Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie Robert opon szukam na allegro ,a jak chcesz nowe to Napisz wszystkie wymiary i popytam

Ja też szukam w "ceneo" :wink4: ... opony potrzebuję 205/55 R16 - Michelin , Continental , Goodyear , Dunlop lub Pirelli

_________________________________________________

Jak możecie pomóc to Napiszcie czy do mojej da radę założyć taką stalówkę: 5x112-to ok.6,5J ET 42 bo nie mam czasu wchodzić na felgi teraz-jak wrócę poczytam-są do kupienia 2 szt z 2006r z oponami z 2007 http://allegro.onet.pl/felgi-16-opony-zimowe-mischelin-alpin-205-55-16-i1287624000.html

Mischelin :kox: ... te fele wejdą do Twojej fury bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Jak możecie pomóc to Napiszcie czy do mojej da radę założyć taką stalówkę: 5x112-to ok.6,5J ET 42 bo nie mam czasu wchodzić na felgi teraz-jak wrócę poczytam-są do kupienia 2 szt z 2006r z oponami z 2007 http://allegro.onet.pl/felgi-16-opony-zimowe-mischelin-alpin-205-55-16-i1287624000.html

Podejdą bez problemu, tylko 3letnie opony to jakościowo na zimę są marne, chyba że chcesz je tylko po to żeby mieć "zimówki".

Ja też szukam w "ceneo" :wink4: ... opony potrzebuję 205/55 R16 - Michelin , Continental , Goodyear , Dunlop lub Pirelli

A Nokian WR G2 niechcesz? Mam i sobię chwalę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdą bez problemu, tylko 3letnie opony to jakościowo na zimę są marne, chyba że chcesz je tylko po to żeby mieć "zimówki".

dokładnie , chociaż trzy lata to jeszcze nie tak źle , ze dwa lata jeszcze posłużą potem chociaż będą miały jeszcze ze 5mm to bym je wyje..ł (lub sprzedał komuś kto "chce mieć zimówki" ale tylko z nazwy ) :wink4: , cena atrakcyjna :good:

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:54_________________________________________________

A Nokian WR G2 niechcesz? Mam i sobię chwalę :wink4:

Mam takie "na oku" za 295 szt. wiem ze to za***iste oponki tylko trochę się naczytałem złych opinii na temat trwałości ( podobno m.in. robią się często im "buły" :mysli: )

poza tym 91 - indeks ciężkości nada się do mojego dupowozu ? 91 -615 kg , czy lepiej szukać z 94 :?: wiem ze takie idą ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nokian WR G2 niechcesz? Mam i sobię chwalę :wink4:

Mam takie "na oku" za 295 szt. wiem ze to za***iste oponki tylko trochę się naczytałem złych opinii na temat trwałości ( podobno m.in. robią się często im "buły" :mysli: )

poza tym 91 - indeks ciężkości nada się do mojego dupowozu ? 91 -615 kg , czy lepiej szukać z 94 :?: wiem ze takie idą ORI

Ja teraz będę je zakładać 3 raz i nic im nie dolega, poza tym jest na nowe gwarancja :wink4: Z tymi opiniami jest jak ze wszystkim, tysiące osób kupi te opony bo są bdb a znajdzie kilku którym coś wyskoczy i zaczyna się żalenie... podobnie jest z silnikami BLB :gwizdanie:

Ja mam chyba 91 ale pewny nie jestem...[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 18:10_________________________________________________http://allegro.pl/opony-205-55r16-nokian-wr-g2-promocja-weekendowa-i1296029165.html Ja bym brał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier ma dojście jeszcze do opon ( dziś się dopiero dowiedziałem ) , także na razie czekam do jutra bo ma mi przywieźć cennik :wink4:

http://allegro.pl/opony-205-55r16-nokian-wr-g2-promocja-weekendowa-i1296029165.html - cena dobra :good:

Gdzie masz wyprodukowane te Twoje ? Większość Nokian'ów z allegro itp. są MADE IN RUSSIA :rolleyes:

[br]

Dopisany: 01 Listopad 2010, 18:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/opel-calibra-150km-2-0-16v-ursus-c360-1986r-i1298150010.html Calibra od 560 (jeszcze do negocjacji) a traktor za 17000 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier ma dojście jeszcze do opon ( dziś się dopiero dowiedziałem ) , także na razie czekam do jutra bo ma mi przywieźć cennik :wink4:

http://allegro.pl/opony-205-55r16-nokian-wr-g2-promocja-weekendowa-i1296029165.html - cena dobra :good:

Gdzie masz wyprodukowane te Twoje ? Większość Nokian'ów z allegro itp. są MADE IN RUSSIA :rolleyes:

[br]

Dopisany: 01 Listopad 2010, 18:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/opel-calibra-150km-2-0-16v-ursus-c360-1986r-i1298150010.html Calibra od 560 (jeszcze do negocjacji) a traktor za 17000 :kox:

Musiałbym zobaczyć, tak czy siak na nowe masz 5lat gwarancji ;)

ursus :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale cena za ursusa nie do negocjacji :polew: :polew: :polew:

Hammer ale ta gwarancja to wiesz :gwizdanie:

moj tata raz "rozwalil" opone dunlop sp 01 na dziurze.. pojawila sie bula - opona kupiona w Rybniku- pojechal na gwarancji wyslali i co? "uszkodzenie mechaniczne" gwarancja tego nie obejmuje :cool1:

w sumie nie wiem co maja na mysli Ci ktorzy pisza ze buly sie czesto pojawiaja.. ale jesli jest bula to producent uzna to jako uszkodzenie mechaniczne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno mają trochę za miękkie boki te oponki , ale Nokian'y też biorę pod uwagę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupowałeś z allegro ?

Tak, ale dwa lata temu, firma była z Gliwic :wink4: nawet w podobnej cenie...

Hammer ale ta gwarancja to wiesz :gwizdanie:

moj tata raz "rozwalil" opone dunlop sp 01 na dziurze.. pojawila sie bula - opona kupiona w Rybniku- pojechal na gwarancji wyslali i co? "uszkodzenie mechaniczne" gwarancja tego nie obejmuje :cool1:

w sumie nie wiem co maja na mysli Ci ktorzy pisza ze buly sie czesto pojawiaja.. ale jesli jest bula to producent uzna to jako uszkodzenie mechaniczne :(

Jak zaliczasz dziurę to dzwonisz na pały, spisują szkodę i zwracasz się z tym do zarządu dróg a oni wypłacają kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno mają trochę za miękkie boki te oponki , ale Nokian'y też biorę pod uwagę :wink4:

no ja tak szczerze jesli bym mial kupowac nowe opony to bylby moj faworyt ;) cena i opinie.. tylko nie doczytalem o tym ze sa "slabe" z drugiej strony tak jak Hammer pisze - towar kupuje x=tysiecy osob a pisza zazwyczaj Ci niezadowoleni.. jesli wszystko jest ok to malo kto o tym pisze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno mają trochę za miękkie boki te oponki , ale Nokian'y też biorę pod uwagę :wink4:

no ja tak szczerze jesli bym mial kupowac nowe opony to bylby moj faworyt ;) cena i opinie.. tylko nie doczytalem o tym ze sa "slabe" z drugiej strony tak jak Hammer pisze - towar kupuje x=tysiecy osob a pisza zazwyczaj Ci niezadowoleni.. jesli wszystko jest ok to malo kto o tym pisze..

W Norwegi białe misie testowały te opony z ekologicznej gumy, więc muszą być gut :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaliczasz dziurę to dzwonisz na pały, spisują szkodę i zwracasz się z tym do zarządu dróg a oni wypłacają kasę.

a robiles tak kiedys :naughty:

to wszystko takie proste sie wydaje ale nie zycze tego nikomu z Was .. 3lata temu tak zrobilem zadzwonilem policja przyjechala wszystko niby ok ale po pol roku dalem spokoj i tak kasy nie zobaczylem.. nie oplaca sie dla kilku stowek tego zachodu.. powaznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Helllo Robercik

Ja na chwilkę i zaraz spadam spać jutro I zmiana a dwa dni imprezka była, :kox: no i w środę z rana na Hamburg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kiedyś jechała moją "byłą" A80 i wjechała na betonowy kamień (betonowa kostka budowlana) na drodze - jakieś łebki go zostawiły na drodze , opona rozjebana , felga też , dzwoniliśmy po pały , pospisywali , za dwa tygodnie przyszło pismo że sprawa umożona , musiałem kupić felę i dwie nowe opony :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...