Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:good:

no jeszcze zobaczymy z moją jak to bedzie może pojedziemy ale to jest 50/50 :(

Ja też jeszcze na 100% nie wiem :wink4:

A kto mi pomoże właz w audiku otworzyć jak bokiem zaparkuję :decayed:

zadzwonisz jak co :decayed::wink4:

Ale gadałeś że katapultę ostatnio założyłeś ( podobno pochodzi prosto z F-16 ) :decayed:

niczym katapulta, to mi audik jedzie :decayed: :decayed:

Podobno koło wajchy z biegów masz taki czerwony knefel "EJECT" :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 23:44_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Nie ma ktoś jakiegoś znajomego co sprzedaje jakiego zadbanego passata b5/b5fl w sedanie 1.9tdi lub golfa mk4 / Bore , w ostateczności audi a4 b5 1.9tdi najlepiej silniki 110KM. Potrzebuje coś do roboty, bo mam teraz 25-30km w jedna stronę... Bo mam nóż na gardle i potrzeba mi na już takiego samochodu :mysli: A wiadomo jak się kupuje na allegro takie samochody w 90% to handlarzowe rozbitki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wolnego czasu, w soboty jest więcej na kopalni pracowników niż w dzień roboczy... Walczyli o wolne soboty a teraz tylko liczy się kasa... :wallbash

Bo bez sobót zarobił bym tyle co układając kostkę brukową u prywaciarza :wallbash:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236963.0 pany zapisywać się bo wolne miejsca się kończą :gwizdanie: :cool1:

Będziesz sam z marudą :gwizdanie:

Kto tu marudzi to my wszyscy dobrze wiemy :gwizdanie:

No wiemy wiemy :gwizdanie:

:hi:

Nie ma ktoś jakiegoś znajomego co sprzedaje jakiego zadbanego passata b5/b5fl w sedanie 1.9tdi lub golfa mk4 / Bore , w ostateczności audi a4 b5 1.9tdi najlepiej silniki 110KM. Potrzebuje coś do roboty, bo mam teraz 25-30km w jedna stronę... Bo mam nóż na gardle i potrzeba mi na już takiego samochodu :mysli: A wiadomo jak się kupuje na allegro takie samochody w 90% to handlarzowe rozbitki :gwizdanie:

Wiem że Arek chciał sprzedać swoją niunię, jak dobrze zapłacisz to i swoją oddam. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kuna znajomy sprzedaje (bądź już sprzedał) Passata B5 fl w sedanie, czarny, 1.9 TDi ale.......... auto jeździ na gwincie i ma koła 18" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jak wrócę do Polski to może znajdę czas na jedną partyjkę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak xbox dobry wybór.

a wiele bedzie chcial za tego paska? wiesz potrzebuje fure do pracy a nie na pokazy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile za niego chce ale do pracy to auto nie bardzo bo środek ma kremowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam to nie problem bez gwinta i 18-stki chetnie bym lyknoł :decayed: jezeli jest faktycznie dobry i ma jakas przyzwoita cene. Masz jakieś zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam narka :hi:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________Ja pier**lę co się dzieje :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...