Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

masz kabel do B7?

Mam :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:55_________________________________________________

masz kabel do B7?

ja mam i moze sie do was tym razem wybiore wiec go ze soba zabiore razem z lapkiem :wink4:

Wywaliłeś już wałki?

nie no jeszcze nie bede to robil przy okazji rozrzadu a mam jescze do konca ale jak bede to robil to napewno sie jeszcze z toba skontaktuje zeby sie dogadac co do roboty i czesci ktorych ty użyłeś :wink4: [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________

chcialem sprobowas ustawic zegar radiowy wyczytalem ze vagiem mozna to zrobic denerwuje mnie ze mi sie to stracilo

jak ustawic rozwin problem bo nie kumam :gwizdanie:

chodzi o ta antenke kolo godziny, zegar sie ustawia automatycznie wtedy mi ta antenka zniknela doczytalem sie ze vagiem mozna probowac

no to spoko sobie popróbujesz wezme i kabel i vaga z lapkiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

jest jest jest namówiłem starszego na benzynkę i znalazłem fajną sztukę sprawdziłem Vin i jestem zadowolony 115tyś do końca serwisowana A3 na ful wypasie z białymi kubłami i navi tylko bez xenonów jutro będzie nasza :kox::drunk: :drool: :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest jest namówiłem starszego na benzynkę i znalazłem fajną sztukę sprawdziłem Vin i jestem zadowolony 115tyś do końca serwisowana A3 na ful wypasie z białymi kubłami i navi tylko bez xenonów jutro będzie nasza :kox::drunk: :drool: :banan2:

:good:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________

chodzi o ta antenke kolo godziny, zegar sie ustawia automatycznie wtedy mi ta antenka zniknela doczytalem sie ze vagiem mozna probowac

Adres 17 - Instruments

10 - Adaptacja --> kanał 19

ostatnią pozycję zmieniasz , jak mówisz że masz tą funkcję , ja ustawiałem i niestety nie mam a w B5 miałem :kwasny:

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest jest namówiłem starszego na benzynkę i znalazłem fajną sztukę sprawdziłem Vin i jestem zadowolony 115tyś do końca serwisowana A3 na ful wypasie z białymi kubłami i navi tylko bez xenonów jutro będzie nasza :kox::drunk: :drool: :banan2:

:good:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 18:23_________________________________________________

chodzi o ta antenke kolo godziny, zegar sie ustawia automatycznie wtedy mi ta antenka zniknela doczytalem sie ze vagiem mozna probowac

Adres 17 - Instruments

10 - Adaptacja --> kanał 19

ostatnią pozycję zmieniasz , jak mówisz że masz tą funkcję , ja ustawiałem i niestety nie mam a w B5 miałem :kwasny:

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

wlasnie o tym mowie Robert

mialem ta antenke ale zniknela i od dlugiego czasu sie nie pojawila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w B5 straciło się to po odłączeniu aku , ale na następny dzień było na nowo , gdzieś wyczytałem żeby postawić auto tyłem do zachodu jak się nie chce samo to na nowo ustawić ...

odbiornik zegara ster. falami radiowymi jest właśnie za tylnym zderzakiem , a nadajnik we Frankfurcie :wink4:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 18:36_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1641.0;highlight=zegar :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: po dłuższej przerwie :) wydawało mi się, albo robert. przemknął mi dziś przed maską ok 5:15 rano w Jejkowicach :)

Całkiem możliwe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadajnik mam skoro dzialalo, wlaczyli mi go w magro jak rozrzad robilem pozniej z miecha dziala i sie wylaczyl i juz do dzis lipa

po prostu zgubił sygnał , ale trochę dziwne że nie chce się znowu połączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadajnik mam skoro dzialalo, wlaczyli mi go w magro jak rozrzad robilem pozniej z miecha dziala i sie wylaczyl i juz do dzis lipa

po prostu zgubił sygnał , ale trochę dziwne że nie chce się znowu połączyć

no wlasnie i neka mnie to bo fajnie bylo ja dziennie widywac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyzwyczaiłem się do niej a teraz jej nie mam :confused4:

:tongue4:

[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 19:22_________________________________________________

Pany pytanie z innej beczki gdzie jest w Rybniku jakiś dobry Zegarmistrz ????

ja jak co to zawsze chodziłem do zegarmistrza w Rybniku na przeciw poczty (koło rynku) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jest jest namówiłem starszego na benzynkę i znalazłem fajną sztukę sprawdziłem Vin i jestem zadowolony 115tyś do końca serwisowana A3 na ful wypasie z białymi kubłami i navi tylko bez xenonów jutro będzie nasza :kox::drunk: :drool: :banan2:

8P czy 8L :?:

no i witam po robocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...