Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co byście powiedzieli na to http://otomoto.pl/audi-a4-lift-klimatronik-oplacona-C16188597.html

moze którys z kolegów dysponujacy wiedz ai VAGiem chiał w sobote pomóc w ogledzinach w jastrzebiu lub rudzicce :?:

swietny kolorek :good:

niestety ja nie pomoge z VAG'iem :confused4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie orientujecie sie ile kosztuje wizyta w aso na trzepaniu auta :?:

Opublikowano

mi od razu nie podoba się to drewno , ale o gustach się nie dyskutuje :gwizdanie:

Ja niestety nie będę miał czasu w sobotę :confused4: Mam robotę w domu , a potem muszę jeszcze do szpitala na chwilę podjechać

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 22:58_________________________________________________

a nie orientujecie sie ile kosztuje wizyta w aso na trzepaniu auta :?:

Kilka ładnych stówek ... to już lepiej na jakąś dobrą stację kontroli pojazdów podjechać :wink4:

Załatw VIN i szukaj kogoś kto mógłby Ci sprawdzić historię serwisową , spróbuj zapytać w Magro :wink4:

Opublikowano

tata emeryt to mu sie drewno podoba :naughty: niestey nikogo w magro nie znam, a wiem ze samego VINu bez auta nie chca sprawdzać...

Opublikowano

Spróbuj , może jakąś piękną panią z "Magro" zbajerujesz jakimś tekstem , mi się tak kiedyś udało :wink4:

Jak się nie uda szukaj w necie :wink4:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 23:04_________________________________________________Dobra ja też spadam spać

Nara :hi:

Opublikowano
  • Autor

tata emeryt to mu sie drewno podoba :naughty: niestey nikogo w magro nie znam, a wiem ze samego VINu bez auta nie chca sprawdzać...

zagadaj z Angrym :wink4: postawisz mu flaszke to moze cos zalatwi :)

Opublikowano

:hi: pisze z fona wiec dzis juz nie odpisze

na kotwice mam kawaleczek wrazie co moge podjechac zapytac, co do aut jak ktos ma obawy moze u mnie na placu zostawic tylko nie wszyscy bo miejsca braknie wszystko da sie zalatwic wiadomo pierwszenstwo maja b7 :gwizdanie:

w sobote i niedziele mnie nie bedzie na slasku wiec jak cos to pod fonem bede

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Decks jak dasz rade dzisiaj to skocz na kotwice i zapytaj sie o domek czy bedzie cos wolnego i jaki koszt :wink4:

bo miejsca braknie wszystko da sie zalatwic wiadomo pierwszenstwo maja b7

:baseball:

Opublikowano
:hi: przed południem
Opublikowano
:hi: witam,pytałem o te budy na kotwicy,koszt wynajęcia 200pln + 200pln kaucji + koszt energii za ogrzewanie,trzeba wpłacić 100pln zaliczki i wybrać domek, najlepiej jak najszybciej bo jeszcze jest wybór,na teren ośrodka można wjechać i zamknąć, o godzinie 10:00 trzeba zdać domek w stanie nienaruszonym,inaczej kaucja pa pa :wink4:
Opublikowano

serwis :hi:

Opublikowano
:siema: po robocie i zaraz do szkoły :wallbash::sick3::kwasny:
Opublikowano

serwis :hi:

:hi:

Oto Ci chodziło :?:

Opublikowano
  • Autor

:siema: cie chlopaki

tak wiec pytam ostatecznie:

robimy sobie impreze "Andrzejkowa" :?: zalatwiac domek na kotwicy :?:

dobrze by bylo aby najpozniej do jutra rana sie okreslic to jutro jade wplacic zaliczke na domek :wink4:

jesli bedzie nas 10 osob to za domek wyjdzie jakies 20-23 zl ale mysle ze i 20 osob powinno sie zebrac wtedy koszty o polowe mniejsze :naughty: do tego zrzutka na catering (koryto na 12 osob jakies 300-400 zl ale spokojnie i 20 osob sie naje). mysle ze cos kolo 100 zl za pare powinno wyjsc, co wy na to :?:

Opublikowano

Ja + Basia

Opublikowano

serwis :hi:

:hi:

Oto Ci chodziło :?:

ja :wink4:

ja+ Monika

Opublikowano
  • Autor

od nas mysle ze napewno bedzie tak:

1. Wiesiek + Basia

2. Badboy + Monika

3. Robert + Marzena

4. Arek + Natalia

5. Blant + os. tow.

6. Seves + ?

7. Andy + ? (jesli nie dostanie bana :gwizdanie: )

8. Decks + ? (jesli nie bedzie pracowal :cool1: )

9. ......?

Opublikowano

:bry:

dziś mi się trochę poprawiło i w końcu zasiadłem przed kompem ..

co byście powiedzieli na to http://otomoto.pl/audi-a4-lift-klimatronik-oplacona-C16188597.html

moze którys z kolegów dysponujacy wiedz ai VAGiem chiał w sobote pomóc w ogledzinach w jastrzebiu lub rudzicce :?:

swietny kolorek :good:

niestety ja nie pomoge z VAG'iem :confused4:

tuż to moja stara :decayed: nieźle ją wyklepali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gorzej

:bry:

dziś mi się trochę poprawiło i w końcu zasiadłem przed kompem ..

co byście powiedzieli na to http://otomoto.pl/audi-a4-lift-klimatronik-oplacona-C16188597.html

moze którys z kolegów dysponujacy wiedz ai VAGiem chiał w sobote pomóc w ogledzinach w jastrzebiu lub rudzicce :?:

swietny kolorek :good:

niestety ja nie pomoge z VAG'iem :confused4:

tuż to moja stara :decayed: nieźle ją wyklepali :polew: :polew: :polew:

:hi:Tomek

Niech kolega z tą Audicą da se spokój, tak na mój gust to z 300 tkm ma na pewno

Opublikowano

gorzej

:bry:

dziś mi się trochę poprawiło i w końcu zasiadłem przed kompem ..

co byście powiedzieli na to http://otomoto.pl/audi-a4-lift-klimatronik-oplacona-C16188597.html

moze którys z kolegów dysponujacy wiedz ai VAGiem chiał w sobote pomóc w ogledzinach w jastrzebiu lub rudzicce :?:

swietny kolorek :good:

niestety ja nie pomoge z VAG'iem :confused4:

tuż to moja stara :decayed: nieźle ją wyklepali :polew: :polew: :polew:

:hi:Tomek

Niech kolega z tą Audicą da se spokój, tak na mój gust to z 300 tkm ma na pewno

lepiej to

http://www.racingforum.pl/Bite-ale-bezwypadkowe-z-Allegro-t82229.html :decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 16:46_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-tylko-55tys-km-przebieg-C15765638.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.