Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o ile jest co poprawiać :wink: też się zbieram do swojego, ale boje się że mogę tylko popsuć :grin:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
o ile jest co poprawiać :wink: też się zbieram do swojego, ale boje się że mogę tylko popsuć :grin:

Ty lepiej załóż temat z autem bo jestem ciekawy co tam wyrzeźbiłeś :wink: Jak robisz z głową i na spokojnie to ciężko zepsuć...

Opublikowano

Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?

Opublikowano
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:
Opublikowano
  • Autor
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

Opublikowano
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

Medik masz przepipkane :grin::wink:
Opublikowano
Medik masz przepipkane :grin::wink:

zawsze mozna przykleic nowa rejke na starą , tez klejem do szyb :facepalm:

Opublikowano

ten nawet w garażu choinki zapachowe wiesza :shock3: furacz miażdży psychikę :slina:

Opublikowano
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

a jak to się ma do trwałości powiedzmy w upały i mrozy? nie odpadnie?

Opublikowano

Szyby nje odpadajo To i pewnie rejka tez :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

a jak to się ma do trwałości powiedzmy w upały i mrozy? nie odpadnie?

Myślę że możesz się powiesić na tym i nie odpadnie :wink:

Opublikowano

zawsze mozna przykleic tablicę na taśmie dwustronnej która ma grubosc chyba okolo 0,8mm i ma taka pianeczkę w sobie, również nie do zdarcia :naughty:

Opublikowano
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

a jak to się ma do trwałości powiedzmy w upały i mrozy? nie odpadnie?

Myślę że możesz się powiesić na tym i nie odpadnie :wink:

mhy prędzej kogoś bym powiesił :wink:

Opublikowano
ten nawet w garażu choinki zapachowe wiesza :shock3:

stary , on ma choinki pokitrane w komorze silnika , spalił kiedys lekko sprzegło , zasmierdziało mu i koniec...

Opublikowano
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

a jak to się ma do trwałości powiedzmy w upały i mrozy? nie odpadnie?

Myślę że możesz się powiesić na tym i nie odpadnie :wink:

mhy prędzej kogoś bym powiesił :wink:

Kolega ma tablicę na magnesach neodymowych (przednią bo ma gładki zderzak) i wg mnie to jest zayyebista sprawa :wink:

Opublikowano
Na czym trzyma Ci się tablica rejestracyjna?
na kleju do szyb :facepalm:

Dokładnie tak :wink:

Medik masz przepipkane :grin::wink:

że co ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z nocnego spota na MOPie przy autostradzie A1 :wink:

wnLRVoL.jpg

Jy33DsO.jpg

woLcrCP.jpg

Azl7rkS.jpg

Opublikowano

świeci się jak psu jajca :slina::shock3:

Opublikowano

j**any pickup:kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

przy autostradzie to pewnie auta cały spot były gorące :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.