Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj ok 15:30 w Starym Borku widziana czarna b6 chyba na rs6

Opublikowano

wczoraj o koło godziny 17 widziany sedan B6 z ramkami klubowymi w Żołyni obok Policji.

Opublikowano
dzisiaj ok 15:30 w Starym Borku widziana czarna b6 chyba na rs6

Jeśli chodzi o Stary Borek to czasem mogł bym byc ja ale ja niestety nikogo chyba nie przyuwazylem :)

Opublikowano
dzisiaj ok 15:30 w Starym Borku widziana czarna b6 chyba na rs6

Jeśli chodzi o Stary Borek to czasem mogł bym byc ja ale ja niestety nikogo chyba nie przyuwazylem :)

Jechałeś już boczną drużką, gdzieś w tym miejscu stoi chyba jakieś mk2 do sprzedania. Nie mogłeś nic przyuważyć bo nie jechałem swoją padliną :grin:

Ale dobrze czarnulka wygląda na tych laczkach :jerk:

Opublikowano

dzisiaj 9-ta pod Katedrą ładna CZARNA B6 RZ500.... :wink:

Opublikowano
dzisiaj 9-ta pod Katedrą ładna CZARNA B6 RZ500.... :wink:

To moja :wink: Miło mi :hi:

Opublikowano
Dziś rano ok 7,30 w Boguchwale, Srebrny Avant B6 RZE... z ramkami klubowymi...

Jechałem za Tobą w kierunku Rzeszowa :wink:

Tak tak, zgadza się :wink: Wypatrywałem w lusterku za ramkami ale nie widziałem no i oczywiście za elegancką B8 :thumbup1::wink:

Ramek klubowych brakuje... :)

Opublikowano

Wczoraj widziane przed Rzeszowem na "4" srebrne b6 avant RLE a przedwczoraj chyba czarne b6 avant ale rejestracji nie pamiętam (ramki były)

Opublikowano
:hi::naughty::naughty: Wdziana Tygrisiczka na skrzyżowaniu wyzwolenia sorki za klaksonik...... pozdawiam .....:wink::wink::hi:ps nie pamiętam dokładnie kiedy ...
Opublikowano

Pozdrawiam kierownika z Avanta B6 RKL, który grasował dzisiaj w Castoramie :)

Opublikowano

WIdziane A4 b6 Avancik Granacik zaparkowane pod Tesco

Opublikowano
WIdziane A4 b6 Avancik Granacik zaparkowane pod Tesco

Również widziane przeze mnie :wink:

Opublikowano
Pozdrawiam kierownika z Avanta B6 RKL, który grasował dzisiaj w Castoramie :)

A dziękuję, to prawdopodobnie ja, weszło 5 szt drzwi do środka haha

Opublikowano

:naughty: nie wiem czyja B5 ale pozdrawiam :decayed:

20140511_184643.jpg

20140511_184806.jpg

20140511_184819.jpg

20140511_184913.jpg

syta gleba i ładne koło :hi:

Opublikowano

Dzisiaj tj. 12.05 koło godziny 17 widziane czarne A4 B6 poruszające się po parkingu e.leclerc. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dziś około południa R7 Jarek widziany jak pomykał z wiaduktu Tarnobrzeskiego w stronę Marszałkowskiej:wink:

Opublikowano
Dziś około południa R7 Jarek widziany jak pomykał z wiaduktu Tarnobrzeskiego w stronę Marszałkowskiej:wink:

jack-gif.gif

Opublikowano

A dziś również około południa na ul Jałowego widziane B7 w avancie RZ 70..H oczywiście z ramkami klubowymi:wink:

Opublikowano

Wczoraj tj 13.05 widziane czarne b7 avant koło strzechy:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.