Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daty nie zauważyłem , pardon ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Widziany B5/B6 kombi niebieskie na paderewskiego(koło parku) 12:20 Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego Avanta B6 z ramkami klubowymi widzianego na S19 dziś między 15:30-16:15, nie pamiętam, która była dokładnie :P

Edytowane przez xelu

Opublikowano

Dzisiaj o godzinie 8.00 w kierunku Przemyśla w Zadąbrowiu ścigana była Fiatem Ducato czarna Audika b7 RJA :) była blinda światłami ale kierowca nic nie reagował :D Pozdrowienia ;)

Opublikowano

Kto mi dzisiaj podniósł łapke na wylocie z Trzebowniska na Łąkę, czarny avant b6 chyba ok 10:30 ??? :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z szarej A4 B6 mrygnalem na Ciebie kolo Polfy.

Opublikowano

1. Srebne b6 avant widziane pod PRZ.
2. Chyba nowa zabawka policji widizana dziś w okolicy Jagiellońskiej. Za zagłówkiem coś jak niebieskie światło i kamera koło wstecznego lusterka.
67317081818482507423.jpg

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano

1. Srebne b6 avant widziane pod PRZ.

2. Chyba nowa zabawka policji widizana dziś w okolicy Jagiellońskiej. Za zagłówkiem coś jak niebieskie światło i kamera koło wstecznego lusterka.

67317081818482507423.jpg

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :hi:

Tak ta astra policyjna, w piątek miałem ja na dąbrowskiego jak złapała kogoś :) z charakterystycznym znaczkiem na klapie z floty Opli,, turbo,, :)

Wysłane z mojego 9005X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tą Astrą jeżdziły ostatnio dwie panie policjantki po ul. Wyzwolenia. I zawracały na podwójnej ciągłej po włączeniu sygnałów świetlnych.

Opublikowano

Tą Astrą jeżdziły ostatnio dwie panie policjantki po ul. Wyzwolenia. I zawracały na podwójnej ciągłej po włączeniu sygnałów świetlnych.

No to ładnie, ładnie.

Pozdrawiam kolegę z czarnej A4 B6 Avant, który czmychnął mi dzisiaj przed oczami, gdy wychodziłem z pracy, na ul. Ciepłowniczej koło 15:30 - zdążyłem zobaczyć tylko klubowe ramki i numery RLA 5xxxx... :-)

Opublikowano

Widziany parę minut temu na ul.Krakowskiej jak pięknie jechał bobek_audi :hi: pozdrawiam

Opublikowano
harry19-19

Gościu ta ja CIe człowiek u znam od lat, dopiero teraz skojarzyłem te wszystkie fakty że Ty to Ty

Edytowane przez nobii

Opublikowano

Widziany parę minut temu na ul.Krakowskiej jak pięknie jechał bobek_audi :hi: pozdrawiam

Gościu ta ja CIe człowiek u znam od lat, a Ty pizzesz, że widziałeś blachy, zajedź drogę i siędowiesz kto ja, asię zdziwisz tylko nie w godzinach południowych bo moja żona jeździ, a Jej kazałem wjeżdżać w d*pę bo kamerką w lusterku... ;]

wszyscy mnie znają :hi: no i w każdych klubach audi a4 ,a6,a8 vw,A4 Klub Polska B5 Battalion i wiele innych :hi: , tak zrobię zajadę Ci drogę tylko poproszę o kolor autka tak żebym wiedział kogo łapać :D i pewnie tak jak mówisz zdziwię się :D , qrde ale ten świat jest mały :D, powiedź mi jeszcze w jakich godzinach mogę Cię złapać

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Widziany Zieluu dzis o 6:30 na podkarpackiej Pozdrawiam ?

Opublikowano

W sobotę pod tesco Jarek dwa samochody dalej na parkingu.

Opublikowano

Widziany Zieluu dzis o 6:30 na podkarpackiej Pozdrawiam

O widzisz, nie zauważyłem Cie :)

:hi:

Opublikowano

Czarny avant B6 z ramkami klubowymi kolo 15.30 na Okulickiego. Kierowała Pani :) RLA 57?? Nie pamiętam :D

A kolo 18.30 czerwona B5 RZE na skrzyżowaniu Warszawska Staromiejska. Ramki klubowe. Kierownik skręcał w Staromiejską :D

Opublikowano

Wczoraj wieczorem widziany pojazd slaweq - na Moniuszki

Pozdro :wink:

Edytowane przez Slawek

Opublikowano

Byłem na browarze z Bienkiem, bo był służbowo w naszych rejonach :wink:

Dzisiaj furmanka Jarka widziana na parkingu Tesco :)

Edytowane przez slaweq

Opublikowano

W sobotę pod tesco Jarek dwa samochody dalej na parkingu.

Byłem na browarze z Bienkiem, bo był służbowo w naszych rejonach :wink:

Dzisiaj furmanka Jarka widziana na parkingu Tesco :)

Pozdrawiam ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.