Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

A mówią że te stare auta takie wytrzymałe, a te nowe to szmelc :whistling: ja mam ponad 300tysi na liczniku i ori wahacze z fabryki... więc na nic niema reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

A mówią że te stare auta takie wytrzymałe, a te nowe to szmelc :whistling: ja mam ponad 300tysi na liczniku i ori wahacze z fabryki... więc na nic niema reguły.

A skąd wiesz , że ma akurat 222 kkm a nie np. 522 kkm :cool1: , sprawdzaliście ? :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią że te stare auta takie wytrzymałe, a te nowe to szmelc :whistling: ja mam ponad 300tysi na liczniku i ori wahacze z fabryki... więc na nic niema reguły.

A skąd wiesz , że ma akurat 222 kkm a nie np. 522 kkm :cool1: , sprawdzaliście ? :whistling::wink:

Kto by kręcił Audi 80 w benzynie :whistling:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ----------

Kto by kręcił Audi 80 w benzynie :whistling:

Aha to benzyniaków nie kręcą :shock3:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by kręcił Audi 80 w benzynie :whistling:

Aha to benzyniaków nie kręcą :shock3:

:decayed:

To Twój też kręcony bo wahacze wymieniałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim nie wymieniałem jeszcze ani jednego wahacza :cool1:

W poprzednim tak i była to właśnie "kręcona" benzyna ... z drugiej strony wyznacznikiem wymiany wahaczy wcale nie musi być duży przebieg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim nie wymieniałem jeszcze ani jednego wahacza :cool1:

W poprzednim tak i była to właśnie "kręcona" benzyna ... z drugiej strony wyznacznikiem wymiany wahaczy wcale nie musi być duży przebieg :wink:

No nie, wszytko zależy od tego jak się omija dziury :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było sprowadzone osobiście 6 lat temu. Jak jeszcze były auta od "dziadków". Pełna książka, potwierdzona Vinem i plomby na liczniku. U mnie jedynie tak się ta cofnąć licznik nie ma komputera. A co do wahaczy to nie musiałem zmieniać, ale na badaniu po 18-latach, do wymiany była tulejka w jednym. Tylko że koszt tulejki wynosił tyle połowę wahacza. A od razu widać różnice, auto się lepiej trzyma drogi, zamontowałem sobie jeszcze sprężyny utwardzone bo miałem. No właśnie, a swojego czasu jeździłem bardzo dużo po dziurach. Takie te drogi u nas że ciężko omijać :kwasny: jedną ominiesz w dwie wpadniesz :grin:

Po za tym Dzień Dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim na trzepaku też wyszło coś z lewego wahacza :P powiedział że minimalny luz na czymś z banana :decayed:

cokolwiek to znaczy hahaha ale w autku cisza nic nie słychać.. no może czasem delikatnie taki jakby głuchy dźwięk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś kombi pożyczyć na 2 dni :decayed: Ojciec mi zapierniczył klucze z passata i jestem w ciemnej d*pie. A potrzebuje samochodu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...