Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Artur ja mam jakieś wtyczki wiec mogę ci je dać tylko niewiem czy bede miał takie co potrzebujesz :decayed: ale raczej będą :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 13:34_________________________________________________musiałbyś zobaczyć bo sam niewiem jakie mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie mam ;d ale poszukac musze dobrze :gwizdanie: kilka pytan mam! pierwsze to kilka postow wyzej o belce. drugie to ile wychodzi kabelkow z anteny na dachu w avancie? zagladal ktos?? przyszla mi ori do navi z b5 i tu trzy kable :kox: napewno jeden do radia drugi do navi, a trzeci??[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 14:05_________________________________________________co cicho tak :shocked:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 17:18_________________________________________________ :rant:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 18:10_________________________________________________ :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

wrzosu...ten trzeci to moze byc poprostu + :decayed:

ja tak mialem...ze zwykla bo mi sie uszkodzila a tam nie bylo takiego wtyku, a z przedlifta, bo se zalatwilem byl wtyk i sie zastanawialem od czego on jest i brat mnie uswiadomil, ze to + i rzeczywiscie +[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:03_________________________________________________bo o niebo lepszy odbior jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest najnormalniejsza wtyczka, mysle ze to moze byc telefon[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:08_________________________________________________dscn7095w.th.jpg

dscn7091.th.jpg

w ogole sterta gratow do zalozenia sie zbiera mi w pokoju i bagazniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzosu nie braknie Ci miejsca w furce na te wszystkie rzeczy ,które chcesz dorezać :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:25_________________________________________________

ja pewnie mam ;d ale poszukac musze dobrze :gwizdanie: kilka pytan mam! pierwsze to kilka postow wyzej o belce. drugie to ile wychodzi kabelkow z anteny na dachu w avancie? zagladal ktos?? przyszla mi ori do navi z b5 i tu trzy kable :kox: napewno jeden do radia drugi do navi, a trzeci??

też obstawię na telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzosu nie braknie Ci miejsca w furce na te wszystkie rzeczy ,które chcesz dorezać :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:25_________________________________________________

ja pewnie mam ;d ale poszukac musze dobrze :gwizdanie: kilka pytan mam! pierwsze to kilka postow wyzej o belce. drugie to ile wychodzi kabelkow z anteny na dachu w avancie? zagladal ktos?? przyszla mi ori do navi z b5 i tu trzy kable :kox: napewno jeden do radia drugi do navi, a trzeci??

też obstawię na telefon

nic nie braknie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa...takie cosik...to zapewne telefon bedzie,zreszta ja tam nie wiem :gwizdanie: takich rarytasow to ja nie mam :embarrassed: zwykly czarny aVancik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ogarnie wszytsko, to bedzie gitara :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:36_________________________________________________artur...a Ty bedziesz w niedziele na spocie w rybolu :?:

:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tan na szybko, co zalozyc musze:

tuner tmc, zmieniarka, antena navi, krateczki swiecace i pewnie cos jeszcze o czym juz zapomnialem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma tyle gratów ,że na 3 furmanki by stykło :gwizdanie: :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mnie chyba znowu :embarrassed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:38_________________________________________________

no nie wiem czy ma... :gwizdanie:

ma ma :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:38_________________________________________________jadę do domu ,później się odezwę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no elo artur. aa zderzak poliftowy tez leci do mnie :naughty: pospawam go z dokladka do kupy i pomaluje wszystk ow kolor nadwozia. co wy na to? tyl tez polift zespawany :naughty: kolega grzegorz mi pomoze, ale o tym jeszcze nie wie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio chwaliles sie, ze masz maszyne do taiej roboty :cool1: kupie wklady(luty czy jakos tak) i bedziemy walczyc. co ty na to? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...