Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale chyba gdzie indziej niż zwykle? :decayed: trzaśnij coś ładnego i ślij do kalendarza :naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy dzisiaj pogoda pozwoli ale może coś uda się porobić:wink:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Mała zmiana planów, odbiór dopiero o 18.00 więc nie wiem co dzisiaj z tych fotek będzie:thumbdown:

Opublikowano
Nie wiem czy dzisiaj pogoda pozwoli ale może coś uda się porobić:wink:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Mała zmiana planów, odbiór dopiero o 18.00 więc nie wiem co dzisiaj z tych fotek będzie:thumbdown:

Lipa, zakurzy się przez noc w garażu:decayed:

Opublikowano

Gracek wpadnij pod M1 pokazac fure dzis

Opublikowano
  • Autor

Jutro rano mam kilka spraw do załatwienia a ma padać więc pewnie auto się pobrudzi :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

Wyszło kilka komplikacji, auto do odbioru dopiero jutro...

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Wyszło kilka komplikacji, auto do odbioru dopiero jutro...

Opublikowano

koledzy z R&S jadą na M1......:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolejne spy foto:decayed:

543634_407983079232265_136330826397493_1288417_1.jpg

:jerk::dancing:

Opublikowano

na ich stronie masz cennik, a nazwę firmy masz na focie:wink:

Opublikowano
:facepalm: nie bylo pytania ;)
Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane, jestem mega zadowolony:banan:

Porobiłem kilka zdjęć, niestety pogoda nie dopisała, jak kończyłem zaczęło kropić:doh: Mam nadzieję że jutro będzie lepiej i uda się zrobić kilka fotek w pełnym słońcu...

DSC_0222_Kopiowanie.jpg

DSC_0223_Kopiowanie.jpg

DSC_0225_Kopiowanie.jpg

DSC_0226_Kopiowanie.jpg

DSC_0227_Kopiowanie.jpg

DSC_0228_Kopiowanie.jpg

DSC_0229_Kopiowanie.jpg

DSC_0230_Kopiowanie.jpg

DSC_0232_Kopiowanie.jpg

DSC_0233_Kopiowanie.jpg

DSC_0234_Kopiowanie.jpg

DSC_0236_Kopiowanie.jpg

DSC_0237_Kopiowanie.jpg

DSC_0238_Kopiowanie.jpg

DSC_0239_Kopiowanie.jpg

DSC_0242_Kopiowanie.jpg

DSC_0243_Kopiowanie.jpg

DSC_0244_Kopiowanie.jpg

DSC_0245_Kopiowanie.jpg

DSC_0246_Kopiowanie.jpg

DSC_0248_Kopiowanie.jpg

DSC_0250_Kopiowanie.jpg

DSC_0251_Kopiowanie.jpg

DSC_0252_Kopiowanie.jpg

DSC_0253_Kopiowanie.jpg

DSC_0254_Kopiowanie.jpg

DSC_0257_Kopiowanie.jpg

DSC_0258_Kopiowanie.jpg

DSC_0259_Kopiowanie.jpg

Zdjęcia nie oddają wcale tego efektu który jest na żywo :wallbash:

Na koniec jeszcze drobne zakupy:

DSC_0262.jpg

Opublikowano

myślałem że jeszcze upalają :)

szkoda że w telefonie nie widać dobrze jaki efekt, zerkne jutro

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

myślałem że jeszcze upalają :)

szkoda że w telefonie nie widać dobrze jaki efekt, zerkne jutro

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

nie mogli ci przy lampie zrobić fotek?

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

nie mogli ci przy lampie zrobić fotek?

Opublikowano
  • Autor
myślałem że jeszcze upalają :)

szkoda że w telefonie nie widać dobrze jaki efekt, zerkne jutro

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

myślałem że jeszcze upalają :)

szkoda że w telefonie nie widać dobrze jaki efekt, zerkne jutro

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

nie mogli ci przy lampie zrobić fotek?

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

nie mogli ci przy lampie zrobić fotek?

Oni mają kupę fajnych zdjęć, będzie z nich relacja na KA, najfajniejsze przekopiuje tutaj:wink: Niestety, przy takim zachmurzeniu nie ma szans zrobić fajnych fotek:thumbdown:

Opublikowano

ja widzę 3 duże foty, reszta małe które nie idzie powiększyć:kwasny:, ładne lustro:kox:

Opublikowano
  • Autor
ja widzę 3 duże foty, reszta małe które nie idzie powiększyć:kwasny:, ładne lustro:kox:

Kurfa, nie wiem co z tymi zdjęciami, coś postimage ostatnio mnie w uja robi :doh: Spróbuje wrzucić na coś innego...

Lustro na żywo jest piękne:kox: Kilka rys zostało ale nic z tym już nie da się zrobić, wiek i przebieg a najbardziej traktowanie przez poprzednich właścicieli dało się we znaki:thumbdown:

Opublikowano

Tak jak piszesz,foty nie odzwierciedlają efektu,błyszczy się jak na poprzednich fotach z przed korekty:wink:

Opublikowano
  • Autor
Tak jak piszesz,foty nie odzwierciedlają efektu,błyszczy się jak na poprzednich fotach z przed korekty:wink:

Dokładnie :facepalm: Jutro ma być lepsza pogoda więc na pewno coś cyknę w pełnym słońcu:wink:

Opublikowano

Mirage, tak jak mówiłeś?:naughty:

Foty bez słońca mijają się z celem, wszystko będzie widać na zdjęciach z R&S w świetle halogenów i jarzeniówek:kox:

Opublikowano
  • Autor

3 warstwy SV Mirage:jerk:

No niestety, myślałem że będzie lepszy efekt na tych zdjęciach ale cudów nie ma. Jak dobrze zrozumiałem to do końca tygodnia będzie relacja na KA:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.