza auto ;-) Narazie tak stoi (tak wiem brudny i tak wiem że jeszcze koza - niech się trochę ułoży :-)

19" 8.5" ET35 i obie gumy 215/35 ;-)

audi_a4_b5_kw_rh_turbo_lato_2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie na tych prosiakach wygląda :wink: będziesz jeszcze przód ścigał troszke niżej, bo na zdjęciu wygląda jakby byl c iut wyżej o tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie na tych prosiakach wygląda :wink: będziesz jeszcze przód ścigał troszke niżej, bo na zdjęciu wygląda jakby byl c iut wyżej o tyłu?

Chyba złudzenie bo tył akurat był 0,5cm wyżej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie na tych prosiakach wygląda :wink: będziesz jeszcze przód ścigał troszke niżej, bo na zdjęciu wygląda jakby byl c iut wyżej o tyłu?

Chyba złudzenie bo tył akurat był 0,5cm wyżej ;-)

nooo to Paaanie, zrób porządne fotki, jak już taka prezencja jest, a nie nas tu karmisz jakimiś z tostera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prezencja na tych felach :) ale przydałby się niżej zejść

Widziałbym takie u siebie

Pewnie by się przydało. Narazie niech się ułożą ;-)

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

ładnie na tych prosiakach wygląda :wink: będziesz jeszcze przód ścigał troszke niżej, bo na zdjęciu wygląda jakby byl c iut wyżej o tyłu?

Chyba złudzenie bo tył akurat był 0,5cm wyżej ;-)

nooo to Paaanie, zrób porządne fotki, jak już taka prezencja jest, a nie nas tu karmisz jakimiś z tostera :decayed:

O 3 w nocy skończyliśmy kręcić to nawet nie było sił na fotki z aparatu który i tak został w domu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiaki siadły lux ;-) Jak wcześniej wystawały poza obrys tak teraz się elegancko zlały z linią nadwozia ;-) Jeszcze muszę kapsle zrobić ;-) Na lekkiej glebie felgi z przodu się schowały i rant nie wystaje już poza auto ;-) Narazie tak stoi (tak wiem brudny i tak wiem że jeszcze koza - niech się trochę ułoży :-)

19" 8.5" ET35 i obie gumy 215/35 ;-)

http://audia4.nazwa.pl/public/audi_a4_b5_kw_rh_turbo_lato_2013.jpg

pasują mu te prosiaczki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się teraz czy jak ta przednia felga się schowała to czy nie wejdą tam opony 225/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jeszcze jak się ułoży. Idealnie nigdy nie będzie bo raz ze jest jeszcze wspolczynnik żona, a dwa ze jak go podadze to przy dobiciu amora posadze rant felgi na blotniku. Tylko mi nie, mówcie aby rolowac bo patrz punkt pierwszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...