Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem mi te stołki nie podchodzą, myślałem że wrzucisz coś fajniejszego, ale znając Ciebie już jakiś plan na nie pewnie w głowie siedzi:wink: Jak wepchniesz je daj znać podjadę zobaczyć i ocenić na zywo:naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na CSy mnie nie stać a te są sprawdzone, wydają się po przymiarkach wygodne więc będzie dobrze :wink:

Ciebie nie stać :grin::grin::grin:

:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

:decayed::decayed::decayed::decayed:
:polew::polew::polew:
Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

Padłem :polew::polew::polew::polew: ale fotele do mnie też nie przemawiają :whistling: ale ja to dziwny jestem i się nie znam, wiec się nie przejmujcie moim zdaniem :thumbdown::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nic się nie ukryje :naughty: To dopiero zapowiedź, poczekajcie na resztę :kox::naughty:

http://i.imgur.com/cfvcnkb.jpg

ale jak na złość c**j pogodę strzelił:kwasny:

Daj spokój, wkurwa miałem cały dzień...

http://i.imgur.com/55CD50U.jpg

http://i.imgur.com/0a5mfe4.jpg

Jak na razie przymiarka, jutro rzeźba :decayed:

co z poduchami ?

Muszę się dowiedzieć jak to połączyć żeby się nic nie świeciło... Na razie to nie jest najważniejsze i może chwilę poczekać :wink:

Nie wiem mi te stołki nie podchodzą, myślałem że wrzucisz coś fajniejszego, ale znając Ciebie już jakiś plan na nie pewnie w głowie siedzi:wink: Jak wepchniesz je daj znać podjadę zobaczyć i ocenić na zywo:naughty:

Wszystko na prawdę fajne poza zasięgiem a nie chciałem być kolejny z Recaro... Prawy fotel powinien być jutro na miejscu, z lewym będzie więcej rzeźby bo są dwie opcje montażu albo kombinować pod elektryczne przesuwanie albo wspawać w podłogę mocowanie pod ręczną regulację i kupić fotel dla mocowania... zobaczę co uda się wykombinować :wink:

Opublikowano

Muszę się dowiedzieć jak to połączyć żeby się nic nie świeciło...

najprosciej i najszybciej to wyjąć kontrolki z licznika :wink:

nie chciałem być kolejny z Recaro...

nie przesadzasz troszke ?? :baseball:

Opublikowano

Muszę się dowiedzieć jak to połączyć żeby się nic nie świeciło...

najprosciej i najszybciej to wyjąć kontrolki z licznika :wink:

nie chciałem być kolejny z Recaro...

nie przesadzasz troszke ?? :baseball:

w d*pach sie poprzewracało małolatom :grin: a dzieci w chinach zębów nie myją :grin:

Opublikowano

Dlaczego zdecydowałeś się na takie fotele?

Opublikowano
Nic się nie ukryje :naughty: To dopiero zapowiedź, poczekajcie na resztę :kox::naughty:

http://i.imgur.com/cfvcnkb.jpg

ale jak na złość c**j pogodę strzelił:kwasny:

Daj spokój, wkurwa miałem cały dzień...

http://i.imgur.com/55CD50U.jpg

http://i.imgur.com/0a5mfe4.jpg

Jak na razie przymiarka, jutro rzeźba :decayed:

Gracjan jak byś chciał to możemy się zamienić stołkami i moje możesz na tajle przytulić :grin:

Opublikowano
  • Autor

Muszę się dowiedzieć jak to połączyć żeby się nic nie świeciło...

najprosciej i najszybciej to wyjąć kontrolki z licznika :wink:

nie chciałem być kolejny z Recaro...

nie przesadzasz troszke ?? :baseball:

Tylko że z tego co się orientowałem to w razie dzwona jak są błędy poduszek to ta z kiery i dla pasażera też nie wystrzeli więc trzeba to jakoś oszukać :wink:

Przesadzam, nie wiem, pooglądałem sporo fotek i podobają mi się takie wnętrza, do pełni szczęścia brakuje tylko rollbara a chyba sam przyznasz że tak jak kiedyś Recaro było w pewnym sensie rarytasem tak teraz spotyka się je baaaaardzo często i tak jak kiedyś robiło WOW tak teraz już się opatrzyło i nie ma takiego efektu jak kiedyś :wink: Poza tym auto od samego początku jest traktowane jako dwuosobowe, mi nie przeszkadza że teraz zanim ruszę pewnie będę się 5 minut zapinał, ubierał rękawiczki, dociągał pasami itd, podoba mi się to i tyle :wink:

Opublikowano

Gratki modów i samozaparcia:kox: też mi się podobają wnetrza typowo sportowe ale u mnie nie przejdzie bo autkiem zbyt dużo podróżuję a mam tylko jedno:decayed: co innego jak w garażuj stoją 2 lub więcej samochodów:slina:

Co do opatrzonych recaro to idąc tym tokiem - Gracjan dobrze że jeździsz jeszcze audi bo one są opatrzone, jakbyś wybrał np indyjskie TATA to byłbyś wyjątkowy:grin:

Opublikowano

kurna zebys mieszkal blizej to bys sobie zabral dolne stelaze od siedzen pod reczne przesuwanie, bo i tak to wyebie na zlom bo tylko mi miejsce zajmuje..... a tak pewnie przesylka nie warta tego wszystkiego....

Opublikowano

Przesadzam, nie wiem, pooglądałem sporo fotek i podobają mi się takie wnętrza, do pełni szczęścia brakuje tylko rollbara a chyba sam przyznasz że tak jak kiedyś Recaro było w pewnym sensie rarytasem tak teraz spotyka się je baaaaardzo często i tak jak kiedyś robiło WOW tak teraz już się opatrzyło i nie ma takiego efektu jak kiedyś :wink: Poza tym auto od samego początku jest traktowane jako dwuosobowe, mi nie przeszkadza że teraz zanim ruszę pewnie będę się 5 minut zapinał, ubierał rękawiczki, dociągał pasami itd, podoba mi się to i tyle :wink:

Gracek przeciez sie nabijam , gdyby mnie było stac tez bym se dał takie fotele :naughty: a tak musze jezdzic w tych opatrzonych Recarosach :thumbdown:

Bajdełej , ja w sumie recaro wkładałem 3 lata temu to jeszcze wtedy wszyscy Recaro widzieli ale tylko na tych fotkach co je Kowi wrzucał z indonezyjskich for :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Nic się nie ukryje :naughty: To dopiero zapowiedź, poczekajcie na resztę :kox::naughty:

http://i.imgur.com/cfvcnkb.jpg

ale jak na złość c**j pogodę strzelił:kwasny:

Daj spokój, wkurwa miałem cały dzień...

http://i.imgur.com/55CD50U.jpg

http://i.imgur.com/0a5mfe4.jpg

Jak na razie przymiarka, jutro rzeźba :decayed:

jak dla mnie to mega połączenie niebieskiego auta z takimi fotelami i niebieskimi pasami:slina:

nikt nie przejdzie obojętnie i będzie musiał zajrzeć do środka:decayed:

p.s jakiś tam paproch widzę na wykładzinie przy fotelu, popraw się :grin:

Opublikowano

Przesadzam, nie wiem, pooglądałem sporo fotek i podobają mi się takie wnętrza, do pełni szczęścia brakuje tylko rollbara a chyba sam przyznasz że tak jak kiedyś Recaro było w pewnym sensie rarytasem tak teraz spotyka się je baaaaardzo często i tak jak kiedyś robiło WOW tak teraz już się opatrzyło i nie ma takiego efektu jak kiedyś :wink: Poza tym auto od samego początku jest traktowane jako dwuosobowe, mi nie przeszkadza że teraz zanim ruszę pewnie będę się 5 minut zapinał, ubierał rękawiczki, dociągał pasami itd, podoba mi się to i tyle :wink:

:smiley: amen

Opublikowano

za***ista sprawa taki fotele tez o czyms takim mmyslalem ... wytrwałosci i szybkiego wyrezania

Opublikowano

no i kupił pierwszy :thumbdown: fotele mega fajne :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj ogarnąłem sobie półkę... zaślepione dziury po tylnych pasach + oklejenie na nowo czarnym materiałem :wink:

shWrZNU.jpg?1

Opublikowano

Fajny dywan:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.