Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic mi tam nie rezaj :whip2:

Tak jak się umawialiśmy ma być seria. Już prawie mam te 20 koła.

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

Są też inne fajne rzeczy :naughty:

podac ci adres ???

A co BBS mam wysłać ? :naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem słupki w połysku z polifta i teraz szukam ramion wycieraczek też z polifta. Na wielkie mody już raczej nie ma co liczyć:thumbup1:

Opublikowano

Duże lusterko....

Opublikowano
  • Autor
Duże lusterko....

Może kiedyś:naughty:

Na tą chwilę wystarczą mi te słupki i ramiona wycieraczek:banan:

Nie ma co wszystkiego kupować od razu bo potem nie ma co rezać:whistling:

Opublikowano

mam ramiona :naughty:

Opublikowano
  • Autor
mam ramiona :naughty:

PW :kox:

Opublikowano

Jaką polerką pracujesz?

Opublikowano
Jaką polerką pracujesz?

Gracjan wychodzi z założenia że najlepsza maszyna to wojtek i maryna, dlatego wszystko jedzie ręcznie:dziura:

czekam na foty mechanicznej korekty tymi manzernami ze strony wcześniej, będzie kanada na Twoim lakierze:kox:

Opublikowano
  • Autor
Jaką polerką pracujesz?

Ma coś takiego: http://allegro.pl/profesjonalna-polerka-samochodowa-powermat-2450w-i2175390142.html

Wiem wiem, nic nie warte ale może jedno auto da radę obleciec:whistling:

Jaką polerką pracujesz?

Gracjan wychodzi z założenia że najlepsza maszyna to wojtek i maryna, dlatego wszystko jedzie ręcznie:dziura:

czekam na foty mechanicznej korekty tymi manzernami ze strony wcześniej, będzie kanada na Twoim lakierze:kox:

Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie mam jeden błotnik ( z jakiegoś łopla ) na próbę a po drugi jadę w tym tygodniu... Potem zamawiam pady już na swoje auto i zaczynam działać:kox:

Opublikowano

Ja kupuję silverline w tym roku, w d*pie mam znów ręcznie weekend trzeć. Tylko jeszcze nie wiem jaki zestaw do tego wziąć. Colli 476 do czarnego lakieru będzie ok?

Opublikowano
  • Autor

No ręczna korekta jeśli można to nazwać korektą u mnie też odpada, efekt prawie żaden a ile trzeba trzeć wie tylko ten kto już probówał:wallbash: No ja wziąłem zestaw Menzerny, po poczytaniu tych tematów na kosmetyka aut doszedłem do wniosku że powinno wyjść coś wartego uwagi a co wyjdzie to nigdy do końca nie wiadomo... Można by sie pokusić o zestaw z 3M ale to już inna kasa:wallbash: A co do wosku Colli da radę:thumbup1:

Michał, jak już coś ogarnę zapraszam z Twoją maszynką:kox:

Opublikowano

pavulonu już nie ma. mam inne leki gdyby ktoś potrzebował:)

Opublikowano
pavulonu już nie ma. mam inne leki gdyby ktoś potrzebował:)

wycofali ?

Opublikowano

Nooo jeden porządny co dba o lakier :thumbup1:

Opublikowano
pavulonu już nie ma. mam inne leki gdyby ktoś potrzebował:)

wycofali ?

są inne leki które mają takie samo działanie :)

Opublikowano

Duomox zassysany nosem ?:grin:

Opublikowano
Duomox zassysany nosem ?:grin:

yelitówki zassysane nosem są ponoć lepiej kopią :grin:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

specjaliści widze od wciągania :)

Opublikowano
  • Autor
Duomox zassysany nosem ?:grin:

:polew::polew::polew::polew:

Porąbani jesteście :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.