Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie...

ja robiłem ostatnio 312mm to mi liczył 35zł za sztukę:wink:, także koszta nie sa jakies mega straszne, tym bardziej w porównaniu do nowych tarcz:decayed:

Wiadomo, w porównaniu do nowych tarcz groszowe sprawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracjan, mam ori klocki na przod do RSy jakbys chcial.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie...

Pytam bo nikt nie był w stanie polecić coś konkretnego w okolicy a mam do przetoczenia tarcze, tyle że na aucie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przetaczaj tarcz na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, mam ori klocki na przod do RSy jakbys chcial.....

Zobaczę co to przyjdzie, czy trzeba będzie wymieniać, odezwę się jak coś :decayed:

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie...

Pytam bo nikt nie był w stanie polecić coś konkretnego w okolicy a mam do przetoczenia tarcze, tyle że na aucie ;/

Ja znalazłem jeden zakład który toczy na aucie - http://www.autojakubowski.pl/przetaczanietarcz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz miec luz na lozysku to cala robota psu w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz miec luz na lozysku to cala robota psu w d....

Ja chce przetoczyć tradycyjnie, nie wierze takim metodom :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed toczeniem warto je wypiaskowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce dojechały - kawał tarczy :decayed:

PAWC82X.jpg

Na przetoczenie tarcz już jestem umówiony, jutro z samego rana zawożę, zaciski będą wyczyszczone i odmalowane na srebrno... Ogólnie wszystko wygląda całkiem uczciwie ( gumki całe, klocki grube na 9mm, tarcze 31,6 i 31,5mm, odpowietrzniki odkręciły się bez problemu ) wymaga tylko trochę czasu i będzie dobrze :wink:

Oprócz tego: rollbar zmienił kolor na czarny (półmat), gaśnica zrobiła wylot, tapicerka bagażnika została pomalowana na czarno, według mnie jest dużo lepiej... Fotki będą razem ze zdjęciami hamulców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary lecisz z tematem:naughty: Roll masz wyciągany czy malowałeś w środku? Może byśmy przymierzyli w mojej kiedyś?:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody w oplocie?:naughty:

Aż taki rajdowiec nie jestem :decayed: Te co są wyglądają całkiem ok, wystarczą :wink:

Stary lecisz z tematem:naughty: Roll masz wyciągany czy malowałeś w środku? Może byśmy przymierzyli w mojej kiedyś?:whistling::decayed:

Roll wyciągany ale wyciągnąć go przejebane... Przy następnej okazji jak będę miał wyciągnięty to dam Ci cynk to podjedziesz i przymierzymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody w oplocie?:naughty:

Aż taki rajdowiec nie jestem :decayed: Te co są wyglądają całkiem ok, wystarczą :wink:

Stary lecisz z tematem:naughty: Roll masz wyciągany czy malowałeś w środku? Może byśmy przymierzyli w mojej kiedyś?:whistling::decayed:

Roll wyciągany ale wyciągnąć go przejebane... Przy następnej okazji jak będę miał wyciągnięty to dam Ci cynk to podjedziesz i przymierzymy :wink:

Spoko, muszę to wreszcie zobaczyć na żywo choć ostatnio u mnie krucho z czasem:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak założysz te heble to uważaj na hamowanie w zakrętach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebelki piękne, szkoda że felga je dość mocno zakryje.

A tutaj prawie taka jak Twoja, na tych kołach co mierzyłeś :decayed:

523c93de8f80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebelki piękne, szkoda że felga je dość mocno zakryje.

A tutaj prawie taka jak Twoja, na tych kołach co mierzyłeś :decayed:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/523c93de8f80.jpg

No nie na takich samych bo to VOLK, czyli ori, potem jest podjeba Rota a potem reszta podjeb typu Japan Racing :grin:

Chińczyki już zaczęli klepać Vosseny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...