Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Mi to tam lotto, ale Ty młody jeszcze nawet nie zacząłeś pracować :evil:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:20_________________________________________________

Mamy Irlandię jak kiedyś Donek powiedział , że będziemy mieć :naughty:

Ooooo bo Japonia już była :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem że są dobrzy, ale na pewno są lepszym złem, innej alternatywy na polskiej scenie politycznej nie ma. Abstrahując od polityki- niestety takie czasy nastały, kryzys kapitalizmu, w każdym Państwie jak widzisz ludzie wychodzą na ulicę, nie inaczej pewnie będzie też i w polsce, tylko jestem uczulony na narzekanie wyłącznie na swoje. Jak widać, póki co rządy na całym świecie z ów finansowym kryzysem sobie poradzić nie mogą, tak więc wszędzie są złodzieje i barany ? Wątpię.

z tym się zgodzę

A ja nie :cool1: niska świadomość społeczno-polityczna, daliście się nagiąć trębaczom.

No nie wiem czy doczytałeś ale wypłata od tamtego okresu 4 dniowego pozostała do teraz na tym samym poziomie.

doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałem że są dobrzy, ale na pewno są lepszym złem, innej alternatywy na polskiej scenie politycznej nie ma. Abstrahując od polityki- niestety takie czasy nastały, kryzys kapitalizmu, w każdym Państwie jak widzisz ludzie wychodzą na ulicę, nie inaczej pewnie będzie też i w polsce, tylko jestem uczulony na narzekanie wyłącznie na swoje. Jak widać, póki co rządy na całym świecie z ów finansowym kryzysem sobie poradzić nie mogą, tak więc wszędzie są złodzieje i barany ? Wątpię.

z tym się zgodzę

A ja nie :cool1: niska świadomość społeczno-polityczna, daliście się nagiąć trębaczom.

No nie wiem czy doczytałeś ale wypłata od tamtego okresu 4 dniowego pozostała do teraz na tym samym poziomie.

doczytałem

No :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak ja bym robił 4 dni to na mieszkanie bym nie zarobił :polew: :polew: :polew:

Mi tam dwa dni by wystarczyły żeby zarobić na mieszkanie , 4 dni jakbym robił to było by tylko ze jednego klocka mniej ( co za różnica czy ma się 7/8 k , czy 6/7 k :cool1: )

:decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

uuuu to lipa fakt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może żyje krótko w tym gnoju :decayed: i może właśnie przez to mam inne nastawienie, ale póki co jestem realnym optymistą, złe i pesymistyczne nastawienie do wszystkiego i tak do niczego nie zaprowadzi.

Właśnie tak :good:

Dodając jeszcze dwa grosze, to my młodzi będziemy robić na emerytury dla policjantów, strażaków, wojskowych a im będzie ciągle mało więc pójdą się dorobić i tym samym przyblokować miejsce pracy młodej osobie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227392.0 gorący wątek :evil: zobaczcie ilu ludzi go czyta w danej chwili jak tam wejdziecie :naughty:

przeczytałem od deski do deski i się zastanawiam jak to się zakończy :gwizdanie:

może żyje krótko w tym gnoju :decayed: i może właśnie przez to mam inne nastawienie, ale póki co jestem realnym optymistą, złe i pesymistyczne nastawienie do wszystkiego i tak do niczego nie zaprowadzi.

Właśnie tak :good:

Dodając jeszcze dwa grosze, to my młodzi będziemy robić na emerytury dla policjantów, strażaków, wojskowych a im będzie ciągle mało więc pójdą się dorobić i tym samym przyblokować miejsce pracy młodej osobie :cool1:

emerytom i rencistom stanowczo mówimy nie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając jeszcze dwa grosze, to my młodzi będziemy robić na emerytury dla policjantów, strażaków, wojskowych a im będzie ciągle mało więc pójdą się dorobić i tym samym przyblokować miejsce pracy młodej osobie :cool1

No toś pojechał, bo ja robię na swoją emeryturę no i obecni emeryci zarobili też na swoją a Wy będziecie musieli robić na naszą.

TOMEK zmień dealera. Wy to najbardziej pokrzywdzone pokolenie bo każą Wam coś robić. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając jeszcze dwa grosze, to my młodzi będziemy robić na emerytury dla policjantów, strażaków, wojskowych a im będzie ciągle mało więc pójdą się dorobić i tym samym przyblokować miejsce pracy młodej osobie :cool1

No toś pojechał, bo ja robię na swoją emeryturę no i obecni emeryci zarobili też na swoją a Wy będziecie musieli robić na naszą.

TOMEK zmień dealera. Wy to najbardziej pokrzywdzone pokolenie bo każą Wam coś robić. :wallbash:

wiesku bo :baseball: mi sie narazisz :decayed:

mozecie nie wierzyc...ale ja lubie pracowac, ale nie lubie tego momentu jak musze isc do pracy jakos ciezko mi sie zebrac :gwizdanie:

Artur...tez czytam ten watek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając jeszcze dwa grosze, to my młodzi będziemy robić na emerytury dla policjantów, strażaków, wojskowych a im będzie ciągle mało więc pójdą się dorobić i tym samym przyblokować miejsce pracy młodej osobie :cool1

No toś pojechał, bo ja robię na swoją emeryturę no i obecni emeryci zarobili też na swoją a Wy będziecie musieli robić na naszą.

TOMEK zmień dealera. Wy to najbardziej pokrzywdzone pokolenie bo każą Wam coś robić. :wallbash:

Wiesiek Ty już dawno mogłeś siedzieć w domu i wnuki bawić :cool1: więc moim zdaniem zajedwabiście a najwięcej masz do narzekania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając jeszcze dwa grosze, to my młodzi będziemy robić na emerytury dla policjantów, strażaków, wojskowych a im będzie ciągle mało więc pójdą się dorobić i tym samym przyblokować miejsce pracy młodej osobie :cool1

No toś pojechał, bo ja robię na swoją emeryturę no i obecni emeryci zarobili też na swoją a Wy będziecie musieli robić na naszą.

TOMEK zmień dealera. Wy to najbardziej pokrzywdzone pokolenie bo każą Wam coś robić. :wallbash:

wiesku bo :baseball: mi sie narazisz :decayed:

mozecie nie wierzyc...ale ja lubie pracowac, ale nie lubie tego momentu jak musze isc do pracy jakos ciezko mi sie zebrac :gwizdanie:

Artur...tez czytam ten watek :gwizdanie:

Przepraszam z nielicznymi wyjątkami :embarrassed: ale widzę jak młodzi robią u nas, raczej przychodzą do roboty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z nielicznymi wyjątkami :embarrassed:ale widzę jak młodzi robią u nas, raczej przychodzą do roboty :tongue4:

a dej pokoj, bo noz mi sie otwiera na tych głą**w, mlotek i po lepie prac

ja tez widze, mp3, mp4 w uszach i na dol zjezdzaja i potem...wypadek :wallbash:

tez jestem mlody, ale wiem co to praca i szanuje ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek Ty już dawno mogłeś siedzieć w domu i wnuki bawić :cool1: więc moim zdaniem zajedwabiście a najwięcej masz do narzekania :gwizdanie:

Dopiero byś na mnie jechał ,że już na emeryturze a młodzi na mnie muszą robić :decayed:

Przepraszam z nielicznymi wyjątkami :embarrassed:ale widzę jak młodzi robią u nas, raczej przychodzą do roboty :tongue4:

a dej pokoj, bo noz mi sie otwiera na tych głą**w, mlotek i po lepie prac

ja tez widze, mp3, mp4 w uszach i na dol zjezdzaja i potem...wypadek :wallbash:

tez jestem mlody, ale wiem co to praca i szanuje ja :)

No to wiesz o czym mówię, i to jest większość :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie nie wierzyc...ale ja lubie pracowac, ale nie lubie tego momentu jak musze isc do pracy jakos ciezko mi sie zebrac :gwizdanie:

A ja zaś w pracy lubię ... :mysli: ... :mysli: ... w sumie chyba nic poza przelewem 10-tego :evil::kox::decayed:

[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:46_________________________________________________A tak na serio , na 10 nowych dwóch może trzech to dobrzy pracownicy na których można polegać , można im "zlecić" jakąś robotę i mieć pewność , że jak jej nie zrobią to przynajmniej będą się starać ( widać to po kilku dniach :cool1: ) ... reszta chyba urwało się z choinki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek Ty już dawno mogłeś siedzieć w domu i wnuki bawić :cool1: więc moim zdaniem zajedwabiście a najwięcej masz do narzekania :gwizdanie:

Dopiero byś na mnie jechał ,że już na emeryturze a młodzi na mnie muszą robić :decayed:

Przepraszam z nielicznymi wyjątkami :embarrassed:ale widzę jak młodzi robią u nas, raczej przychodzą do roboty :tongue4:

a dej pokoj, bo noz mi sie otwiera na tych głą**w, mlotek i po lepie prac

ja tez widze, mp3, mp4 w uszach i na dol zjezdzaja i potem...wypadek :wallbash:

tez jestem mlody, ale wiem co to praca i szanuje ja :)

No to wiesz o czym mówię, i to jest większość :kwasny:

wszystko musi mieć ręce i nogi. Tyle na ten temat, nie ma się rozdrabniać jakie to niby teraz jest pokolenie, a Wasze to niby co ? nie było czasów, gdzieniegdzie do dzisiaj są że się zjeżdżało na dół i można było całą szychtę przespać ? Wyobraźnia młodych to już inna indywidualna rzecz, ciekawe czy z Waszego pokolenia też by się ktoś nie znalazł, gdyby miał w tamtych czasach do dyspozycji mp3 czy mp4 i by z nim nie zjechał, wiemy jedno, że tacy obojętnie w jakiej grupie zawsze się znajdą, wg mnie to nie ma nic do rzeczy odnośnie obecnego pokolenia. To że chore jest to iż praktycznie co drugi młody studiuje (bo niestety tego od niego rynek wymaga) a później dostaje do ręki łopatę, to już inna inkszość. Faktem jest, że jeśli policjant, wojskowy,strażak, górnik mając 40 parę lat idzie na emeryturę, to niech sobie na Niej jest ale jeśli jest w stanie sobie do tego dorabiać, to jest to znak iż na ową emeryturę odszedł za szybko. Przepaść między emeryturą tych zawodów w porównaniu z innymi jest zbyt duża, a ktoś później na Nich niestety robić musi, dlatego wszystko musi mieć ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robercie, pracuje 5 lat na kwk i po miesiacu proby :gwizdanie: ...odrazu na sciane rzucony i polowa sciany moja a polowa od "starego" :wallbash: a "stary" mi powiedzial...ty raportujesz swoja czesc a ja swoja :wallbash:

i tak jak mowisz...na 10 gora 2 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...