Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak by nie było, to RC możesz używać jako cleaner, po korekcie i woskowaniu, tzn. robisz korektę, wosk i np. za 3 miesiące przed kolejną aplikacją woskiem oblatujesz auto RC a potem wosk na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git, nie będzie za dużo roboty, miałem 155 argento metallizzato, czyli srebrno złoty i była bajka do roboty

205/A Bianco argento metallizzato | Flickr - Photo Sharing!

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ----------

u mnie też pokropiło, wosk Dodo Juice Orange Crush, bez wcześniejszego przygotowania powierzchni, tak dla testu jak będzie, mam 2 miejsca do porównania, wosk Dodo i Megsowy QC, szczerze większej różnicy nie widzę w skraplaniu, pewnie jak by zrobić pełną korektę to było by znacznie lepiej :whistling:

64dd2ec51fa3b4bc.jpg

de223f0c514a503e.jpg

06862f6d1ffd0c33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dodo bez wiekszego przygotowania wyglada podobnie, w porownaniu dodo orange do sonaxa dodo lapie wiecej kurzu.... tak mi sie wydaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dojazd do rodzicow taki ok 500m, taka polna droga to po jednym przejezdzie jest porazka, ale na koniec tygodnia wystarczy ze opluke woda i jest po brudzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie wiem że to pytanie już było ale co byscie polecili do usuwania zaschnietej żywicy? przegladałem forum i nie ma nic konkretnego?? potrzebował bym cos sprawdzonego i naprawde skutecznego. z góry dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prickbort,a pozniej glinka.

Budzetowo to nafta oswietleniowa.

Jak bardzo dlugo lezy to ma pelno opilkow metalu, wiec ironx ich pomoze.

U mnie dopiero mieszanka tego wszystkiego pomogla na vw polo,ktory byl chropowaty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie który środek wybrać, cieżko u mnie narazie z budżetem a chciałbym trochę zadbać o lakier, mam jakies małe drobne rysy na aucie, chodzi o usuniecie ich i dodatkowo chciałbym aby sie swieciło ;)

MEGUIARS SWIRLX MEGUIARS SWIRLX USUNIE SWIRL-E, HOLOGRAMY I UTLENIENIA GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop

CarPlan T-CUT CarPlan T-cut Color Fast REGENERATOR LAKIERU 500ml (2503419124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Chyba że możecie coś polecić innego w podobnej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyj jakiegos clenera sciernego.

Np. Valet Pro Achilles.

Na to poloz jakis wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki kolego, czyli zaaplikuje sobie Valet Pro Achilles + Collinite 476 :)

Mam nadzieje ze pozbede sie drobnych rys i nabłyszcze lakier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 na wszystko? sam Colli kosztuje ok 70 PLN :whistling:

To już chyba lepiej zapodać Scholl W09 za ok 104 PLN, to cleaner i zabezpieczenie w jednym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Sumie chciałem poświecic 100zł na jakis jeden srodek,

aczkolwiek Bieniek proponuje Valet Pro Achilles + Collinite 476 = ok 125zł

W sumie spodobała mi się ta opcja

Co lepiej proponujecie Scholl W09 czy Valet Pro Achilles + Collinite 476 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scholla nie używałem ale ostatnio miałem przyjemność trochę popracować z Achillesem i baardzo miło mnie zaskoczył, chyba nawet lepiej mi się pracowało niż z Dodo Juice Lime Prime więc jak najbardziej go polecam :wink:

A Colli to już "klasyk" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...