Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tomasz-gorz O dzielone soczewkowe oczywiście Ci chodzi :wink4: ja bym wybrał rezanko i zamontował bym zespolone :good: efekt na pewno bedzie o wiele lepszy :kox:

Dla małego porównania przykładowe foty :)

lampki dzielone

rstreffenschweiz36.th.jpgrstreffenschweiz45.th.jpg

lampki zespolone

43383256.th.jpg audia37.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj założyłem zespolone DEPO. samochodzik wygląda młodziej o 100 lat :) no i jakie światła.. tylko teraz do diagnostyki musze pojechac zeby je dobrze ustawić.. jak znajde chwile czasu to poszukam silniczkow do tegulacji bo teraz mam reczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie Solar przekonałes :kox:

:decayed::naughty::kox::good:

endriuu a czy to normalka ze na szkle przy soczewce widac takie jak by wypalenie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szkle,przez jakies pierwsze 2 dni jak założyłem lampki nie było nic widac,dopiero pózniej sie zaczęło tak robić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze fotke samochodu z dzielonymi lampami? bo mam dylemat które wybrac i czy bawic sie w rezanko czy nie.

kolego nie masz sie co zastanawiac, ja myslalem dniami i nocami... dzielone soczewy czy zespolone, rezac czy wlozyc gotowe dzielone, decyzja zapadla rezanko :)))) efekt 1000 razy lepszy ! ! ! polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam tego rezania jest prawie nic a radocha jak małe dziecko :) naprawdę warto i sie nie zastanawiajcie.. minut pare a efekt rewelacja. Ja wsadziłem do tego hid-y i dopiero jest wypas. Polecam zespolone Depo. Co do uchwytów tych do których wchodzi bolec to śmiało można dorobić z plastra plastiku wyciąć taki kształt na dwa otwory w prostokącie i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega micekm ma 100% rację. ja też założyłem zespolone DEPO i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Juz jakis czas temu zamontowalem zespolone lecz tylko na 2 gore zaczepy. Mialem nadzieje ze lampy nie beda drgały lecz jezdzac po naszych rownych drogach drgania lamp sa bardzo widoczne, w szczegolnosci noca. Problem w tym ze tych dolnych mocowan nie mam, z jednej strony w ogole z drugiej tylko dolna jego czesc. Czy jest mozliwosc dopasowac takie same od czegos innego? Czy postaje jedynie szukanie na szrotach, a bedzie to problem bo w moich okolicach prawie w ogole robitych A4 nie ma.

Jesli to juz bylo poruszane w tym temacie to przepraszam, musialem nie zauwazyc.

Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Juz jakis czas temu zamontowalem zespolone lecz tylko na 2 gore zaczepy. Mialem nadzieje ze lampy nie beda drgały lecz jezdzac po naszych rownych drogach drgania lamp sa bardzo widoczne, w szczegolnosci noca. Problem w tym ze tych dolnych mocowan nie mam, z jednej strony w ogole z drugiej tylko dolna jego czesc. Czy jest mozliwosc dopasowac takie same od czegos innego? Czy postaje jedynie szukanie na szrotach, a bedzie to problem bo w moich okolicach prawie w ogole robitych A4 nie ma.

Jesli to juz bylo poruszane w tym temacie to przepraszam, musialem nie zauwazyc.

Z gory dzieki za odpowiedz.

Ciezko bedzie dorobic dolne zaczepy. tam jest bolec ktory wchodzi w dziure :evil:. mozesz sprobowac podlozyc cos pod lampe, a zderzak ale to bedzie kaszanka.

na przyszlosc: kupujcie nowe lampy Depo i nie bedzie problemu. za ta cene szukacie uzywek Valeo, a potem ręka do nocnika i ból.

:offtopic:hNt wiesz co to jest NIC wg "Teorii Bytu" Tischnera?

- Pół litra na dwóch :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle sformułowałem swój problem. Chodziło mi o te żenskie "gniazda" z dziura. Lampki były nuffki funkiel Depo. Ogolnie stare lampy byly mocno dobite, dolne zaczepy mi sie praktycznie wysypały jak wyjalem lampy wiec albo byl kiedys jakis dzwon albo koles mial 2 lewe rece i pewnie dlatego te ktore potrzebuje teraz sa rozwniez zniszczone. W miedzyczasie czekajac na odpowiedz zrobilem wlasnie tak jak endriuu powiedziałes. Podlozylem po kawałeczku dętki, od wewnatrz, w obu lampach i trzyma sie idealnie, zero luzu. Fakt nie jest to idealne rozwiazanie ale narazie jest to chyba moje jedyne do czasu az znajde na szrocie jakas A4 ktora posiada jeszcze przód :decayed: .

:offtopic:hNt wiesz co to jest NIC wg "Teorii Bytu" Tischnera?

- Pół litra na dwóch :cool1:

Jako zaprawiony student moge spokojnie zdementowac tą teorię:

- Litr na dwóch to jest nic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle sformułowałem swój problem. Chodziło mi o te żenskie "gniazda" z dziura.

te żeńskie gniazda o ktorych piszesz sa karoserii ?

jesli w karoserii to na szrocie sa takie jak poszukasz bo ja takie kiedys znalazlem, jezdzac na dwoch zaczepach mozesz i te dwa urwac na dziurach,

a co do tego picia...nieraz 1l to malo a niekiedy walniesz 0,25 i knock down :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te żeńskie gniazda o ktorych piszesz sa karoserii ?

jesli w karoserii to na szrocie sa takie jak poszukasz bo ja takie kiedys znalazlem, jezdzac na dwoch zaczepach mozesz i te dwa urwac na dziurach,

a co do tego picia...nieraz 1l to malo a niekiedy walniesz 0,25 i knock down :)

Tak dokładnie te mialem na myśli. W takim razie jutro robie wycieczke po szrotach z nadzieja z ktos zatrzymał sie A4 na drzewie...najlepiej bokiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te żeńskie gniazda o ktorych piszesz sa karoserii ?

jesli w karoserii to na szrocie sa takie jak poszukasz bo ja takie kiedys znalazlem, jezdzac na dwoch zaczepach mozesz i te dwa urwac na dziurach,

a co do tego picia...nieraz 1l to malo a niekiedy walniesz 0,25 i knock down :)

Tak dokładnie te mialem na myśli. W takim razie jutro robie wycieczke po szrotach z nadzieja z ktos zatrzymał sie A4 na drzewie...najlepiej bokiem :evil:

Dokladnie poszukaj na szrotach albo allegro, tam mnostwo anglikow to zaloze sie ze chlopaki maja takie cos ale nawet o tym nie wiedza,jak ogladalem na allegro to w wiekszosci są te gniazda juz w pasie przednim ale jak zagadasz to ktos ci to wyczepi za jakiegos 6-cio paka, jeszcze jest jedna mozliwosc ASO mysle ze to mozliwe zeby tam mieli, a cena nie powiina byc wygorowana za takie male cos.W kazdym badz razie musisz to miec bo szkoda lampek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uchwytów tych do których wchodzi bolec to śmiało można dorobić z plastra plastiku wyciąć taki kształt na dwa otwory w prostokącie i wystarczy.

żeby nie być gołosłownym dodaje fotki rezania tych uchwytów do zespolonych Depo :)

Kolejno widać z czego i jak . Mało to precyzyjne ale nie miałem a duzo czasu i robiłem w pośpiechu. Dremelek, pilnik i wio.. powodzenia :hi:

1 - Materiał :naughty:

0150850401c79788.jpg

2 - przymiarka :guma:

213903faa417b520.jpg

3 - tak to wygląda juz zrobione :dance:

ab0bb3e68cca0982.jpg

160c9faa11809f14.jpg

4 - i już zamontowane :cool1:

032dba8080514150.jpg

efekt? trzyma lepiej niż ori moim zdaniem. Mniej kłopotu z wsadzaniem no i za darmo :) czas pracy ok 10 min.

Polecam taki zabieg jak ktoś połamie lub nie ma tak jak ja nie miałem z tej strony.

Wyszło tak dobrze ze taki sam dałem z 2 strony zamiast tego zdezelowanego ori ktory tam był.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem tak samo tylko ze starego polamanego zderzaka, tak na marginesie nie ma problemu z kupnem tych uchwytow w aso koszt jednej sztuki 50 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...