Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Gracjan pewnie nowe kolka 4x9,5 ?:wink:

Jest taki plan, mam nadzieję że się zmieści :decayed: Ze względu na napęd chciałbym uniknąć kombinowania z szerokościami czy różnymi oponami...

Coś czuje namieszasz w tym sezonie :kawa:

Zmianą felg chyba kończę bo wszystko co chciałem jest zrobione, zostaje dopracować kilka szczegółów i myślę że będzie to jako tako wyglądało... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy zaglądasz jeszcze na coś takiego jak gg ale posłałem Ci linka do fotek gdzie siedzi 4x9.5 et37:whistling: Mówisz jako tako,hmmm chciałbym by mój jako tako wyglądał:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zaglądasz jeszcze na coś takiego jak gg ale posłałem Ci linka do fotek gdzie siedzi 4x9.5 et37:whistling: Mówisz jako tako,hmmm chciałbym by mój jako tako wyglądał:grin::decayed:

Wiesz co, z GG to ja już nie korzystam, podrzuć na PW albo wrzuć do tematu jak to nie problem :wink:

Nie dziaduj, do sezonu jeszcze trochę czasu, ogarniesz wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jezszcze jeden mod, ktory powinien juz dawno wpasc... PRAWE NORMALNE LUSTERKO, a nie ta krotka popierdolka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jezszcze jeden mod, ktory powinien juz dawno wpasc... PRAWE NORMALNE LUSTERKO, a nie ta krotka popierdolka :grin:

+1

a mod tani na maxa

LUSTERKO PRAWE ELEKTRYCZNE AUDI A4 B5 (3846987778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jezszcze jeden mod, ktory powinien juz dawno wpasc... PRAWE NORMALNE LUSTERKO, a nie ta krotka popierdolka :grin:

+1

a mod tani na maxa

LUSTERKO PRAWE ELEKTRYCZNE AUDI A4 B5 (3846987778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Zanim dam zderzak do malowania to kupię lustro i dam wtedy oba lustra i zderzak :wink: Muszę tylko przeczytać jak tam zmienić to mocowanie lustra żeby w tym angolu było coś widać...

Teraz są ważniejsze sprawy, koło, spasowanie, zbieżność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tylko przeczytać jak tam zmienić to mocowanie lustra żeby w tym angolu było coś widać...

EU trójkąt + GB lusterko:wink:

chociaż jeżdżę na prawym angolu i jakoś niespecjalnie narzekam na widoczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tylko przeczytać jak tam zmienić to mocowanie lustra żeby w tym angolu było coś widać...

EU trójkąt + GB lusterko:wink:

chociaż jeżdżę na prawym angolu i jakoś niespecjalnie narzekam na widoczność

W A4 mamy angola i muszę się gimnastykować żeby coś tam dokładnie dojrzeć... Już nie mówię o parkowaniu przy krawężniku z lusterkiem w dole, jak mam je mieć w eSie to musi być w takim razie na trójkącie z EU :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jezszcze jeden mod, ktory powinien juz dawno wpasc... PRAWE NORMALNE LUSTERKO, a nie ta krotka popierdolka :grin:
+1 a mod tani na maxaLUSTERKO PRAWE ELEKTRYCZNE AUDI A4 B5 (3846987778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Kowi to lustro jest elektrycznie skladane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jezszcze jeden mod, ktory powinien juz dawno wpasc... PRAWE NORMALNE LUSTERKO, a nie ta krotka popierdolka :grin:
+1 a mod tani na maxaLUSTERKO PRAWE ELEKTRYCZNE AUDI A4 B5 (3846987778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Kowi to lustro jest elektrycznie skladane?
nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryczne to w senise regulowane elektrycznie, skałanego to dłuuugo nie znajdziesz

Gracek wymieniasz mocowanie dolne na to twoje i elegancko lustro leży tak jak poprzednie, te same kąty, a z zewnatrz auto inaczej sie prezentuje:wink:

Trzeba tylko pomęczyć sie ze spręzyną przy przekładce, ale ktos tam opisał dobry patent na to w wątku o lusterku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cene to aż żal nie brać , jak Gracjan nie chce to ja je sprzątne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej jest takich lusterek w tej cenie:grin: spokojnie chłopaki jak dobrze przypolujecie to w kolorze kupicie, ja poliftowe w moim kolorku za 70zł kupiłem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już upolowałem i to z twojego polecenia :grin::grin:

jakby coś nie tak to na ciebie będzie :decayed::decayed::decayed::decayed::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to mam zlozony trojkat EU i duzy stelaz z GB do przedlifta, brakuje tylko obudowy i lustra, moge za pare groszy oddac bo tylko miejsce mi zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi dzisiaj się pojawiły i kupa... Tak jak tył dla mnie idealnie tak przód nie pasuje, felga opiera się ramionami o zacisk a do piasty brakuje jeszcze z 1cm :facepalm::doh:

HQeuK4j.jpg

QzyPSHb.jpg

mJetl6b.jpg

Ak0xYZX.jpg

Teraz nie wiem co robić, felgi nowe więc można zwrócić... dystans odpada bo wyjdzie et20 przy 9,5 to już pod body rs albo sroooogi naciąg, za dużo żeby delikatnie zeszlifować zacisk, zostaje zmiana zacisku i tu pytanie do DEV-a - jest coś "cieńkiego" pod ori tarcze ? Musze podjać szybko jakąś decyzję żeby nie zostać z felgami :facepalm: Sporteci poszły :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić tajemnicy tylko szybko ogarnąć jakieś rozwiązanie... ale się wkurwiłem no ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak: zdjąć zacisk i przymierzyć felgę na piastę, co by sprawdzić czy 9,5J zmieści się w nadkole, czy nie oprze się o zwrotnicę itd. Jak wejdzie to kombinować z heblami, bo może się okazać że obejdziesz jakoś hamulce, a koło i tak nie wejdzie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...