Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

no dokladnie pisalem o maglownicy i teraz szukam i szukam i nzzlesc nie moge :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

normalnie sfrustrowałem sie, bo zona juz mi mowila, ze ze mna jest zle i mam omamy :disgust: jak jej powiedzialem ze strone zaiwanili :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na zakład Szotek obok Wodzisławia Śl. Banda partaczy i tyle. Totalnie mi zje**li naprawę powypadkową. Jeszcze cap wmawiał mi że wszystko jest dobrze zrobione. Mało mu nie skopałem ryja. Podłużnica nie naprawiona do końca (zostawili wybrzuszenie na podłużnicy), drzwi z dużym trudem się domykały, między maską a błotnikiem szczelina ok 10mm, zamiast wszystko dobrze ponaciągać elementy ustawione w skrajnych położeniach regulacyjnych. Cap zatrudnia samych młodych gówniarzy za parę groszy a sam nic nie robi. Po ostrej wymianie zdań chciał mi to jeszcze raz robić ale powiedziałem, że ma się wypchać i sam sobie to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na zakład Szotek obok Wodzisławia Śl. Banda partaczy i tyle. Totalnie mi zje**li naprawę powypadkową. Jeszcze cap wmawiał mi że wszystko jest dobrze zrobione. Mało mu nie skopałem ryja. Podłużnica nie naprawiona do końca (zostawili wybrzuszenie na podłużnicy), drzwi z dużym trudem się domykały, między maską a błotnikiem szczelina ok 10mm, zamiast wszystko dobrze ponaciągać elementy ustawione w skrajnych położeniach regulacyjnych. Cap zatrudnia samych młodych gówniarzy za parę groszy a sam nic nie robi. Po ostrej wymianie zdań chciał mi to jeszcze raz robić ale powiedziałem, że ma się wypchać i sam sobie to zrobię.

co za Qtafony robione miekkim ho_Ojem :wallbash:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:50_________________________________________________Pretor a co za autko Ci "robili" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czytałem przywracali bazę ale jakoś słabo to zrobili :chytry:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:55_________________________________________________

no dokladnie pisalem o maglownicy i teraz szukam i szukam i nzzlesc nie moge :blink:

Powinna pasować tylko końcówką literową się różnią.[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:56_________________________________________________

autko Ci "robili" :?:

Jego ukochane OOOO :(

Ciężko było zapytać dał bym Ci namiary na dobrego mechaniora i bliski Żor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na zakład Szotek obok Wodzisławia Śl. Banda partaczy i tyle. Totalnie mi zje**li naprawę powypadkową. Jeszcze cap wmawiał mi że wszystko jest dobrze zrobione. Mało mu nie skopałem ryja. Podłużnica nie naprawiona do końca (zostawili wybrzuszenie na podłużnicy), drzwi z dużym trudem się domykały, między maską a błotnikiem szczelina ok 10mm, zamiast wszystko dobrze ponaciągać elementy ustawione w skrajnych położeniach regulacyjnych. Cap zatrudnia samych młodych gówniarzy za parę groszy a sam nic nie robi. Po ostrej wymianie zdań chciał mi to jeszcze raz robić ale powiedziałem, że ma się wypchać i sam sobie to zrobię.

co za Qtafony robione miekkim ho_Ojem :wallbash:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:50_________________________________________________Pretor a co za autko Ci "robili" :?:

Moją A4 po tym jak baba mi wymusiła. Miałem skrzywiony przód lewej podłużnicy czyli mieli to zrobić i spasować części po prostowaniu. Części czyli maska, zderzak i błotnik oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Wiesiu, pretor to ty z una tak? nie ma co naprawiac aut w pierwszym lepszym warsztacie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to my tzn ja z tata przeswapowali mi do mowymi metodami podloge z podluznicami do polo z golfa i wyszlo prawie jak fabryka wypuscila, no tzn nie sa to tak idealne rowniutkie zeszlifowane spawy ale autko jest proste :) a tu profesjonalny zaklad tak spartaczyl :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z una :decayed: . Nie dałem do pierwszego lepszego zakładu. Dwa tygodnie się zastanawiałem gdzie to dać i jakoś uznałem, że to jeden z większych i bardziej znanych zakładów i powinni to zrobić dobrze. Pytałem jak to robią i mówili że najpierw sprawdzają punkty pomiarowe, naciągają do oryginalnych wymiarów a później pasują części. Kto by pomyślał że taki wałek wytną. Ostatni raz gdziekolwiek dałem auto robić. Zawsze wszystko robię sam, ale uznałem, że bez płyty ciężko będzie to dobrze zrobić i musiałem gdzieś dać, a teraz żałuję że jednak zam tego nie robiłem bo i tak będę musiał wszystko poprawiać za gnojami.[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 17:22_________________________________________________Jesteście z Żor i pewnie słyszeliście o moim wypadku. To była czarna sobota w Żorach i pisali o tym w gazetach. W tym dniu było kilka poważnych wypadków. To było 30.04 obok Lidla w Żorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Pretor to ten zakład co mój sąsiad o nim mówił i ja dałem Ci namiary ?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście z Żor i pewnie słyszeliście o moim wypadku. To była czarna sobota w Żorach i pisali o tym w gazetach. W tym dniu było kilka poważnych wypadków. To było 30.04 obok Lidla w Żorach.

Osobiście przejeżdżałem i widziałem rozbitą furę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, skąd mogłeś wiedzieć, przecież Ty u niego nie robiłeś auta. Trudno, będę teraz poprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, skąd mogłeś wiedzieć, przecież Ty u niego nie robiłeś auta. Trudno, będę teraz poprawiał.

mam nadzieję że im nie zapłaciłeś :cool1: a tak wogóle to :bry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek co tam u Fiony załamana, kotki dość przeżywają stratę potrafią kilka dni nic nie jeść :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek co tam u Fiony załamana, kotki dość przeżywają stratę potrafią kilka dni nic nie jeść :(

Trochę płacze ale jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek co tam u Fiony załamana, kotki dość przeżywają stratę potrafią kilka dni nic nie jeść :(

Trochę płacze ale jest OK.

daj jej waleriany jak się najebie to zapomni na chwilę :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda,że spartaczyli takiego ładnego avanta ,współczucia Pretor.

Zamiast się cieszyć zrobionym autkiem to musisz się jeszcze wkurzać . :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...