Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

może później wpadnę :wink4:

Później to ja idę spać , wstaje o 5:00 :wink4:

[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 22:26_________________________________________________Ida spać nara :hi:

Krzysiek , szukałeś tych tajli na rys. co zapodałem ze skrzynią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak jeszcze Wiesiek chciał odświeżyć sobie swój felunek :mysli: ... może jeszcze ktoś :gwizdanie: Ten środek stosuje sie raz , dwa razy w roku , później wystarczy regularne mycie rękawicą/gąbką/rękawicą z MF wodą z szamponem i będzie git , można też na fele wosk zapodać ( po tym zabiegu ale najpierw IPA ew. cleaner jeszcze ) , wtedy mamy dopiero ułatwione zadanie w utrzymaniu czyściutkich felg

Ciekawi mnie tylko czy można też zapodać go na dolne partie nadwozia :mysli:

Pany piszę się na to :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba zamowic 3L i sie podzielimy :wink4: .

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:19_________________________________________________W kazdym razie ja litra wezme :wink4:.

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:20_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzieliście po ile już jest ON? Poj... ło ich do reszty :wallbash: .[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:11_________________________________________________Wczoraj po 22 godz widziałem po 5,44 zwykła ON.[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:12_________________________________________________Kiedyś szwagier mi mówił że mieli taką akcję na forum mercedesa, że zachęcali wszystkich żeby nie kupowali paliwa na BP, Shell, Statoil. Ciekawe czy jak by bardzo duża grupa kierowców w ogóle nie kupowała paliwa na tych stacjach to zaczęli by schodzić z ceną paliw :mysli: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

H4mm3R jak tam naklejki?

Czekam na nie :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 09:12_________________________________________________

:hi:

Widzieliście po ile już jest ON? Poj... ło ich do reszty :wallbash: .[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:11_________________________________________________Wczoraj po 22 godz widziałem po 5,44 zwykła ON.

Widziałem, na śląsku było jeszcze najtaniej... 5,39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzieliście po ile już jest ON? Poj... ło ich do reszty :wallbash: .[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:11_________________________________________________Wczoraj po 22 godz widziałem po 5,44 zwykła ON.[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:12_________________________________________________Kiedyś szwagier mi mówił że mieli taką akcję na forum mercedesa, że zachęcali wszystkich żeby nie kupowali paliwa na BP, Shell, Statoil. Ciekawe czy jak by bardzo duża grupa kierowców w ogóle nie kupowała paliwa na tych stacjach to zaczęli by schodzić z ceną paliw :mysli: .

Było, ale nie ma to sensu. Nie koncerny winduja ceny tylko spekulanci i państwo. [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 09:15_________________________________________________

:hi: :hi:

H4mm3R jak tam naklejki?

Czekam na nie :gwizdanie:

:good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

i po przegladzie... :decayed:

wszystko wporzo...a co katalizatora, ktorego nie mam :gwizdanie: to diagnosta mi powiedzial tak...

Diagnosta : "...widze, ze katalizatora Pan nie ma"

Ja : "... :no: ..."

D : "a kto go Panu usuwal, bo widze ze pucha zostala... :?: "

Ja : " :decayed: "

D : "no to dobrze, bo spaliny sa tej samej jakosci (przerzyl mi je a dal do porownania wyniki z innego, tego samego nowszego silnika bodajze awx) , tylko dymek jest widoczny a autu lzej :) "

" wogole kto wymyslij katalizator w dieslu i po co chyba tylko dla wrazenia wizualnego :wallbash: "

i tez mam hak tylko ze zdemontowany i pieczatke w dowodzie i zaplacilem 100zl w zorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście po ile już jest ON? Poj... ło ich do reszty :wallbash: .[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:11_________________________________________________Wczoraj po 22 godz widziałem po 5,44 zwykła ON.

W rybolu rano 5,29 Pb i ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście po ile już jest ON? Poj... ło ich do reszty :wallbash: .[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:11_________________________________________________Wczoraj po 22 godz widziałem po 5,44 zwykła ON.

W rybolu rano 5,29 Pb i ON

i końca podwyżek nie widać...[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 16:55_________________________________________________w wodzisławiu na shellu dziś:

5,34 Pb

5,38 ON :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czujmy się jak na zachodzie ,takie mamy ceny. :evil:

PO Wam jeszcze ukróci przebiegi, oj tak. :disgust:

PO ? a co zrobiłby PiS ? albo Ruch Palikota :decayed: Wiesławie ? nawet nie chcę tego wiedzieć. Inne kraje zazdroszczą nam chociaż stabilizacji politycznej, a my tylko narzekamy.

Takie czasy, problem dotyka całą europę o stanach nie wspominając. Grecja, Włochy, Hiszpania- na skraju bankructwa, wszędzie manifestacje itp. itd. nie popadajmy w typowo polski gen narzekania, bo to tylko u nas wszystko jest bleee i fujjj. Kryzys kapitalizmu jednym słowem, nie wspominając o bankach, które sobie robią co tylko chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czujmy się jak na zachodzie ,takie mamy ceny. :evil:

PO Wam jeszcze ukróci przebiegi, oj tak. :disgust:

PO ? a co zrobiłby PiS ? albo Ruch Palikota :decayed: Wiesławie ? nawet nie chcę tego wiedzieć. Inne kraje zazdroszczą nam chociaż stabilizacji politycznej, a my tylko narzekamy.

Takie czasy, problem dotyka całą europę o stanach nie wspominając. Grecja, Włochy, Hiszpania- na skraju bankructwa, wszędzie manifestacje itp. itd. nie popadajmy w typowo polski gen narzekania, bo to tylko u nas wszystko jest bleee i fujjj. Kryzys kapitalizmu jednym słowem, nie wspominając o bankach, które sobie robią co tylko chcą.

Oj widać że jeszcze krótko żyjesz w tym gnoju ;(

Nic się nie martw kryzys do nas przyjdzie, i to już niedługo u nas też będą ludzie na ulicach :cool1: ciekawe co donald wtedy powie, bo ja wiem.

Powie głupim wyborcom tak jak w 2009 roku, że kryzys nas nie dotyczy, a my robiliśmy po 4 dni w tygodniu :wallbash: i od tego czasu zostały mi wypłaty na tamtym poziomie a pracuję 5 dni w tygodniu. :kwasny:

Dług naszego kraju przez ostatnie 4 lata rządów przebił Gierkowski, tylko PZPR coś zrobiła a PO nic :angry:

Życzę sukcesów z taką polityką, no i muszę to powiedzieć ,PO to nie partia prospołeczna tylko probogacka i to bardzo bogacka. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam robię i żyję krótko ale niech mi nikt nie mówi ,że za komuny było lepiej :gwizdanie:

A co Wy możecie na ten temat powiedzieć :?: ja już wtedy pracowałem i też spierdalałem przez płoty a Nobla nie dostałem :confused4:

Dziecku nie było co na dupkę włożyć, alkohol po 13, papierochów brak, paliwo na kartki jak było.

Nie chodzi mi o nic, tylko takim jak Andrzej uświadomić co jest gorszym złem, bo u nas dobrych nie ma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Widzieliście po ile już jest ON? Poj... ło ich do reszty :wallbash: .[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 08:11_________________________________________________Wczoraj po 22 godz widziałem po 5,44 zwykła ON.

W rybolu rano 5,29 Pb i ON

Ja zawsze tankuję na Shell'u na rondzie "Kamyczek" w Rybniku ( jest to też "prawdziwy" shell , nie jakaś stacja franczyzowa ) , zawsze coś taniej tam jest dziś rano jeszcze ON była po 5.29 ( później nie wiem ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...