Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"racingowy"? to co najmniej 40 musi być

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

255/30 obadaj u duffiego

Opublikowano
  • Autor
"racingowy"? to co najmniej 40 musi być

Na 18" spoko ale na 19 to już srogi kartofel :grin:

Opublikowano

Na sportecu miałeś 225/35, źle się jeździło, że celujesz w szersze teraz ?

235 to chyba największa opcja, reszta za szeroka i za wysoki profil wyjdzie, 19 zniknie :)

Opublikowano
  • Autor
Na sportecu miałeś 225/35, źle się jeździło, że celujesz w szersze teraz ?

235 to chyba największa opcja, reszta za szeroka i za wysoki profil wyjdzie, 19 zniknie :)

Z Yokohamą na sportecu to było inaczej bo tam z tego 225 to nic nie było, to było 240 dokładnie... 225 jest za niskie, chce coś wyższego teraz tylko czy 235 czy 245 :wink:

Opublikowano

a jaki to jest model felgi ?

Opublikowano
  • Autor
a jaki to jest model felgi ?

bbs ck

Opublikowano
a jaki to jest model felgi ?

bbs ck

daję połtora miesiąca :thumbup1:
Opublikowano

szczerze to brzydkie te fele ale o gustach się nie rozmawia:wink:

Opublikowano

ja też jakoś nie jestem przekonany :wink: ale zobaczymy jak siądzie na aucie, pewnie zmienię zdanie :grin:

Opublikowano

fajne :naughty: 255/30 fajnie siada, jednak jak chcesz to jakoś spasować z błotnikami to atakowałbym coś węższego może 245/30:naughty:

Opublikowano

Tez spodziewałem się jakiegoś przehooy koła a tu BBS CK :decayed: podoba mi się ze auto wraca na streetowy typ jazdy :kox:

Opublikowano
  • Autor
Tez spodziewałem się jakiegoś przehooy koła a tu BBS CK :decayed: podoba mi się ze auto wraca na streetowy typ jazdy :kox:

Dla mnie przehooy kołem jest np. jakiś 3tlg Rotiform a to raczej wszystko "trochę" poza możliwościami... a głupi bym był jakby w tej kasie nie kupił tych bbs-ów, które są w stanie bardzo dobrym a jutro będą idealne bo chce im chwilę uwagi poświęcić:wink:

Opublikowano

wszystkim nie dogodzisz ,trza zobaczyć najpierw jak te bbski usiądą:guma:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przysiadłem trochę do felg żeby nie bylo wstydu założyć...

1. Mycie - Angelwax Bilberry

2. Smoła i asflat - AutoLand

3. Zabrudzenia metaliczne - IronX

4. Glinka - ValetPro

5. Odtłuszczenie - IPA

6. Zabezpieczenie - 4Nano Rim Protect

W między czasie udało się kupić opony - Federal SS595 EVO 235/35/19...

No to nie zostało nic innego jak popakować wszystko i do wulkanizatora...

wpkBWK2.jpg

No i na aucie... Na razie podglądowe tylko przed domem, coś konkretniejszego już Czech ogarnie, bo pewnie będą jeszcze jakieś korekty gwintu, zbieżność ;)

m3WuJpe.jpg

Y1iQVR9.jpg

0IYRYI5.jpg

GptDIly.jpg

Jestem mega zadowolony ze zmiany koła. Wiem że opona balon, auto poszło trochę w górę ale właśnie taki był plan, żeby można tym autem w końcu normalnie pojeździć a nie stresować się wszystkim na drodze :)

Oprócz tego czyszczenie filtra powietrza i przepływki:

j6qDlwL.jpg

Skończyłem też tylne boczki, wyszło coś takiego:

LZQwxtb.jpg

kPoKcMY.jpg

Alcantara jeszcze do solidnego wyczyszczenia ale to już szczegół...

Śruby kół odmalowane na czarno:

pugnwEs.jpg

Opublikowano

Jest git :naughty:

Opublikowano

Podobuje się mnie :kox: Wygląda teraz bardziej eSowo :decayed:

Opublikowano

bbsy robią robotę :naughty:

Opublikowano

mi sie najbardziej podobał na sportec-ach i bez rollbara :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.