Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Posucha ostatnio :przebiegly:

smarowania nima :decayed:

Robert jutro jada do DE, więc się rozejrza za tym środkiem do felg ;)[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 17:59_________________________________________________Black Beauty & Hot Blonde

:slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jutro jada do DE, więc się rozejrza za tym środkiem do felg ;)

:good:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:33_________________________________________________Kurna ostatnio ktoś do mnie dzwoni 3-4 razy dziennie ale z nr. zastrzeżonym , nigdy nie zdążę tego odebrać , ciekawe kto to :mysli: :mysli: :mysli:

Choć mam zwyczaj nie odbierać takich połączeń muszę zapolować i sprawdzić kto to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ostatnio ktoś do mnie dzwoni 3-4 razy dziennie ale z nr. zastrzeżonym , nigdy nie zdążę tego odebrać , ciekawe kto to :mysli: :mysli: :mysli:

Choć mam zwyczaj nie odbierać takich połączeń muszę zapolować i sprawdzić kto to

Cobra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jutro jada do DE, więc się rozejrza za tym środkiem do felg ;)

:good:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 19:33_________________________________________________Kurna ostatnio ktoś do mnie dzwoni 3-4 razy dziennie ale z nr. zastrzeżonym , nigdy nie zdążę tego odebrać , ciekawe kto to :mysli: :mysli: :mysli:

Choć mam zwyczaj nie odbierać takich połączeń muszę zapolować i sprawdzić kto to

operator albo jakaś sekretarka konkursowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientujecie się czy jest do kupienia jakiś zestaw naprawczy do pompy wspomagania :?: coś takiego jak do magłownicy. myśle czy samemu nie rozebrać tej pompy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja twoje sumienie dzwonię do Ciebie :decayed:

Na serio Ty to dzwonisz ?

Ostatnio coś mi ten lapek pojebało , muli go strasznie , niektóre stronki internetowe dziwnie się wyświetlają :mysli:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:21_________________________________________________Tak to wygląda

np. facebook

image.jpg

podobnie jest z pocztą , imageshack'iem ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja twoje sumienie dzwonię do Ciebie :decayed:

Na serio Ty to dzwonisz ?

Ostatnio coś mi ten lapek pojebało , muli go strasznie , niektóre stronki internetowe dziwnie się wyświetlają :mysli:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:21_________________________________________________Tak to wygląda

np. facebook

image.jpg

podobnie jest z pocztą , imageshack'iem ... :mysli:

Masz jakieś kupowate programy any spamowe i później Ci blokuje strony :gwizdanie: już nie wspomnę kto Ci co polecał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imageshack wygląda tak :

2JPG_hqapqxs.JPG

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:29_________________________________________________Dzisiaj się to dopiero sp***doliło :kwasny:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:29_________________________________________________Wczoraj "odkurzaczem" wyczyszczałem "niepotrzebne pliki" może coś za dużo usunąłem :mysli:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:30_________________________________________________Z takich programów mam tylko "Avast" i ten "Spybot"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...