Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz se pomyślcie jak by tak w niemcowni gnojówa kosztowała 5€, to ich rozniesom.

to u nas by litr kosztował prawie 30zł :gwizdanie:

Nie ja myślę w stosunku wysokości wypłaty u nich 3000€ a u nas 3000zł a paliwo tez po 5[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 19:14_________________________________________________Ostanio podawali że ropa staniała a wczoraj zapowiadali ze zejdzie do 75$ a za minute podają ze skurwiały Orlen podnosi cenę o 35 zł na tonie gnojówy. :wallbash:

Normanie pojebany kraj, a w USA staniało paliwo od podwyżki o ok 1$ za gallon.

Wiesiek kto zarabia 3000 w pln :mysli: tylko mi nie mów trza było się uczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz se pomyślcie jak by tak w niemcowni gnojówa kosztowała 5€, to ich rozniesom.

to u nas by litr kosztował prawie 30zł :gwizdanie:

Nie ja myślę w stosunku wysokości wypłaty u nich 3000€ a u nas 3000zł a paliwo tez po 5[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 19:14_________________________________________________Ostanio podawali że ropa staniała a wczoraj zapowiadali ze zejdzie do 75$ a za minute podają ze skurwiały Orlen podnosi cenę o 35 zł na tonie gnojówy. :wallbash:

Normanie pojebany kraj, a w USA staniało paliwo od podwyżki o ok 1$ za gallon.

Wiesiek kto zarabia 3000 w pln :mysli: tylko mi nie mów trza było się uczyć

Musisz być DJem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek kto zarabia 3000 w pln :mysli: tylko mi nie mów trza było się uczyć

Andrzej my wiemy , że Wy "prywaciorze" macie więcej .... duuużo więcej ale już z nas się nie nabijaj :cool1:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek kto zarabia 3000 w pln :mysli: tylko mi nie mów trza było się uczyć

Andrzej my wiemy , że Wy "prywaciorze" macie więcej .... duuużo więcej ale już z nas się nie nabijaj :cool1:

:decayed:

Robert zderzak chcesz :naughty::decayed:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1634406518

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek kto zarabia 3000 w pln :mysli: tylko mi nie mów trza było się uczyć

Andrzej my wiemy , że Wy "prywaciorze" macie więcej .... duuużo więcej ale już z nas się nie nabijaj :cool1:

:decayed:

Robert zderzak chcesz :naughty::decayed:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1634406518

idealny do tych Twoich chińskich lamp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ujnia :sick3: prawie tak brzydki jak ten chiński Badboy'a :sick3: :sick3: :sick3:

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:49_________________________________________________

idealny do tych Twoich chińskich lamp :decayed:

na tak starym aucie jak Twoje jeszcze na lampach pisało Valeo , na moich pisze tylko na plastikach w środku nie na zew. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ujnia :sick3: prawie tak brzydki jak ten chiński Badboy'a :sick3: :sick3: :sick3:

Twoj ori materiał w porównaniu z moim, wypada jak laminat :decayed: chciołbyś tako chińszczyzna :tongue4:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:51_________________________________________________

ale ujnia :sick3: prawie tak brzydki jak ten chiński Badboy'a :sick3: :sick3: :sick3:

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:49_________________________________________________

idealny do tych Twoich chińskich lamp :decayed:

na tak starym aucie jak Twoje jeszcze na lampach pisało Valeo , na moich pisze tylko na plastikach w środku nie na zew. :cool1:

ależ pewnie, to że nie masz żadnych osłon pod maską to też plusy Twego nowego auta :tongue4: nie wszystko co nowe znaczy lepsze :decayed::naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:52_________________________________________________hahaha Hammer popatrz jak robert se wziął do serca te jego chińskie lampy :decayed: aż musiał otworzyć maskę i sam się przekonać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ pewnie, to że nie masz żadnych osłon pod maską to też plusy Twego nowego auta :tongue4: nie wszystko co nowe znaczy lepsze :decayed::naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:52_________________________________________________hahaha Hammer popatrz jak robert se wziął do serca te jego chińskie lampy :decayed: aż musiał otworzyć maskę i sam się przekonać :decayed:

osłony mam już dawno :cool1:

o tym że pisze na nich Valeo wiedziałem w dniu kupna , wiedziałem nawet jakie daty produkcji na nich są :cool1:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tomek , bierzemy na spółę ??? :naughty::kox: :kox:

http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/exterior/woski/divine-2-x-200ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ pewnie, to że nie masz żadnych osłon pod maską to też plusy Twego nowego auta :tongue4: nie wszystko co nowe znaczy lepsze :decayed::naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:52_________________________________________________hahaha Hammer popatrz jak robert se wziął do serca te jego chińskie lampy :decayed: aż musiał otworzyć maskę i sam się przekonać :decayed:

osłony mam już dawno :cool1:

o tym że pisze na nich Valeo wiedziałem w dniu kupna , wiedziałem nawet jakie daty produkcji na nich są :cool1:

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tomek , bierzemy na spółę ??? :naughty::kox: :kox:

http://sklep.swissvax-detailing.pl/index.php/exterior/woski/divine-2-x-200ml.html

kurcze musiałeś dorobić sobie osłony w nowszym aucie? biedaku ;( :friends:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w piaskownicy ..............,kto ma ładniejsze kapsle :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty siemian znowu komuś navi kodujesz o tej porze :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 02:31_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Wawy wróciłem. Kuuurwa jak tam się jedzie. Same przebudowy.

Z Rawy mazowieckiej troche przycisnąłem to w 2 godziny byłem w Bielsku. Ale spalanie 12 i jeden słupek (oddzielały pasuy przy robotach drogowych) poleciał w pole jak wyprzedzałem (chyba go potrąciłem jak lekko mi dupe bokiem postawiło).

Ale nie ma śladu na aucie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 09:20_________________________________________________http://allegro.pl/sportowe-zawieszenie-40-a4-b5-monroe-okazja-i1645255843.html[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 09:22_________________________________________________

z Wawy wróciłem. Kuuurwa jak tam się jedzie. Same przebudowy.

Z Rawy mazowieckiej troche przycisnąłem to w 2 godziny byłem w Bielsku. Ale spalanie 12 i jeden słupek (oddzielały pasuy przy robotach drogowych) poleciał w pole jak wyprzedzałem (chyba go potrąciłem jak lekko mi dupe bokiem postawiło).

Ale nie ma śladu na aucie. :decayed:

:facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian sarnę............. rozumiem ale Bogu ducha winnego pachołka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...