Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

witam, moze mi ktos dac linki z allegro co trzeba kupic do wymiany na lampy poliftowe????

nie rozumiem pytania , co mam ci dać ?? linka do brzeszczotu którym naciąć błotnik ??? do minii którą należy zabezpieczyć przycięty błotnik ??? do pędzelka którym nakładać minie ??? linka do kabla służącego do przerobienia wtyczek ??? czy moze do lamp których jest oporowo na allegro ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

czy ktoś by mógł podać numer tej kostki do polifta ??

Albo sklep czy aukcje gdzie mogę to kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, moze mi ktos dac linki z allegro co trzeba kupic do wymiany na lampy poliftowe????

nie rozumiem pytania , co mam ci dać ?? linka do brzeszczotu którym naciąć błotnik ??? do minii którą należy zabezpieczyć przycięty błotnik ??? do pędzelka którym nakładać minie ??? linka do kabla służącego do przerobienia wtyczek ??? czy moze do lamp których jest oporowo na allegro ???

hahaha,bardzo śmieszne no dawaj ten brzeszczot:)))przeciez wiesz ze chodzi o częsci które sa potrzebne żeby to wszystko złożyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, moze mi ktos dac linki z allegro co trzeba kupic do wymiany na lampy poliftowe????

nie rozumiem pytania , co mam ci dać ?? linka do brzeszczotu którym naciąć błotnik ??? do minii którą należy zabezpieczyć przycięty błotnik ??? do pędzelka którym nakładać minie ??? linka do kabla służącego do przerobienia wtyczek ??? czy moze do lamp których jest oporowo na allegro ???

hahaha,bardzo śmieszne no dawaj ten brzeszczot:)))przeciez wiesz ze chodzi o częsci które sa potrzebne żeby to wszystko złożyc:)

wysil się i przeczytaj wątek - wszystko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem, i poprosiłem tylko o linki zeby było dokładnie , nie wszyscy od razu sie na wszystkim znają.....

Lampy DEPO:

http://allegro.pl/item1144621177_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html

Silniczki do regulacji lamp Punto 2:

http://allegro.pl/item1169198135_audi_a4_fiat_punto_ii_silnik_regulacji.html

Wtyczki z ASO numer części:

8D0 973 734

Piny z ASO numer części:

000 979 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę skumać jednej rzeczy, po co mi dodatkowe piny z kostek Iso, skoro w kostkach od elektrycznych szyb są już piny.

Druga sprawa to gdzie się wsadza te silniczki od regulacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę skumać jednej rzeczy, po co mi dodatkowe piny z kostek Iso, skoro w kostkach od elektrycznych szyb są już piny.

Druga sprawa to gdzie się wsadza te silniczki od regulacji ?

jesli są piny w kostkach od szyb to ok. inne sa zbedne. silnik wsadza sie w miejsce jego przeznaczenia w lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem :>

Dodam, że po wypróbowaniu różnych sposobów najłatwiej pokonałem błotniki mini szlifierką.

Nie nagrzewa blachy, tnie bardzo precyzyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech autor watku doda, ze blache, ktora trzeba odciac w blotniku mozna ciac na maxa na gorze ale juz na boku mozna sobie zostawic z pol centymetra, zeby pozniej wszystko bylo idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś pokazać jak wygląda kostka która idzie do lampy przedliftowej z halodenem - chodzi mi o zasilanie halogenu. bo mam jedną kostkę nie podłączoną i nie wiem czy to od sterowania góra/dół czy od halo. - do lampy mam podłączone 4 kable chyba tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś pokazać jak wygląda kostka która idzie do lampy przedliftowej z halodenem - chodzi mi o zasilanie halogenu. bo mam jedną kostkę nie podłączoną i nie wiem czy to od sterowania góra/dół czy od halo. - do lampy mam podłączone 4 kable chyba tylko.

osobna kostka mała jest od silnika góra/dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.

Kupiłem naprawdę okazyjnie lampy zespolone valeo(150zł)

Otóż w jednej brakuje kilka rzeczy(zaślepki oraz kabli)

Powiedzcie gdzie mogę takie dostać i jakie są numery fabryczne tych rzeczy.W etka nie mogę znaleźć

Pozdrawiam

Z góry dziękuje

lampym.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...