Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj tam Gracjan, nie daj się prosić... zwróć te K03 i bierz 2xGT28RS :kox::decayed: (swoją drogą mam do oddania muszle z takiej turbiny, nowy korpus to koszt ~2500)

Na szersze mody zrobimy składkę na forum i potem będziemy na spotach wspólnie upalać :decayed:

awarie podstawą tuningu :kox:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dajcie juz chlopakowi spokoj... bedzie przez najblizszy czas i tak zyl o chlebie i wodzie, a Wy mu tu o hybrydach i gt28 trujecie :D

Opublikowano
  • Autor

Ile było by więcej, według mnie nie warto, jak się już bawić to raz a dobrze :wink4:

przestań , do K03s nie potrzeba wiekszej rzezby , wtryski i fmic :good:

wytłumacz upartemu :>

Sorry winetou ale nie widzę sensu zakładać tych gratów żeby było max 20 koni więcej... Jak już się bawić to się bawić, wykładasz 20tyś+ ( K04 RS6, głowice 2.8, wtryski 630, FMIC,.... ), pęka 500KM i gra a nie takie rzeźbienie że co chwilę coś, mam trochę inne spojrzenie na mody :good:

dajcie juz chlopakowi spokoj... bedzie przez najblizszy czas i tak zyl o chlebie i wodzie, a Wy mu tu o hybrydach i gt28 trujecie :D

Już tydzień ciągnę na zupce chińskiego pochodzenia :decayed:

[br]Dopisany: 03-01-2012, 18:40:37_________________________________________________

Gracjan, mam prosbe

zmierz prosze srednice dolotu w jednej turbinie

dopiero teraz sie im przyjrzalem i zauwazylem ze maja po 8 lopatek jak w K03S i K04

a zwykla K03 ma ich 12, czyli wniosek z tego ze w S4-ce sa mocniejsze turba niz poczatkowo zakladalismy jako zwykle K03 i hybryda nie mialaby tutaj zastosowania

ale moze sie myle, wiec prosze o wymiar

Może być ciężko bo turbiny dzisiaj zawiozłem do kumpla, jutro mają być graty z aso, dzisiaj dolot poszedł do czyszczenia, olej kupiony i powoli zaczynamy składać.

Jutro jak dostanę przewód od SIDa to pojadę go zawieź i postaram się zmierzyć ale nic nie obiecuje :)

Opublikowano

słyszałem że glowice najlepiej zapakowac od 2.4i

prawda to ? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się że obojętnie czy będą z 2.4 czy 2,8, najważniejsze żeby miały większe kanały :wink4:

Opublikowano

własnie o kanały i zawory tutaj chodzi

a 2.4i min. AGA ma najwieksze, ale moge sie mylic :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nawet nie widziałem :good: Na razie i tak takie mody się nie zapowiadają :(

Opublikowano

wolałbym aby ktos to potwierdził, żeby pozniej nie wyszła komus jakaś ch...ujnia

Opublikowano
  • Autor

Kosiniak ma u Siebie głowice z 2,4 więc coś w tym może być :good:

Opublikowano

wolałbym aby ktos to potwierdził, żeby pozniej nie wyszła komus jakaś ch...ujnia

głowice z 2.4 mają najwieksze kanały z każdej strony

Opublikowano

Wydmucha Ci uszczelke pod glowicą to beda take mody :decayed:

Opublikowano

Wydmucha Ci uszczelke pod glowicą to beda take mody :decayed:

Nie kracz Gracjanowi Daniel, nie kracz :decayed: Oby mniej takich "drobnych" awarii Gracjan :wink4:

@down;

Daniel wiem, że się zgrywasz, swój też napisałem tak żartobliwie :wink4:

Opublikowano

Spoko zgrywam sie :wink4:

Opublikowano

wolałbym aby ktos to potwierdził, żeby pozniej nie wyszła komus jakaś ch...ujnia

głowice z 2.4 mają najwieksze kanały z każdej strony

dokladnie, sam se takie kiedys zapakuje :decayed:

Opublikowano

dokladnie, sam (nosb mi) se takie kiedys zapakuje :decayed:

:good:

Opublikowano

wolałbym aby ktos to potwierdził, żeby pozniej nie wyszła komus jakaś ch...ujnia

głowice z 2.4 mają najwieksze kanały z każdej strony

dokladnie, sam se takie kiedys zapakuje :decayed:

kupujesz taki silniczek, cena fajna 900zł:

http://allegro.pl/silnik-audi-a4-a6-2-4-rok-1999-aga-benzyna-okazja-i1980327109.html

przekładasz głowice i sprzedajesz z informacją ze silnik ma głowice od S4-y

i sprzedajesz za 2000zł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobry pomysł ?????

Opublikowano

wolałbym aby ktos to potwierdził, żeby pozniej nie wyszła komus jakaś ch...ujnia

głowice z 2.4 mają najwieksze kanały z każdej strony

dokladnie, sam se takie kiedys zapakuje :decayed:

kupujesz taki silniczek, cena fajna 900zł:

http://allegro.pl/silnik-audi-a4-a6-2-4-rok-1999-aga-benzyna-okazja-i1980327109.html

przekładasz głowice i sprzedajesz z informacją ze silnik ma głowice od S4-y

i sprzedajesz za 2000zł :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobry pomysł ?????

kurfa podejdzie to do b6?? :kox: Cena jest za***ista :decayed:

Opublikowano

Zalezy kto Ci bedzie to wkladal ;)

Da sie zrobic :) Z tym ze ten silnik to lipa jest totalnie goly bez osprzetu wiec nie oplaca sie.

Co do glowic najlepiej z 2,4 bo maja fajne walki ;)

Opublikowano

kurfa podejdzie to do b6?? :kox: Cena jest za***ista :decayed:

eeeee.... po co ci silnik 2.4 165KM wolnossak ????

Opublikowano
  • Autor

Silnik kupić tylko dla głowic, reszta na złom...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.